Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1039531 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3615 -: Юли 03, 2015, 05:20:12 pm »
Здравейте! Моля ви за помощ по този хорар.
Дали А. ще замине през септември да учи в Италия? Картата показва ли, дали ако замине това решение ще бъде добро за него по отношение на кариерно развитие по-нататък? Вече е получил писмо, че е приет и трябва да потвърди или откаже до 10 дни.
Предния хорар, който бях пуснала се отнасяше за същия човек, но беше за Канада.
Марс У9 за А. ще извърши тригон с Нептун У1 за него след 3гр, тъй че есента може да замине да учи в чужбуна; Луната в 11д е извършила секстил с Нептун У1, съвпад с Плутон У9 в 10д, а последно ще извърши секстил със Сатурн У11 в 9д- ще му е от полза за кариерата и следващата работа това обучение.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3616 -: Юли 03, 2015, 05:28:55 pm »
Един хорар за упражнение, че не ми е ясно какво да гледам :)

Лаптопа ми от снощи започна да вдига много високи температури, а вентилаторите не спират да работят на мах.
Въпросът е дали съм запушила вентилаторите. Не смея да го отварям, че е гаранционен, пък не мога да го нося точно сега в сервиза, че ми трябва. Но ме притеснява, че температурата му на моменти е доста критична и да не взема да му изпържа процесора.
Е, вентилатори няма как да запушиш, но може да са затруднени по някакъв начин да охлаждат пълноценно- на моя лаптоп преди време на венилатора на оста имаше навити косми, на предната притежателка, та затова прегряваше в горещия и без това август месец.
Картата ти е с ранен АСЦ, Луната в първите минутки на знака- има време да узрее въпроса, но реално погледнато Луната У9 в 3д (и двата дома са свързани с комуникация и нейните средства) прави последен аспект квадрат със Сатурн У3, така че след време може наистина да изпуши лаптопа, но ще е в далечното бъдеще.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3617 -: Юли 04, 2015, 08:49:57 am »
Един хорар за упражнение

Добичето ти е зле. Заведи го на доктор, извън възможностите ти е :-). Може да се наложи да го смениш.
« Последна редакция: Юли 04, 2015, 09:04:50 am от Diyana »
De omnibus dubitandum est

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Общи хорари
« Отговор #3618 -: Юли 04, 2015, 03:34:33 pm »
СЪвсем скоро ще се сдобрите и възстановите общуването, а колкото до чувствата- при него са свързани с интимното общуване, затруднен е да се изразява по друг начин, както повечето мъже, но Луната У8 за теб е в сходящ секстил със Сатурн У8 за него, което е неин последен аспект, така че ще има затопляне на отношенията.
Благодаря много akruks за мнението. Дано да си права и час по-скоро да дам ОВ. :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3619 -: Юли 04, 2015, 06:57:44 pm »
И на мен ми се струва, че е свързано с наследството, от майка ти- Плутон У10 в твоя 1д до АСц, Луната У7 (отсрещната страна) отива към съвпад с Плутон У4 за него (недвижима собственост)

Браво на Акрукс - позна!  :)

Дано си права за възмездяването, но предстои изключително тежък и продължителен процес. Трябва да работя за едните адвокатски хонорари и съдебни разноски, докато за отсрещната страна това не е чак толкова съществен разход.

Но ми прави впечатление, че в хорара отсрещната страна /по 7 дом/ е доста слабо представена. Между другото, Асцендентът на ищеца попада по тази ос. Да се надявам, че леко си е надценил възможностите, стартирайки този процес, имам едни астрологични съображения...





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3620 -: Юли 04, 2015, 07:11:03 pm »
Да кандидатствам ли по обявата за системен администратор?  ???

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3621 -: Юли 04, 2015, 07:16:26 pm »
Да кандидатствам ли по обявата за системен администратор? 

На интервю не е изключено да те извикат, но при последващо договаряне с работодателя може нещо да не ти хареса там.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3622 -: Юли 04, 2015, 09:58:49 pm »
Да кандидатствам ли по обявата за системен администратор? 
Ние не можем да ти казваме какво да правиш!
Като искаш кандидаствай, но според това, което показва картата, няма да те огрее.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3623 -: Юли 04, 2015, 10:03:32 pm »
Кандидатствай, няма да се изтърка жицата от пращане на CV-та. Като ги заинтересуваш, чудесно, като не, здраве.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #3624 -: Юли 04, 2015, 10:11:48 pm »
Разколебах се, защото позицията изисква повече, отколкото са ми възможностите. А работата е предложена от страната на приятели и не исках да ги разочаровам, та затова. Много ви благодаря!  :58:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #3625 -: Юли 06, 2015, 07:56:21 pm »
Изчезна ми фотоапаратът (служебен). Къде е? Ще го намеря ли? :(


Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3626 -: Юли 07, 2015, 12:21:39 am »
Тегава работа това с намирането... Да си го влачила последно при застраховател/банкер или брокер на клиент? Не е близо до теб и не тича да се връща. Ще пиша утре сутрин още като надзърна в компа.
De omnibus dubitandum est

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #3627 -: Юли 07, 2015, 12:49:51 am »
Дияна, по Юпитер ли го търсиш? На мен с Луната са ми малко равни — тя като естествен сигнификатор на загубените вещи (хем в Д2), той като управител на втория знак във втори дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3628 -: Юли 07, 2015, 03:18:13 am »
Изчезна ми фотоапаратът (служебен). Къде е? Ще го намеря ли? :(
Да, ще го намериш- приятели/колеги ще ти помогнат.

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Общи хорари
« Отговор #3629 -: Юли 07, 2015, 09:40:09 am »
Изчезна ми фотоапаратът (служебен). Къде е? Ще го намеря ли? :(
провери при близки роднини, приятели, в автомобил, на балкон.