Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1037691 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4080 -: Август 26, 2015, 12:00:26 am »
Здравейте, зададох въпрос да кандидатствам ли за тази нова работа(сякаш имах голямо желание)? Пускам картата,въпреки че почти се отказах от идеята, понеже е свързана с много условия, пък и аз отскоро съм на работата, на която съм в момента, но все пак какво мислите за картата? Май АЦ е много ранен.
Да, АСЦ е ранен, което показва, че работата няма да отговаря на предварителните изисквания или ще ти е нужно време, за да свикнеш с нея, но не ти пречи да кандидатстваш- за опит пари не вземат, а като стана дума за пари- от настоящата работа няма да изкарваш.

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #4081 -: Август 26, 2015, 07:14:44 am »
Благодаря! Така е за опита, но работата е в друг град и с доста условия, а аз наскоро започнах настоящата, заради която се преместих и като цяло свързана с доста промени и затова много се чудя. Относно парите, стигат ми за основните разходи, но ми е важно да работя. Това "няма да изкарваш" надявам се не означава, че работата ми няма да продължи дълго. Вероятно с картата съм искала да разбера дали има шанс за другата работа, но май няма отговор на този въпрос.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #4082 -: Август 26, 2015, 08:06:31 am »
Заминава за Италия да берем грозде , но този път отивам сама до сега не съм ходила сама и въпросът ми е ще бъде ли наред всичко , ще имаме ли работа и дали ще си доидем с някакви пари.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Общи хорари
« Отговор #4083 -: Август 26, 2015, 10:06:19 am »
Здравейте :)

Един въпрос и от мен: Ще бъда ли одобрена за позицията, за която кандидатствам и съответно дали ще започна работа там?

Благодаря!

Присъединявам се към Не-то. Всички сигнификатори са силно поразени и не работят в твоя полза.
De omnibus dubitandum est

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #4084 -: Август 26, 2015, 10:22:18 am »
оф Diyana изкара ми на мен акъла мислех че си отговорила на моя хорар и си изкарах акъла .

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Общи хорари
« Отговор #4085 -: Август 26, 2015, 02:29:41 pm »
Лоша Diyana. :D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Общи хорари
« Отговор #4086 -: Август 26, 2015, 02:36:58 pm »
За професионално развитие и заемане на длъжност обикновено се гледа 10 дом. Но за бране на череши не съм сигурна - може би по-скоро 6ти? И Луната като косигнификатор на въпроса, освен това тя има връзка с растениевъдството и селското стопанство. Сатурн се свързва със земеделието /и с неквалифицирана работа, тежък физически труд/.

Сигнификаторът на кверента е силно поставен, има и сходящ секстил с у6. Обаче 2 и 9 дом се управляват от ретроградна Венера, тя е в знаков квадрат с у6. Има и обстоятелства в дома/близкото обкръжение, които създават ограничения. Или може би я принуждават да замине?

Пътуването може да се осъществи, но относно спечелените пари съм малко скептична.
« Последна редакция: Август 26, 2015, 02:46:34 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4087 -: Август 26, 2015, 03:25:53 pm »
Това "няма да изкарваш" надявам се не означава, че работата ми няма да продължи дълго. Вероятно с картата съм искала да разбера дали има шанс за другата работа, но май няма отговор на този въпрос.
Ами вероятностите не се вписват в хорарни карти, които са построени за конкретен въпрос- питаш дали да кандидатстваш за работата- картата показва, че би могла да опиташ- Марс У3 е в сходящ хармоничен аспект с Уран У1.
Луната У6 е извършила тригон с Уран У1 и показва, че наскоро си започнала настоящата работа. Луната У6 е извършила квадрат с Нептун У2, Юпитер съУ2 и предстои да извърши квадрат с Меркурий У8- няма как с тези аспекти от настоящата работа да изкарваш добри пари. Юпитер У11, съУ2 е в знаков секстил със Сатурн У1, на новата работа ще си с повече пари и ще си на по-значима длъжност- Сатурн У1 е във взаимна рецепция с Плутон У10.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4088 -: Август 26, 2015, 03:37:12 pm »
Заминавам за Италия да берем грозде , но този път отивам сама, досега не съм ходила сама и въпросът ми е ще бъде ли наред всичко, ще имаме ли работа и дали ще си дойдем с някакви пари.
Аделина, пишеш, че заминаваш сама, а в същото време пишеш в можествено число " да берем..., ще имаме ли работа..., ще си дойдем ли с пари?"
Луната У11 в последен хармоничен аспект с Меркурий У1 показва, че всичко ще е ОК накрая, няма да си сама, а с приятелка/и. Луната в козирог и Меркурий У1, У10 в дева показват земеделска работа.  Венера У2, У9 е ретро- пари, изкарани в чужбина по трудния начин, но важното е, че ще ги получиш- Венера ще извърши съвпад с Марс У3, У8 в 11д.

Бъди така добра да даваш ОВ по въпросите, не каза, или поне аз не съм прочела, как завърши сагата с овена и бебето от него.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #4089 -: Август 26, 2015, 10:03:58 pm »
Arkus как така не си разбрала вгинаги давам обратна втръзка знаеш го, а пиша отиваме в множествено число , но имам предвит , че никои не познавам лично ,какво махнах бебето и до сега нито стон нито звук,но ти ми се накара ,че пускам често хорар и за това си млъкнах .Не исках да ставам досадна , не че не ми се иска да знам дали в него има чувства към мен останали, но ти така ми се накара , че не се пускат толква често хорари,че предпочетох да си мълча и да чакам,а иначе още от предния форум винаги съм давала обратна връзка за хорарите си.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4090 -: Август 26, 2015, 11:11:31 pm »
Arkus как така не си разбрала вгинаги давам обратна втръзка знаеш го, а пиша отиваме в множествено число , но имам предвит , че никой не познавам лично ,какво махнах бебето и до сега нито стон нито звук,но ти ми се накара ,че пускам често хорар и за това си млъкнах .
Имах предвид хорар, че пускаш често въпроси за един и същ човек, а не, че въобще пускаш често въпроси- пускай си колкото искаш, но за различни неща, а не за едно и също.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #4091 -: Август 27, 2015, 12:02:31 am »
Arkus ограничила си ме на лични , но ще те питам тук мога ли да пусна един любовен хорар,в смисъл ще го разгледаж ли ,понеже горе доло заради човекът ще се върна от Италия по празниците .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4092 -: Август 27, 2015, 12:05:51 am »
Arkus ограничила си ме на лични , но ще те питам тук мога ли да пусна един любовен хорар,в смисъл ще го разгледаж ли ,понеже горе доло заради човекът ще се върна от Италия по празниците .
Не приемай всичко лично- не съм ограничила конкретно теб, а съм си направила настройките да не получавам никакви съобщения, освен от админа.
Качи си картата и формулирай въпроса точно, ще ти отговоря, няма проблем.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Общи хорари
« Отговор #4093 -: Август 27, 2015, 12:09:51 am »
ок не не го приемам лично просто ми направи впечатление нщо повече еи сега ще кача картата .

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Общи хорари
« Отговор #4094 -: Август 27, 2015, 01:55:59 am »
питам: ще ме викнат ли за определен работен ангажимент?
//в момента нямам работа, събитието е биенале фестивал, подборът на хора става по вътрешна схема и с ходатайстване. работила съм с тях на предното издание, но оттогава изтече много вода.

принципно ще ми дойде добре, но се чудя дали да звъня телефони или да изчакам мен да ме потърсят.

с тоя анаретен градус на меркурий, пък макар и в собствен знак, не знам и аз.
какво мислите?

//нещо през телефона не ще да ми се качи картата, ще си едитна сутринта - 1:17, София
« Последна редакция: Август 27, 2015, 01:59:56 am от art7ess »