Автор Тема: Транзити на Юпитер  (Прочетена 304571 пъти)

Smarta

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 537
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #390 -: Септември 03, 2014, 07:50:05 pm »
Честито Акрукс! :)

Много ми е интересна твоята карта, защото едновременно е много подобна на моята, ама на обратно. Твоите тронови Венера и Сатурн са У2 във 2 и У5 в 5 с тригон, а моите са обърнати У2 в 5 и У5 във 2, като и знаците са разменени - Венера в Козирог и Сатурн във Везни, обаче с квадрат помежду им. В карти с еднакви оси със Зосма на АС, Алдебаран на МС, Антарес на ИЦ. Може и още да има, не съм се заглеждала. Съпоставянето на двете карти ми е интересно като case-study.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #391 -: Септември 09, 2014, 01:18:45 pm »
Транзитен Юпитер У6 ми влезе във 2Д и от там тригонира стелиума ми в 10Д.На това отдадох премията,която получих вчера.Вчера нямах похвали,но ме мъмриха за неспазване на процедури и действия на своя глава,та имам и официално наказание.  :012: Но Трз Юпитер е в опозиция на моя и нямаше как хармонията да е пълна.Резултатите от моите нарушения в крайна сметка бяха задоволителни,но вероятно няма да получа повишението,за което се скъсах от работа.За сега и парите ме топлят.Много ми беше важен растежът,но човек първо трябва да си служи на принципите.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #392 -: Септември 09, 2014, 05:47:30 pm »
Честито Акрукс! :)

Много ми е интересна твоята карта, защото едновременно е много подобна на моята, ама на обратно. Твоите тронови Венера и Сатурн са У2 във 2 и У5 в 5 с тригон, а моите са обърнати У2 в 5 и У5 във 2, като и знаците са разменени - Венера в Козирог и Сатурн във Везни, обаче с квадрат помежду им. В карти с еднакви оси със Зосма на АС, Алдебаран на МС, Антарес на ИЦ. Може и още да има, не съм се заглеждала. Съпоставянето на двете карти ми е интересно като case-study.
Относно Алдебаран и Антарес сме коментирали, при мене програмата не ми ги изкарва в съвпад със споменатите оси, може би над градус и половина вече да не се брои съвпад при звездите...
Благодаря за честитката, снощи си разгледах текущия лунар, който е активен до днес и имам лун. АСЦ в 11д, като лун Слънце У1 е в лун 2д в съвпад с лун Меркурий у3, а лун Венера е в лун 1д съвпад с лун АСц и лун Юпитер- наградата е щедра по Юпитер за над 250лв, и е козметична по Венера

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #393 -: Септември 12, 2014, 12:20:37 am »
Като достигне 12 гр. Лъв, Юпитер ще заформи тригон към наталния Уран, куинконкс към наталната си позиция и квадратура към Венера / Сатурн. Интересно, дали ще има някакви събития при толкова много аспекти  :017:.
Дочаках и аз Юпитер да проработи - донесе ми добри финансови постъпления, отдавам го най-вече на тригона към Уран  :08:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #394 -: Септември 12, 2014, 12:30:40 am »
Ама от тото ли :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #395 -: Септември 12, 2014, 12:36:32 am »
Не, макар че пуснах фиш  :012:. Имаше раздвижване в работата след дълъг застой. Юпитер транзитира в 6-ти.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #396 -: Септември 12, 2014, 01:00:50 pm »
Не, макар че пуснах фиш  :012:. Имаше раздвижване в работата след дълъг застой. Юпитер транзитира в 6-ти.
Я виж за тотото дали Юпитер и Уран са У2,У5 или са в тези домове натално,или поне да са диспозитор на У2 и 5.
Познавам мъж,който спечели 5 от 35.Ще опитам да му намеря данните и да ги кача.
Каква е връзката между Уран и Юпитер в натала ти?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #397 -: Септември 12, 2014, 01:09:59 pm »
Я виж за тотото дали Юпитер и Уран са У2,У5 или са в тези домове натално,или поне да са диспозитор на У2 и 5.
Познавам мъж,който спечели 5 от 35.Ще опитам да му намеря данните и да ги кача.
Каква е връзката между Уран и Юпитер в натала ти?
За жалост, нито едно от изброените. На всичкото отгоре, Юпитер ми е в Козирог и ретро. Все пак, Венера У2 е силна - на трон и тригон към Юпитер. Юпитер е на К11, Уран - в 9-ти, полусекстил, ако се брои за аспект.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #398 -: Септември 12, 2014, 01:23:08 pm »
За жалост, нито едно от изброените. На всичкото отгоре, Юпитер ми е в Козирог и ретро. Все пак, Венера У2 е силна - на трон и тригон към Юпитер. Юпитер е на К11, Уран - в 9-ти, полусекстил, ако се брои за аспект.

а кои домове управляват Юпитер и Уран?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #399 -: Септември 12, 2014, 01:39:56 pm »
а кои домове управляват Юпитер и Уран?
Юпитер е У9 и У10, Уран - У12.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #400 -: Септември 12, 2014, 02:14:06 pm »
Юпитер е У9 и У10, Уран - У12.

е, така си излизат нещата по работата :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #401 -: Септември 12, 2014, 02:18:34 pm »
Юпитер е У9 и У10, Уран - У12.
Това повече ми мирише на пари,ако пуснеш фиш в чужбина.
В момента транзитиращият тригон Уран/Юпитер съвпада ли ти с планети в Овен/Лъв?Важни куспиди?Или да ти прави напрегнати аспекти?
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #402 -: Септември 12, 2014, 02:49:46 pm »
Това повече ми мирише на пари,ако пуснеш фиш в чужбина.
В момента транзитиращият тригон Уран/Юпитер съвпада ли ти с планети в Овен/Лъв?Важни куспиди?Или да ти прави напрегнати аспекти?
Няма съвпади с планети / куспиди. Имаше тригон от Уран към наталната му позиция и квадрат към наталния Юпитер, но вече е разходящ. Юпитер от Лъв квадратира опозициите Слънце / Марс и Венера / Сатурн в Телец / Скорпион.
Между другото, сега се сещам, че все пак е имало изява на тригона към Уран / като за натален Юпитер в Козирог / - спечелих безплатна бира от някаква промоция и от един чипс с награди - също още един безплатен  :57:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #403 -: Септември 12, 2014, 04:39:59 pm »
Няма тема за наталните аспекти,транзитите и късмета,а и не ми се прави нова тема.За това ще пусна тук някои от данните на човека.Най-голямата му печалба е 5 от 35 около 20,000 лв,но много често печели петици от 6 от 42 и 49.За съжаление в момента е в чужбина за отпуската и не мога да го попитам приблизително кога удари джакпота.От началото на тази година има няколко петици.Много се озадачих като видях картата му-не очаквах между У2,У5,У8,У11 да няма аспекти.
 Аспектът Уран/Юпитер е квадрат 12-9Д.

Уран е У5 в съвпад с У3,в секстил с У12,опозиция Сатурн(У4).

Юпитер в картата управлява само Риби(К6) и е в 9Д в съвпад със СЛВ.Секстил с Луна У10,квадрат Сатурн У4.

НептунУ6 във 2Д(скорпион) тригон У2(10Д).

У11(Слънце) в съвпад с МЦ.

У8(Марс в съвпад с асц на 3* в 12Д)

У2 получава тригон от Сатурн от 6Д,но парите които има ги отдавам на лекарската му професия,а не на игрите.


 Така и не намерих аспект за печалбите от хазарт.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Юпитер
« Отговор #404 -: Септември 12, 2014, 04:46:11 pm »
Фортуна да е свързана с паричните домове или 5-ти? Диспозиторът на фортуна как е поставен?

Нахално ли е да помоля да му метнеш картата? Без данни.