Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1038676 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Общи хорари
« Отговор #4350 -: Октомври 03, 2015, 07:20:53 pm »
За да е радикална картата в рамките на три дни може да се задава само един въпрос. Хайде, и по един на ден да е....но през две минути - това е несериозно.

Според мен радикална е само първата карта за детето. То е описано от ретро Мерк в твоя 8 дом. Ще прави и квадрат със Сатурн, по-нататък и опозиция с Уран. Не, няма да му е добре. Може да се бунтува и да не приема да ходи в другата ясла.
Да, така е, права си! За първи път ми се случва подобно нещо.. Мерси много!  :58:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #4351 -: Октомври 03, 2015, 08:35:49 pm »
Моля за помощ по този хорар - "Х. лъже ли относно това, което знае за У.?" Въпросът го задавам аз - работя заедно с Х, а У е ученик. Назовала съм ги по имена.

Въвлечена съм в една ситуация, в която ми е много интересно да разбера кой лъже ::) Засега всичките ми подозрения клонят към Х, но май хорара показва обратното :o

PS. Може би правилно не задавам въпроса, но не знам как по-ясно да го формулирам.

Не харесваш Х. Напряга те нещо. Ако беше мъж, щях да предположа ревност. Луна- та идва от опозиция с теб и сигнификатора на У и току- що е направила тригон със сигнификатора на Х. В конкуренция ли сте? Х е в по- силна позиция и с авторитет. Опозоцията, за мен, е конфликт. В конфликтите истина няма.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Общи хорари
« Отговор #4352 -: Октомври 04, 2015, 12:57:47 am »
Не ми допада никак, честно казано. Някога ми беше преподавателка, имала съм конфликт с нея, ползваше разни манипулации като учител, само за да покаже властта си над учениците. Пример - изпитва ме единия час и ми поставя 6, след един ден отново ме изпитва и ми поставя 3, след което започват подигравки от нейна страна. Сега съм с ръководни ф-ции спрямо нея и отново се опитва да окаже контрол без да има квалификацията за областта, за която аз отговарям. Държах се учтиво, но вече я игнорирам!
« Последна редакция: Октомври 04, 2015, 01:00:27 am от romantica »

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Общи хорари
« Отговор #4353 -: Октомври 04, 2015, 06:21:47 pm »
Въпросът ми е ще се обади ли ...ще продължим ли общуването online(в skype)? Благодаря!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Общи хорари
« Отговор #4354 -: Октомври 04, 2015, 06:53:25 pm »
Има вероятност да ти се обади, понеже Луната ще направи секстил с Юпитер, У1 за теб и У3 за него.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #4355 -: Октомври 04, 2015, 10:21:15 pm »
Предстоящият квадрат на Луната с Нептун У4 в 3д показва, че търсената вещ не е открадната, а е изгубена поради разсеяност
Плавниците са описани от Сатурн У2 в 12д- старички са, черни/тъмни на цвят,  може да са изхабени, но имат сантиментална стойност за теб, добре скрити са например в помещение, където държите лекарства, алкохол, бензин и всякакви горива, фотографско оборудване, както и всички места, свързани с риби и Нептун- може да си ги забравила на морето някога си...
Юпитер У1 и диспозитор на ПФ е в сходящ квадрат със Сатурн У2, Луната е в сходящ квадрат с ПФ, така че може да не ги намериш, но има все пак подкрепящи хармонични аспекти, като например последен хармоничен аспект на Луната с Уран У3, хармоничен сходящ аспект на Луната със СЛВ, както и сходящ съвпад на Сатурн у2 с Марс У5, а 5д описва края на въпросите по 2д- може приятели, брат/сестра да ги открият

Акрукс, този хорар е от една година и няколко месеца. Но едва тази сутрин се разнищи.  :012: Сантименталните ми плавници се намериха. След една година, хора! Намерени са от баща ми и майката на седмодомието.
Добре скрити и затиснати в помещение, което е предвидено за части от музикални инструменти на седмодомието. Затиснати с въпросните части. Покрай офанзивата с почистването на моето седмодомие, ръчкането да изхвърли всички ненужни и счупени барабани - тогава се намериха. По Нептун - музикални инструмени.
Само там не подозирах, че могат да бъдат. Това място не проверих тогава, защото изначално го изключих като вероятно. Там чужди вещи не се допускат. Явно седмодомието ги е засукало в работилницата си за барабани.
Бреееей, ще си ги окача някъде да си ги гледам и да им се радвам. Другата година ще си ги ползвам с кеф. Имам нови и много шаренки, красивички са, с тон с циклата ми за гмуркане са. Но тези са си класика, любими.  :08:

Диянка също имаше предположение за плавниците - да си купя нови. Аз така съм направила. Но исках да оставя връзка за Акрукс. Това с нептуновите бойни полета е било много на място, но никога не съм допускала, че ще ги намеря в стаята с барабаните. Кой знае още какви  липсващи антики ще лъснат. Утре и аз ще се гмурна там, може някое съкровище да си намеря.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Общи хорари
« Отговор #4356 -: Октомври 04, 2015, 10:33:02 pm »
Барабаните са си марсов инструмент, Сатурн в марсов знак — връзва се като цяло.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #4357 -: Октомври 04, 2015, 10:44:51 pm »
Предвиждам малко отмъщение. Ще скрия някоя барабанска дреболия в гардероба си!  :72: Или при обувките си. Мислено съм си набелязала няколко възможни предмета за отмъщение - някоя палка, някоя от по-малките кожи за барабани, някой от ключовете или педал за тъпан. Ще го измисля.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4358 -: Октомври 04, 2015, 10:53:21 pm »
Акрукс, този хорар е от една година и няколко месеца. Но едва тази сутрин се разнищи.  :012: Сантименталните ми плавници се намериха.
Браво!
Предполагам си щастлива колкото мене, когато си намерих слушалките на телефона и една ръкавичка година след изчезването им.  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Общи хорари
« Отговор #4359 -: Октомври 05, 2015, 12:08:24 am »
Да, много съм щастлива.  :58: Аз ги бях прежалила. Дори свикнах с новите си плавници, къде по-модерни и хубави. Но изчезналите ми бяха любими и много по-удобни. Чак не мога да повярвам.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #4360 -: Октомври 06, 2015, 07:35:56 pm »
Въпросът на питащата е: " Аз компромисно решение ли съм на назован по име?"

Разяснявам "драмата". Засилен интерес от страна на мъж, но след като приятелката му му е изневерила. Момата се корка, че се явява компромисно решение, а не му е толкова на сърце. Тегне сянката на бившата.  :)



Пфу, картата я няма.
Давам обратна връзка. Мъжът не е искрен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4361 -: Октомври 06, 2015, 08:00:25 pm »
Пфу, картата я няма.
Давам обратна връзка. Мъжът не е искрен.
По коментарите ни може да се ориентираш за картата- водолей на АСЦ , Слънце У1 рак в 12д за него, Луната с последен аспект квадрат със Сатурн У1 в неин 12д

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Общи хорари
« Отговор #4362 -: Октомври 10, 2015, 02:38:05 pm »
Ще имам ли поправки за първи семестър?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #4363 -: Октомври 10, 2015, 03:20:06 pm »
Ще имам ли поправки за първи семестър?
Луната е без курс и нищо ново не предстои, но гледайки другите сигнификатори, според мен може и от втори път да вземаш изпити.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Общи хорари
« Отговор #4364 -: Октомври 10, 2015, 06:10:43 pm »
Здравейте, може ли за светлина по един хорар, имах пререкание с майка и татко, което се разрастна в емоционален спор. Тягостно ми е и за това си позволих да направя хорар, дали ще възстановя баланса в отношенията си с тях до утре и дали те ще забравят тази нелепа случка.