Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039392 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3390 -: Юни 06, 2015, 10:45:57 pm »
Преди малко зададох въпрос за брат ми дали е жив и дали скоро ще получи някакви вести за него.
Странно, получи се ранен асцендент, а това че неговите У1 и У8 са ретроградни, още повече ме обърква.  :-X
Ранен АСЦ нали знаеш, че ще е нужно повече време за развитието на въпроса или пък обстоятелствата около въпроса ще се променят. Сатурн У1 за него в твоя 12д, съвпад с твоя АСЦ- все едно е до теб, а не го виждаш... Иначе Луната У8 (въпросът е дали е жив) ще направи последен аспект секстил с Уран У1 за брат ти в негов 3д на К3- все някакви вести трябва да има, но няма да е скоро- след 13 седмици, а може и месеца.
« Последна редакция: Юни 06, 2015, 10:48:00 pm от akruks »

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3391 -: Юни 06, 2015, 10:57:34 pm »
Ранен АСЦ нали знаеш, че ще е нужно повече време за развитието на въпроса или пък обстоятелствата около въпроса ще се променят. Сатурн У1 за него в твоя 12д, съвпад с твоя АСЦ- все едно е до теб, а не го виждаш... Иначе Луната У8 (въпросът е дали е жив) ще направи последен аспект секстил с Уран У1 за брат ти в негов 3д на К3- все някакви вести трябва да има, но няма да е скоро- след 13 седмици, а може и месеца.

залагам на червеното - имаше подобни индикации при дирекциите за тази година

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3392 -: Юни 06, 2015, 11:13:09 pm »
Благодаря много, akruks, Happy58!

Сатурн У1 за него в твоя 12д, съвпад с твоя АСЦ- все едно е до теб, а не го виждаш...
Това ме накара да се замисля - възможно ли е да някъде съвсем наблизо, точно под носа ми?  :017:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3393 -: Юни 07, 2015, 12:00:48 pm »
Ще се омъжи ли сестра ми скоро? Под скоро разбирам 1 година. :) Въпросът го задавам аз. Тя ме помоли, ако е от значение.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3394 -: Юни 07, 2015, 04:06:15 pm »
Венера и Марс нямат аспект, но са в знаков секстил, Луната ще направи последен аспект с Марс У7, клони ми към Да  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3395 -: Юни 07, 2015, 04:06:54 pm »
Ще се омъжи ли сестра ми скоро? Под скоро разбирам 1 година. :)

Според мен може да създаде дом и семейство, но по-вероятно е това да се случи до две години.

Вече има ли конкретен мъж в живота й или въпросът е зададен принципно?

Като че ли на този етап още не е решила окончателно дали желае да се сбогува със свободата и независимостта, дали да допусне друг човек в дома си. Има изградени навици и стил на живот, които ще търпят промяна, ако смята да заживее с половинка, нужна ще е малко повече адаптация. При такъв хорар по-скоро бих казала, че положителният отговор ще зависи от някакъв компромис от нейна страна.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3396 -: Юни 07, 2015, 04:15:55 pm »
Според мен може да създаде дом и семейство, но по-вероятно е това да се случи до две години.

Вече има ли конкретен мъж в живота й или въпросът е зададен принципно?

Като че ли на този етап още не е решила окончателно дали желае да се сбогува със свободата и независимостта, дали да допусне друг човек в дома си. Има изградени навици и стил на живот, които ще търпят промяна, ако смята да заживее с половинка, нужна ще е малко повече адаптация. При такъв хорар по-скоро бих казала, че положителният отговор ще зависи от някакъв компромис от нейна страна.
Да, Лили, много точно.
Да, има мъж. Живее с него и аз, лично, много го харесвам. Тя го мисли за инфантилен и безотговорен. Страхувам се, че ще се отплесне в грешна посока.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3397 -: Юни 07, 2015, 04:28:50 pm »
В крайна сметка, ти питаш, но тя се интересува, или тя пита, ама не си признава? :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3398 -: Юни 07, 2015, 04:32:26 pm »
В крайна сметка, ти питаш, но тя се интересува, или тя пита, ама не си признава? :012:

Тя ме попита нещо конкретно, а аз и отговорих, че въпросът е подходящ за хорар. Помоли ме да го задам. Следователно, аз питам, но тя знае и чака отговора ми/ви. :012:
Стана много сложно.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3399 -: Юни 07, 2015, 04:45:33 pm »
А не помниш ли колко по-рано преди ти да зададеш въпроса, те е попитала теб? Това може би е бил момента, в който тя е задала въпроса.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3400 -: Юни 07, 2015, 04:51:32 pm »
А не помниш ли колко по-рано преди ти да зададеш въпроса, те е попитала теб? Това може би е бил момента, в който тя е задала въпроса.

Погледнах в чата. Мисля, че часът е точен. :)
Има лек нюанс във въпроса й. Има друг, който й мъти мозъка и е чужденец. Ще се наложи ли да напусне града/страната?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3401 -: Юни 07, 2015, 04:53:08 pm »

Има лек нюанс във въпроса й. Има друг, който й мъти мозъка и е чужденец.

Интересно, а аз се чудех на тази водолейска Луна в нейния 4 дом и на Венера в нейния 9ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3402 -: Юни 07, 2015, 04:53:33 pm »
По въпроса, изглежда ми като "да". Но дали до година или две, сложно ми е да кажа.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3403 -: Юни 07, 2015, 04:55:47 pm »
Интересно, а аз се чудех на тази водолейска Луна в нейния 4 дом и на Венера в нейния 9ти.

Т.е. ще смени държавата?  :o

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3404 -: Юни 07, 2015, 04:56:52 pm »
Нямам предвид да смени държавата, просто се чудех защо нейният сигнификатор се е "отплеснал" в 9 дом.

Обаче Венера нали се движи към съвпад с Юпитер - мунданно ще има такъв съвпад в Лъв? Може и да смени статуса си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui