Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 120256 пъти)

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #765 -: Февруари 06, 2024, 04:40:58 am »
Здравейте, дали някой може да помогне за следния въпрос:
Къде е дистанционното на телевизора?
Изключвам го, оставям го до мен, идва детето иска да го пусне, няма го, обърнах всичко но не можем да го намерим...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #766 -: Февруари 06, 2024, 11:14:10 am »
До нещо стъклено,като сервиз шише,но може да е по скъпо ,луксозно.Дори може да е ,като спец.подарък за детето от баба и дядо. Чаша,чиния.В кухнята сред стъклени посуди за течности,дори и ву хладилника може.Другия вариант е в банята,ако има шишенца някакви. Посоката северозапад,но не съм сигурна,защото аз не се ориентирам в посоките.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #767 -: Февруари 06, 2024, 03:11:30 pm »
Здравейте, дали някой може да помогне за следния въпрос:
Къде е дистанционното на телевизора?
Изключвам го, оставям го до мен, идва детето иска да го пусне, няма го, обърнах всичко но не можем да го намерим...
посоката е югозапад, при лични вещи на детето, в детска стая или в дневната, самостоятелно е , не е затиснато между други предмети, провери в стар диван, гардероб, в дреха, ще го намериш, с Нептун в 3д мислите ти са разсеяни, помниш, че си го оставила до теб, но едва ли е така

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #768 -: Февруари 06, 2024, 09:41:45 pm »
Здравейте, дали някой може да помогне за следния въпрос:
Къде е дистанционното на телевизора?
Изключвам го, оставям го до мен, идва детето иска да го пусне, няма го, обърнах всичко но не можем да го намерим...
посоката е югозапад, при лични вещи на детето, в детска стая или в дневната, самостоятелно е , не е затиснато между други предмети, провери в стар диван, гардероб, в дреха, ще го намериш, с Нептун в 3д мислите ти са разсеяни, помниш, че си го оставила до теб, но едва ли е така
Много благодаря Акрукс, намерихме го в точната посока, югозапад, в детската стая, под едното по- старо легло, не беше затиснато а върху едни обувки.
Пак много благодаря, защото се бяхме приготвили да ходим до сервиза да купим ново :-*
« Последна редакция: Февруари 06, 2024, 09:44:09 pm от Samoella »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #769 -: Февруари 06, 2024, 10:05:55 pm »
Даммм идваме винаги да питаме на аванта и благодарим само на заслужилите. Нека, така ни се пада на всички отделили от времето си балами. ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #770 -: Февруари 06, 2024, 10:31:15 pm »
Даммм идваме винаги да питаме на аванта и благодарим само на заслужилите. Нека, така ни се пада на всички отделили от времето си балами.
Бека, погледни колко са ми на брой коментарите, да не би всеки път някой да ми е благодарил? На мене ми е достатъчно когато дават обратна връзка, независимо дали адресирана към мене, към друг или към всички отзовали се...
И аз съм сбъркала, посоката на 5д е северозапад и тъкмо влязох да се редактирам, а то вече намерено  ;D

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #771 -: Февруари 06, 2024, 10:39:28 pm »
Много ясно,хем съм свикнала,но не мога да спра да забелязвам консуматорската нагласа и избирателно подмазване. ;) Акрукс,сега разбрах,ти гледаш Уран като У на Водолей,затова в пети. :) Аз гледах Сатурн за У2 на Водолей.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #772 -: Февруари 07, 2024, 09:00:09 am »
Даммм идваме винаги да питаме на аванта и благодарим само на заслужилите. Нека, така ни се пада на всички отделили от времето си балами. ;)
Ребека и аз изпитвах гняв,заради "несправедливост",неблагодарност и т.н,но да знаеш,всичко се връща,твоята помощ не е напразно.

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #773 -: Февруари 07, 2024, 09:21:10 pm »
Много благодаря на отзовалите се по моя въпрос Ребека и Акрукс.
Ребека всичко беше в движение и в процеса на търсене бързо съм споменала само Акрукс.Разбира се, че оценявам всеки който е видял картата.
Извинявай ако така е прозвучало неоценено.
Благодаря на всички!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #774 -: Февруари 08, 2024, 02:54:05 am »
Много ясно,хем съм свикнала,но не мога да спра да забелязвам консуматорската нагласа и избирателно подмазване. ;) Акрукс,сега разбрах,ти гледаш Уран като У на Водолей,затова в пети. :) Аз гледах Сатурн за У2 на Водолей.
Да, Уран съм гледала за У2 – търсената вещ, като съм взела под внимание и Сатурн
Не разбрах само ти по кой показател писа за стъкло и стъклени предмети?  ::)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #775 -: Февруари 13, 2024, 11:11:48 am »
Много ясно,хем съм свикнала,но не мога да спра да забелязвам консуматорската нагласа и избирателно подмазване. ;) Акрукс,сега разбрах,ти гледаш Уран като У на Водолей,затова в пети. :) Аз гледах Сатурн за У2 на Водолей.
Да, Уран съм гледала за У2 – търсената вещ, като съм взела под внимание и Сатурн
Не разбрах само ти по кой показател писа за стъкло и стъклени предмети?  ::)
Заради Сатурн У2 в Риби. Дават ,че Сатурн в хорар се свързва със стари предмети,от кожа,стъклени и пр. И нали е в Риби ,викам айде стъкло ,чаша,шише за вода  :),пък и секстил с дизпозитора си Юпитер в Телец,за угодийка,чашка,чинийка. ;) Нептун,модерният У2 също се свъзва със стъклени предмети.Барем някой компот от бабата беше излязал под леглото, ;D А то пак си излезе, обувки,кожа ,за крак,стъпало по Риби.Но мисля,че и кашон с някой компот е скрит там. :D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #776 -: Март 16, 2024, 10:29:56 am »
Малкото ми портмоненце го няма.
Вчера на обяд съм го ползвала, после не знам.
Няма нещо значимо в него, дребни суми.
Ама си ми е миличко и много сатурново.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #777 -: Март 16, 2024, 07:53:10 pm »
Люба,Луната е в 12дом,но близо до куспида на 1ви.Аспектът с Меркурий вече е отминал,но предстои тригон с Марс,на к10 и квадрат Слънце.
Заради тригона ,мисля,че ще
го откриеш,или някой друг ще го намери.
Луната в близнаци -в кола е някъде според мен,или при документи,книги-посока югоизток ,на високо място.
К2 е тригон със Сатурн в 10 и квадрат с Меркурий.
5часа ,5 дни?
« Последна редакция: Март 16, 2024, 07:59:41 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #778 -: Март 17, 2024, 08:32:55 am »
Малкото ми портмоненце го няма.
Вчера на обяд съм го ползвала, после не знам.
Няма нещо значимо в него, дребни суми.
Ама си ми е миличко и много сатурново.
Търсената вещ е в източна посока на средно ниво, под носа ти е скрито. В близост до апаратура, уред, компютър или касов апарат?  ::) Последно е било в ръцете на някой по 10д - майка, шеф, който е представен от Уран в Телец.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #779 -: Март 17, 2024, 10:42:34 am »
Люба, където прекарваш най-много време, се играе, се водят разговори или приемат, влизат повече хора, предверие, антре. На високо е, всяка горна част на къщата, близо до прозорец, където има светлина, повече осветление, до комуникационно устройство. Последно Луна, портмоненцето е било в аспект със Сатурн, до нещо мръсно, старо, кожено, вехто, миризливо- може обувки, чанти, джоб, дрънкулки. В 12 дом е, но близо до Асц, у вас е, не е толкова отдалечена Луната от Меркурий, но е в подвижен знак, мести се значи. Меркурий, ти, в 11 дом, заедно със Слънце у4 ти дом, освети посочените места или го търси с човек, който е от семейството. Би трябвало да е на сигурно място защото Луната аспектира Фортуна, а Фортуна аспектира АСц, някой да не е го прибрал, да ти го пази ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“