Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 120299 пъти)

tbs

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #570 -: Август 26, 2020, 04:09:31 pm »
Къде се намира зарядното за лаптопа на Г.? Въпросът е задеден от мен. Тази вещ липсва от доста време. Прикачам и съответната карта.


kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #571 -: Август 26, 2020, 04:51:18 pm »
Зарядното за лаптопа ти е представено от ретрограден Сатурн в твой първи дом. Лесно откриваемо е предвид ъгловата му позиция и би трябвало да се намира в твоя дом. Разположението му в знак Козирог намеква, че е на място, на което се събират стари вещи. Според мен е затрупано от разни непотребни неща. Като разположение  е възможно да е на земя или на надморска височина, която е близо до земята, например долен шкаф. Като посока се намира в източна стая или на изток в стая.
Най-вероятно става въпрос за стая, която използваш най-често или имаш повече лични вещи там.
Питай и хората, с които живееш. За последно е "пипан" от Марс. Марс при теб е управител на 4-ти. Това е човек с който съжителстваш. Има ли човек в дома ти, с който сте в конфликт или просто е по-агресивен?

tbs

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 8
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #572 -: Август 26, 2020, 06:07:58 pm »
Зарядното за лаптопа ти е представено от ретрограден Сатурн в твой първи дом. Лесно откриваемо е предвид ъгловата му позиция и би трябвало да се намира в твоя дом. Разположението му в знак Козирог намеква, че е на място, на което се събират стари вещи. Според мен е затрупано от разни непотребни неща. Като разположение  е възможно да е на земя или на надморска височина, която е близо до земята, например долен шкаф. Като посока се намира в източна стая или на изток в стая.
Най-вероятно става въпрос за стая, която използваш най-често или имаш повече лични вещи там.
Питай и хората, с които живееш. За последно е "пипан" от Марс. Марс при теб е управител на 4-ти. Това е човек с който съжителстваш. Има ли човек в дома ти, с който сте в конфликт или просто е по-агресивен?

Благодаря!

Зарядното е открито на земята под дивана, в който се държат стари неща. А той се намира в най-често използваната стая.

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #573 -: Август 26, 2020, 06:56:22 pm »
Идеално, значи интерпретацията е правилна.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #574 -: Август 27, 2020, 12:00:57 am »
Къде се намира зарядното за лаптопа на Г.? Въпросът е задеден от мен. Тази вещ липсва от доста време. Прикачам и съответната карта.

 Зарядното би трябвало да е представено от Луната, която управлява 2д на Г.
Последно в кои ръце е била търсената вещ се разбира от последния съвпад на Луната, а такъв е правила с Меркурий, който управлява 1д. на Г и негов 3д. - той за последно го е държал, докато е работил с лаптопа- Луната е в 6д на Г- търсената вещ е на място, свързано с неговото ежедневие, в източна посока под средно равнище; последен аспект хармоничен с Марс- ще бъде намерена търсената вещ и е намерена в дневна под дивана- Марс управлява негов 5д.
« Последна редакция: Август 28, 2020, 12:36:25 pm от akruks »

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #575 -: Август 27, 2020, 06:19:27 am »
Луната управлява К8. За изгубени вещи използвам К2. И не разбирам защо коментираш често моите тълкувания? Не помня да съм коментирала някога твоите? Относно това в чии ръце е била държана изгубената вещ също използвам друго тълкувание.
Каква е целта и смисъла на това, освен, че е досадно? Досега си мълчах, но не ми е приятно. Ако имаш друго тълкувание не намесвай моето име, а директно отговори на човека. Ок?
Или най-добре дз спра да пиша във форума, за да те оставя на блестиш на спокойствие?
Аз не съм тук, за да блестя, а да се забавлявам. И да си тествам самопридобитите (най-вече) знания.
« Последна редакция: Август 27, 2020, 06:25:52 am от kalina_1986 »

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #576 -: Август 27, 2020, 06:30:41 am »
Ще помоля Papy да ми изтрие регистрацията и благодаря предварително. Ще си тествам знанията по друг начин. Не е прищявка, нито лиготия.
Предпочитам да нямам регистрация. Като се отделям от нещо обичам да окончателно и докрай.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #577 -: Август 27, 2020, 07:37:38 am »
Аз не мога да разбера защо се впрягаш, явно не познаваш добре Акрукс.
При всичките ми уважения към нея и знанията й, обича да е “ капак” отгоре.
Хората грешат , докато се учат и е добре да приемат грешките си с усмивка, а не триейки постовете си, когато не били прави в тълкуването.
За мен също вещта е по Сатурн, пита се за вещ, която е в общ дом, търсенето е общо.
Аз също исках изтриване на профила преди време, но това е грешка- няма да доставя удоволствие на немия грандомания да възтържествува.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

kalina_1986

  • Гост
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #578 -: Август 27, 2020, 07:56:59 am »
Не се впрягам, Корея. Просто обичам взаимното уважение между хората. Всеки да изкаже мнението си без някой непрестанно да го апострофира.
Намирам това за невъзпитано и в ежедневиетото си съм избрала да не общувам с такива хора.
Тук не ми е сцена, и не разбирам натрапливото желание за блестене. Но няма и как да го разбирам, защото не страдам от нарцистично личностово разстройство.  :-*
« Последна редакция: Август 27, 2020, 08:05:05 am от kalina_1986 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #579 -: Август 27, 2020, 09:01:17 am »
Калина, не го прави. Първо щото Акрукс не заслужава заради нея да се откажеш от форума, второ , но не по-маловажно - защото си ценен съфорумец. На мен ми е много приятно да те чета, вярвам и на други също.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #580 -: Август 28, 2020, 12:26:00 pm »
Луната управлява К8. За изгубени вещи използвам К2. И не разбирам защо коментираш често моите тълкувания? Не помня да съм коментирала някога твоите? Относно това в чии ръце е била държана изгубената вещ също използвам друго тълкувание.
Каква е целта и смисъла на това, освен, че е досадно? Досега си мълчах, но не ми е приятно. Ако имаш друго тълкувание не намесвай моето име, а директно отговори на човека. Ок?
Или най-добре дз спра да пиша във форума, за да те оставя на блестиш на спокойствие?
Аз не съм тук, за да блестя, а да се забавлявам. И да си тествам самопридобитите (най-вече) знания.
Това предполагам е адресирано към мен, съдейки от последвалите коментари, че нали не коментираш моите коментари, а в случая това правиш, но без да ме цитираш, което не е ок, защото каквато и да съм - съм пряма и казвам директно в очите на човек това, което мисля, а не зад гърба му, да се крия зад никнейм и никой да не знае коя съм, що съм и какво искам...
искам открити и честни взаимоотношения, че съм уморена от интриги и драми по астрологични, литературни и всякакви форуми, фейсбуци и прочеее... Имам си достатъчно тежки (реални) проблеми за разрешаване, за да си губя енергията в дребнави и никому ненужни разпри  :-[
Апропо, достатъчно висока съм (буквално), за да стъпвам върху теб или друг, че да се издигна  :)
И обещавам никога повече да не те цитирам по никакъв повод, тъй че не ме намесвай по никакъв начин в решението си да напускаш форума. Забавлявай се, няма да ти преча и извинявай, че имах друго мнение за теб и те приех свойски, като любител на астрологията!


« Последна редакция: Август 28, 2020, 12:38:50 pm от akruks »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #581 -: Март 26, 2021, 08:56:53 am »
Къде са ми обиците? Златни с камъчета, последно ги слагах на Нова година и не помня след това къде съм ги прибрала, не са в кутията със златните бижута. Тоя ранен асцедент какво значи?

За последните 6 месеца за втори път губя скъпи обеци :(
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #582 -: Март 26, 2021, 12:37:51 pm »
Къде са ми обиците? Златни с камъчета, последно ги слагах на Нова година и не помня след това къде съм ги прибрала, не са в кутията със златните бижута. Тоя ранен асцедент какво значи?

За последните 6 месеца за втори път губя скъпи обеци :(
Меркурий у2 в риби, 11 дом, може да са в личните вещи на майка ти, при приятели, в баня, в близост до аптека, парфюми, лекарства, препарати... Защо Луната е на к5!? Питай детето, понеже у1, у2, у5 е един и същи
« Последна редакция: Март 26, 2021, 12:48:37 pm от Сафо »

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #583 -: Март 26, 2021, 12:46:19 pm »
Според мен са на някое скрито, затулено, покрито, тайно, труднодостъпно място до електроуред.
Друг вариант да са в джоба на някоя дреха. Може дарехата да не се вижда веднага - прибрана, дадена някъде, някому, да има нещо като нейн дубликат и да става объркване.
« Последна редакция: Март 26, 2021, 12:48:17 pm от tagetes »
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #584 -: Март 26, 2021, 12:48:43 pm »
Къде са ми обиците? Златни с камъчета, последно ги слагах на Нова година и не помня след това къде съм ги прибрала, не са в кутията със златните бижута. Тоя ранен асцедент какво значи?

За последните 6 месеца за втори път губя скъпи обеци :(
последно са били в ръцете на човек, описан от Марс, който управлява твой 12д и заключен знак в твоя 6д; обеците са сред други вещи- на майка ти или в твои и на детето ти приятел/и
Може да са откраднати и продадени вече, според това, което показва картата, няма да ги намериш, дано да греша!