Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 120142 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #660 -: Март 11, 2022, 11:39:39 pm »
Аз заради положението на ПарсФортуна мисля, че е изгубен на място за разкрасяване или пазаруване на козметика, или ако е у дома, е в близост до козметични продукти.
Заради положението на Луната в 12- ти- възможна кражба, загубен поради разсеяност,в аптека при закупуване на лекарства .
Мисля, че ще се открие скоро, по- вероятно някой друг отколкото ти.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #661 -: Март 12, 2022, 02:35:16 pm »
Благодаря, момичета.  :-*
Да,  портфейлът е намерен  бързо.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #662 -: Март 12, 2022, 05:02:12 pm »
Рени, я дай малко подробности, картата беше интересна.
« Последна редакция: Март 12, 2022, 05:56:42 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #663 -: Март 12, 2022, 06:12:23 pm »
Корея, намерен е между седалката, в  колата на приятеля, на питащата.
И аз това с колата не разбрах, как е посочено в картата, освен, че последния аспект е с у3 ?! ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #664 -: Март 12, 2022, 06:16:03 pm »
Ами по- скоро нещо по 9- ти дом, като 3- ти от 7-ми.
И все пак , ако са скорошна двойка, Парс Фортуна на К5.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #665 -: Март 12, 2022, 08:28:32 pm »
Аз не мога да направя връзката с автомобила и приятелят, ако не се гледат аспектите на Луната, в случая тя е и портфейлът.
Корея, не са от скоро двойка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #666 -: Март 12, 2022, 10:00:34 pm »
Момичета, помагайте!
Майка ми си изгуби някъде очилата и е много притеснена . Била е до няколко магазина сутринта, твърди, че след това ги е слагала у дома си, после брат ми я е карал до други два магазина, в единия се връща привечер и не са там.
Обърнала е всичко- чанти, чекмеджета, зад мебели .
Очилата според мен са по Венера в третия й дом- или ще са в другия магазин, или са паднали в колата, въпреки че уж са гледали там.
Те и без това са за смяна, но докато ѝ направят нови, ще мине време.
Та- Майка ми ще намери ли очилата?
И хорарът на Рени ме подсети, че и аз имах този.
Очилата не се откриха никъде.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #667 -: Март 12, 2022, 11:32:45 pm »
Корея, намерен е между седалката, в  колата на приятеля, на питащата.
И аз това с колата не разбрах, как е посочено в картата, освен, че последния аспект е с у3 ?! ::)
последният аспект на Луната не е с У3 , но пък последният неин съвпад е бил с Уран У3 за нейния приятел, неговата кола
 Последният съвпад на Луната в хора и да изгубени вещи показва за последно в чий ръце, образно казано, е била търсената вещ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #668 -: Март 13, 2022, 08:30:18 am »
"Къде ми е портфейла ?'"
Благодаря, предварително ако се включите.
Рени, след като поясни, че не търсим твоя портфейл, но вероятно ти си построила картата. Човекът за когото питаш е по 7 дом, Сатурн е в 3ти.Ако знаеш как изглежда портфейлът, дали е като Луната, нещо меко, от плат, бяло, или сребристо, или е по Сатурн/Уран - кожен, твърд, особен, нестандартен, ще може лесно да се определи сигнификатор на търсената вещ.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #669 -: Март 13, 2022, 10:39:52 am »
Сафо, аз не питам, значи въпросът остава, такъв, какъвто е зададен от питащия. Тук 7 ми дом не играе. Знам, как изглежда портфейла- лачена кожа на цветя, голям.

Акрукс последният аспект на Луната е със Слънце, у3. В нейните ръце е бил.

Благодаря, още веднъж на всички.  :-*
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #670 -: Март 13, 2022, 03:42:04 pm »
Акрукс последният аспект на Луната е със Слънце, у3. В нейните ръце е бил.

Благодаря, още веднъж на всички.  :-*
Последният аспект на Луната е опозиция с Плутон. Благодаря за обратната връзка!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #671 -: Март 21, 2022, 07:28:56 pm »
Корея, за очилата на майка ти, разчетохме тогава, че няма да се открият ? ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #672 -: Март 25, 2022, 09:33:26 am »
Задавам въпроса като практикум, за който има желание да се включи. Клещите са намерени. Къде бяха, намерени, според вас ?
Ет моите разсъждения по картата: Изгубеният предмет е по Венера във Водолей, в 6-ти дом, заедно със Сатурн, значи би трябвало да са до друг предмет. Предположих до нещо старо, мръсно, кожа, с оловен цвят.  В 6-ти дом, на място, където, ежедневно очакваме да има приятни изживявания, или там е красиво. Във Водолей и к2 във Везни, на високо, в посока запад, северо- запад, но в падащ дом и след 7 ми, там , където пада сянка, или Слънцето не огрява. Последният аспект на Венера е бил с Марс- до нещо, свързано с електричество, метални инструменти.
Луната е в ъглов дом, би трябвало бързо да се открият. Последният аспект е със Сатурн, който е близо до предмета.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #673 -: Март 25, 2022, 10:14:44 am »
Клещите са в стая, която се ползва ежедневно, затрупани между разни метални неща, близо до техника, телевизор, хладилник, климатик. Може и кучето да ги е отнесло в колибата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #674 -: Март 25, 2022, 11:12:21 am »
Задавам въпроса като практикум, за който има желание да се включи. Клещите са намерени. Къде бяха, намерени, според вас ?
Ет моите разсъждения по картата: Изгубеният предмет е по Венера във Водолей, в 6-ти дом, заедно със Сатурн, значи би трябвало да са до друг предмет. Предположих до нещо старо, мръсно, кожа, с оловен цвят.  В 6-ти дом, на място, където, ежедневно очакваме да има приятни изживявания, или там е красиво. Във Водолей и к2 във Везни, на високо, в посока запад, северо- запад, но в падащ дом и след 7 ми, там , където пада сянка, или Слънцето не огрява. Последният аспект на Венера е бил с Марс- до нещо, свързано с електричество, метални инструменти.
Луната е в ъглов дом, би трябвало бързо да се открият. Последният аспект е със Сатурн, който е близо до предмета.

Рени, има тема за хорари-практикум https://astra.la/forum/index.php?topic=667.msg50429#msg50429

По твоята карта търсената вещ е в северо-западна посока , на средно ниво, като например работна маса , бюро/маса с настолен компютър или телевизор, в близост до стара и употребявана вещ и до остър метален предмет.
Интересно ми е да проверя написаното от Лавоа, че последният съвпад на Луната показва кой е държал за последно предмета – в случая последно е имала съвпад с Уран, когато се е намирала в Телец. Уран описва 6д., където е търсената вещ-Венера. По 6д са служители, лели, чичовци... Да е идвал у вас техник или колега, който ти е оправял/монтирал нещо? Може още предположения да се направят по производни домове.