Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037505 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3885 -: Август 06, 2015, 12:34:38 pm »
Между кои сигнификатори пренася светлина Луната?
Прави съвпад с Уран У1 и тригон с Венера У3.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #3886 -: Август 06, 2015, 12:46:37 pm »
Прави съвпад с Уран У1 и тригон с Венера У3.
:012:
Разгледай отново отговора ми през призмата на Сатурн като управител на кверента и Уран като неподвижна звезда  :012:.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3887 -: Август 06, 2015, 01:03:24 pm »
Разгледах го, но Уран не е неподвижна звезда все пак. Нищо де, тъкмо ще видим какво ще стане.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3888 -: Август 06, 2015, 01:04:57 pm »
Луната У11 е извършила тригон с ретро Уран У6- кандидатствал си отново за работа, която преди си искал да работиш, а не са те взели- Луната е извършила квадрат с Нептун У7 (назованата по име работа). Меркурий У1 е в сходящ хармоничен аспект с Уран У6, на Луната предстои последен аспект- тригон с Юпитер съУ7, но Меркурий У1 ще квадратира след това Сатурн У6 в 3д (свързан с търговия и с интервюто), между У3 на двете страни няма аспект, като изключим знаковия тригон/секстил, но Венера У3 за тях е в знак, управляван от Меркурий У1 за теб, който заедно с Юпитер съУ1 за тях е в един знак, дано да ти се получи и получиш работата.
Странно, но сега ми се обадиха за интервю в събота.
Иначе, вчера бях на интервюто на другото място, представих се много добре, казаха, че до края на днешния ден ще се обадят на когото решат да вземат.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3889 -: Август 06, 2015, 08:11:17 pm »
Странно, но сега ми се обадиха за интервю в събота.
Иначе, вчера бях на интервюто на другото място, представих се много добре, казаха, че до края на днешния ден ще се обадят на когото решат да вземат.
А защо да е странно?
Аз не съм написала, че няма да стане, а точно обратното, че въпреки липсата на аспект между У3, според другите показатели може да стане- Венера У3 за тях е ретро, като се върне в Лъв е прави съвпад с Юпитер съУ1 за тях, а по-късно ще се съберат и с Меркурий У1 за теб.
Меркурий У1 за теб е в сходящ тригон с Уран У6.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3890 -: Август 06, 2015, 08:13:19 pm »
А защо да е странно?
Аз не съм написала, че няма да стане, а точно обратното, че въпреки липсата на аспект между У3, според другите показатели може да стане- Венера У3 за тях е ретро, като се върне в Лъв е прави съвпад с Юпитер съУ1 за тях, а по-късно ще се съберат и с Меркурий У1 за теб.
Меркурий У1 за теб е в сходящ тригон с Уран У6.
Да, така е, но лично аз не очаквах да ми се обадят, още повече, че Меркурий ще направи квадрат със Сатурн.
Дано и този път да не остана с напразни очаквания от тях!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3891 -: Август 06, 2015, 08:17:59 pm »
Да, така е, но лично аз не очаквах да ми се обадят, още повече, че Меркурий ще направи квадрат със Сатурн.
Дано и този път да не остана с напразни очаквания от тях!
Квадратът със Сатурн е след тригона с Уран, може да започнеш работата, а после да се окаже, че работата те затруднява. Мен ако питаш- лесна работа няма, но това е друга тема...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #3892 -: Август 06, 2015, 08:23:24 pm »
Аз не бих се отказал, по-скоро се опасявах да не ме накарат пак да им работя няколко дена, а после да не ме назначат.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #3893 -: Август 06, 2015, 09:57:10 pm »
Жена на 34 пита, дали е подходящ периода да забременее. Притеснява се, че няма да може да се справи от материална гледна точка. Работи, но... знаем как е в България  ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3894 -: Август 06, 2015, 10:53:07 pm »
Жена на 34 пита, дали е подходящ периода да забременее. Притеснява се, че няма да може да се справи от материална гледна точка. Работи, но... знаем как е в България 
Тя семейна ли е, има ли деца или е сама и обмисля възможността да е самотна майка?
А за материалната гледна точка- там никога нищо не е сигурно, днеска имаш- утре нямаш и обратното, важно е вътре в себе си да е готова да бъде майка, независимо от външните обстоятелства.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #3895 -: Август 06, 2015, 10:56:18 pm »
Няма деца, не е семейна, има приятел но на него не може да се разчита от тази гледна точка. Затова пита дали е подходящо сега или да изчака... да стане на 100 :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3896 -: Август 06, 2015, 11:08:05 pm »
Няма деца, не е семейна, има приятел но на него не може да се разчита от тази гледна точка. Затова пита дали е подходящо сега или да изчака... да стане на 100 :)
Макар въпросът да не е за това, по картата излиза, че съвсем скоро може да се съберат под един покрив и може да узаконят връзката, а след това ще направят бебето. И това е най-удачния вариант- детето има нужда от двама родители, от храна и любов, а не от пълни банкови сметки, което също не е сигурно никога, понеже и банките фалират.  :)

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #3897 -: Август 06, 2015, 11:14:35 pm »
Това е ясно :) Въпросът е да не стане така, че пича да забегне и да я зареже сама да се оправя. Принципно той иска дете, но не съм сигурна до колко е готов да поеме отговорността за него :) Но това са си само мои разсъждения

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #3898 -: Август 06, 2015, 11:28:44 pm »
Това е ясно :) Въпросът е да не стане така, че пича да забегне и да я зареже сама да се оправя. Принципно той иска дете, но не съм сигурна до колко е готов да поеме отговорността за него :) Но това са си само мои разсъждения
В това отношение гаранция няма никъде- дали пича ще я зареже или тя него, трябва да се мисли положително, а не като в приказката за нероден Петко. Питащата как е психически и с нервите- струва ми се лабилна, с ретро Нептун У1 в 12д и с ретро Уран, заключен в 1д.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Общи хорари
« Отговор #3899 -: Август 06, 2015, 11:31:07 pm »
Лабилна, нервна и разочарована от мъжете :) Иначе е добре  :57: