Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1040264 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3660 -: Юли 10, 2015, 09:26:52 pm »
Здравейте,
пускам един хорар -
Моето име ще бъде ли изтеглено за победител в лотарийната игра на вестник "Стандарт" за решена кръстословица? \на 24 юли\
Като гледам хорара надали, не виждам положителен аспект между сатурн и меркурий.
  Е как- Меркурий У5 е в сходящ тригон със Сатурн У1, като преди това ще направи тригон с Нептун У2, после съвпад с Марс У3, Луната У7 е в разходящ секстил с Мерка и в сходящ тригон с Плутон У10- може да си победител

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3661 -: Юли 12, 2015, 10:13:15 pm »
А. защо не си вдига телефона?

Звъня ѝ периодично повече от месец и вече започвам да се тревожа.
Надявам се да ми е сърдита, макар, че няма причина, отколкото да се е случило нещо.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3662 -: Юли 13, 2015, 12:38:57 am »
А. защо не си вдига телефона?

Звъня ѝ периодично повече от месец и вече започвам да се тревожа.
Надявам се да ми е сърдита, макар, че няма причина, отколкото да се е случило нещо.
Надяваш се да ти е сърдита, макар че няма прочина??

Напиши ѝ смс, че се тревожиш за нея- по картата се вижда, че е изолирана и няма възможност да говори- Слънцето У1 в неин 12д е извършило опозиция с Плутон у3 в 6д- дали е в болница или работи на морето, но няма възможност да говори. Може да е бременна  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Общи хорари
« Отговор #3663 -: Юли 13, 2015, 12:46:11 am »
Ми предпочитам да ми е обидена, отколкото да има проблем.
До сега не се е случвало да не ми отговаря, затова се тревожа.
Бременна не е със сигурност, в чужбина може да е (мина ми през ума), но ако е така, обикновено праща смс.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #3664 -: Юли 13, 2015, 12:51:04 am »
То пък някоя да е бременна и затова да не ти вдига телефона, някак странно ми се чини... но хора има най-различни и с всякакви странности.  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3665 -: Юли 13, 2015, 12:56:44 am »
То пък някоя да е бременна и затова да не ти вдига телефона, някак странно ми се чини... но хора има най-различни и с всякакви странности.  :)
Всякакви случаи има, първата ми бременност премина по болници на строг режим- не ми даваха книга да си внеса, свиждания само вечер на прозореца.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3666 -: Юли 13, 2015, 09:49:55 am »
И аз съм за презокеанска чужбина. По есенция може и да ти е сърдита, заради някого, когото пък ти не понасяш.

Пс. До десетина дни трябва да се свържете.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3667 -: Юли 13, 2015, 10:35:47 am »
А. защо не си вдига телефона?

Звъня ѝ периодично повече от месец и вече започвам да се тревожа.
Надявам се да ми е сърдита, макар, че няма причина, отколкото да се е случило нещо.
Според мен в момента няма достъп до комуникации, а е възможно и сама да е прекъснала комуникации с всички. Възможно е нарочно да премълчава някои неща, колкото до това дали ти е сърдита, възможно е, понеже Слънцето е в знака на заточение на твоя с-р. За момента за нея са важни семейството ѝ и децата (ако има такива) - Юпитер У4 и У5 за нея в неин 1 дом във взаимна рецепция със Слънцето. То върви към квадрат с Уран, съУ1 за теб, така че засега едва ли ще те потърси, но може по-нататък, вероятно доста по-късно, тъй като Сатурн е ретро, а с-рите ви Сатурн и Слънце са в падащи домове.
« Последна редакция: Юли 13, 2015, 11:45:11 am от Veselin »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3668 -: Юли 14, 2015, 12:46:43 am »
Мисля, че засега няма да разберат.  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3669 -: Юли 14, 2015, 10:47:17 am »
До 2-3 месеца родителите ми ще разберат ли (от трето лице, някой познат евентуално) за отношенията ми с А.?

Мисля, че майка ти ще научи от нейна приятелка, но ще го запази в тайна.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Общи хорари
« Отговор #3670 -: Юли 14, 2015, 04:55:19 pm »
Ще започна ли работа в определена фирма?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Общи хорари
« Отговор #3671 -: Юли 14, 2015, 05:02:19 pm »
Имам следният въпрос: защо постоянно вие малкия мизерабъл?

Буда - котарака ми, постоянно си обикаля из къщи и вие - мяу, мяу, мяу... ааааааа надува ми главата. Не го боли нищо, не е болен и не е разгонен. Ако го гушнеш да го мачкондриш и млъква, ако го натириш и започва да вие. Такова досадно нещо е станал, че е нетърпим, а преди не беше такъв... И затова реших да питам...  :012:




Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3672 -: Юли 14, 2015, 05:13:59 pm »
Имам следният въпрос: защо постоянно вие малкия мизерабъл?

Буда - котарака ми, постоянно си обикаля из къщи и вие - мяу, мяу, мяу... ааааааа надува ми главата. Не го боли нищо, не е болен и не е разгонен. Ако го гушнеш да го мачкондриш и млъква, ако го натириш и започва да вие. Такова досадно нещо е станал, че е нетърпим, а преди не беше такъв... И затова реших да питам...  :012:
Струва ми се, че има нужда повече от твоята компания и общуване - неговият с-р Венера е в разходящ квадрат със Сатурн в негов 7 дом.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3673 -: Юли 14, 2015, 05:14:59 pm »
Ще започна ли работа в определена фирма?
По тази карта ми се струва, че не.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3674 -: Юли 14, 2015, 05:22:09 pm »
Ще започна ли работа в определена фирма?

Съгласна съм с не-то на Веско, заради пустия ретроСатурн на асц.

Ама някакси, много се скупчват всички сигнификатори накуп и започвам да се разколебавам. Работила ли си преди там или при същия работодател? Или си кандидатствала преди там, и сега се връщаш отново? Някой с връзки ли те урежда, или е сива работата, или осмодомна? Ако някой от тези отговори е да, може и да стане. :017:
De omnibus dubitandum est