Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038341 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3600 -: Юли 02, 2015, 01:12:32 pm »
Опозицията на Сатурн към Юпитер е много шибана, точен ли е аспекта?

Да, точен. Юпитер е в 28 гр. 40 мин. Телец, в ъглов дом. Миналия път тази опозиция не ми донесе нищо.

Но сега се сетих, че при мунданен квадрат между Юпитер и Сатурн напуснах работа и започнах в тази фирма. И тогава тр. Юпитер беше в тригон с нат. Венера. Мислех, че е за по-добра перспектива, поредната илюзия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Общи хорари
« Отговор #3601 -: Юли 02, 2015, 01:18:00 pm »
Имаш предвид миналата есен, нали? Може би защото Сатурн бързичко е минал през аспекта, а сега е ретро и стои на 28-29 градус сума ти време...


Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3602 -: Юли 02, 2015, 01:26:24 pm »
В началото на ноември имах смяна на работодател.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3603 -: Юли 02, 2015, 05:03:50 pm »
Имах един абонат в скайп, който много настояваше да общува с мен, имал бил уж гадателски способности. Взе да ми влияе зле, сложил си е снимката на аватара и не знам защо, дори и само като му видя снимката (а аз имам малко абонати) и ми става зле, долу вляво до червата започва да ме присвива.  ??? Една моя позната ме свърза с него, уж за да се опита да разбере жив ли е брат ми. Махнах го от скайпа, обаче въпросът ми е ще се опита X ли да ми стори нещо (моята позната ми казва, че уж можел да прави изчистване, но според мен действа точно обратното), било то магия или нещо друго?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3604 -: Юли 02, 2015, 07:27:01 pm »
Лили, говори с адвокат и не се ядосвай, нещата ще се развият в твоя полза.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Общи хорари
« Отговор #3605 -: Юли 02, 2015, 07:39:41 pm »
Ще бъда много благодарна, ако изкажете мнение по следния въпрос:
Дали ,и ако да кога ще си сдобря с приятел, с когото отношенията ни в момента са охладнели и развалени . ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3606 -: Юли 02, 2015, 10:48:57 pm »
Имах един абонат в скайп, който много настояваше да общува с мен, имал бил уж гадателски способности. Една моя позната ме свърза с него, уж за да се опита да разбере жив ли е брат ми. Махнах го от скайпа, обаче въпросът ми е ще се опита ли Х да ми стори нещо (моята позната ми казва, че уж можел да прави изчистване, но според мен действа точно обратното), било то магия или нещо друго?
Не и не си мисли подобни неща. Дано не си му дал пари, защото това му е била целта.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3607 -: Юли 02, 2015, 11:26:03 pm »
Не съм, но благодаря много за предупреждението! Иначе ми се оплакваше, че бил зле финансово и му отвърнах, че аз съм без работа.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3608 -: Юли 03, 2015, 01:41:10 pm »
Много ви благодаря. Скоро ще дам ОВ.

akruks, приемам забележката ти... Не знам на какво се дължи, че съм толкова разсеяна...  ???

Ще работя ли като програмист?

Happy58

  • Гост
Re: Общи хорари
« Отговор #3609 -: Юли 03, 2015, 02:48:14 pm »
Здравейте! Моля ви за помощ по този хорар.
Дали А. ще замине през септември да учи в Италия? Картата показва ли, дали ако замине това решение ще бъде добро за него по отношение на кариерно развитие по-нататък? Вече е получил писмо, че е приет и трябва да потвърди или откаже до 10 дни.
Предния хорар, който бях пуснала се отнасяше за същия човек, но беше за Канада.

А кой задава въпроса - ти или той?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3610 -: Юли 03, 2015, 03:34:19 pm »
Един хорар за упражнение, че не ми е ясно какво да гледам :)

Лаптопа ми от снощи започна да вдига много високи температури, а вентилаторите не спират да работят на мах.
Въпросът е дали съм запушила вентилаторите. Не смея да го отварям, че е гаранционен, пък не мога да го нося точно сега в сервиза, че ми трябва. Но ме притеснява, че температурата му на моменти е доста критична и да не взема да му изпържа процесора.
« Последна редакция: Юли 03, 2015, 03:44:05 pm от Satin »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3611 -: Юли 03, 2015, 03:37:42 pm »
А защо картата е за 15 юли?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3612 -: Юли 03, 2015, 03:42:54 pm »
А защо картата е за 15 юли?

Щото съм я объркала  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3613 -: Юли 03, 2015, 04:16:48 pm »
Ще бъда много благодарна, ако изкажете мнение по следния въпрос:
Дали ,и ако да кога ще си сдобря с приятел, с когото отношенията ни в момента са охладнели и развалени .
СЪвсем скоро ще се сдобрите и възстановите общуването, а колкото до чувствата- при него са свързани с интимното общуване, затруднен е да се изразява по друг начин, както повечето мъже, но Луната У8 за теб е в сходящ секстил със Сатурн У8 за него, което е неин последен аспект, така че ще има затопляне на отношенията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3614 -: Юли 03, 2015, 04:21:51 pm »
Много ви благодаря. Скоро ще дам ОВ.

Ще работя ли като програмист?
Меркурий У9 в 9д ще извърши секстил с Юпитер У3 и Венера У1 в 11д, така че следващата ти работа може да е в тази сфера.