Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 170806 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #225 -: Януари 28, 2015, 04:27:53 pm »
Едната операция за отпушване на трахеята я направиха и е успешна.До 10 дни ще направят и втора на стомаха. Дори и да я издържи , момчето вече не може да говори, а и трябва да се храни с тръба директно в стомаха.Остава жив труп.С неговото заболяване докторите са казвали, че ще издържи максимум до 10-12 годишна възраст, така че е цяло чудо, че е още жив, така че бащата е подготвен за изхода от много отдавна и е в очакване на най-лошото:(

Торони, Мерка е ретрограден - каква операция ..... а в картата на мъжа Мерка е У5, да не говорим, че си отговаря и за детето по принцип.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #226 -: Януари 28, 2015, 04:28:00 pm »
Най-странното е 4е вси4ките ми най-добри приятели имат управител 7 ми дом в анаретен градус, аз имам Юпитер на Нулев градус , все едно се допълваме взаимно. Не са ми любими , носят винаги една нереализираност и мъка по това, така е поне при моите приятели.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #227 -: Януари 28, 2015, 04:32:02 pm »
ох ужас , как би ми се искало да можех да му помогна .... но най тежкия момент не мисля , че ще е сега. Мисля , че ще се стабилизира.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #228 -: Януари 28, 2015, 04:32:44 pm »
Най-странното е 4е вси4ките ми най-добри приятели имат управител 7 ми дом в анаретен градус, аз имам Юпитер на Нулев градус , все едно се допълваме взаимно. Не са ми любими , носят винаги една нереализираност и мъка по това, така е поне при моите приятели.

моя анаретен си работи на 100% - да ми е жив и здрав, и да продължава :)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #229 -: Януари 28, 2015, 04:35:11 pm »
Торони, Мерка е ретрограден - каква операция ..... а в картата на мъжа Мерка е У5, да не говорим, че си отговаря и за детето по принцип.


За съжаление не могат да я отлагат дълго, защото момчето не може да се храни....кофти работа

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #230 -: Януари 28, 2015, 04:36:35 pm »
ох ужас , как би ми се искало да можех да му помогна .... но най тежкия момент не мисля , че ще е сега. Мисля , че ще се стабилизира.

 Дано !!!!

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #231 -: Януари 28, 2015, 04:45:52 pm »
моя анаретен си работи на 100% - да ми е жив и здрав, и да продължава :)

И моя работи, ама в кофти насока -Плутон в 5 ти управлява инсептиран 6 ти дом и все на работното място или сред колеги съм срещала мъжете, които изиграват за добро или лошо важна роля в живота ми  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #232 -: Януари 28, 2015, 04:51:13 pm »
И моя работи, ама в кофти насока -Плутон в 5 ти управлява инсептиран 6 ти дом и все на работното място или сред колеги съм срещала мъжете, които изиграват за добро или лошо важна роля в живота ми  :012:

че какво като е на работното място - ти гледай любовите какви са :)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #233 -: Януари 28, 2015, 05:30:48 pm »
че какво като е на работното място - ти гледай любовите какви са :)
е как какви - все фатални и дълбоки :012:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #234 -: Януари 28, 2015, 05:41:52 pm »
Искам да ви покажа нагледно със себе си събитие, което ми се случи през 2012 г.
През лятото на въпросната година напълно неочаквано ми предложиха директорски пост, който аз приех неохотно, защото въпреки повишеното заплащане, не ми отговаряше на духовната и ценностна система... с две думи не се чувствах на мястото си.Качвам прогресивна карта за периода с ясно указание за събитието -  смяна на знаците на прогр. ИЦ/МЦ.Издържах на напрежението точно 6 месеца и се върнах на стария си пост на който съм и досега - доволна и щастлива :)

През ноември т.г. ми предстои ингрес на прогр. Плутон във Везни . а по късно във времето и ингрес на дирекционен К5 в Скорпион.
Някой има ли идея или опит какво да очаквам?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #235 -: Януари 28, 2015, 07:58:19 pm »
Здравейте,
Качвам карти на мой близък със следния казус.Има 2 деца, първото от които е на 25 години, но е тежко болно по рождение и е пълен инвалид . Наскоро здравето на дететто съвсем  се е влошило, направили са операция на трахеята, сега предстои и втора на стомаха, за да може да се храни.Лекарите са казали на баща му да не се надява , а просто да очаква най-лошото.По натал ,като че няма ясна индикация за дете инвалид. Часа на раждане е точен. Миналата година почина баща му , а сега и това.Виждате ли в картата му предстоящо лошо събитие с детето?
по тази карта има сол Сатурн У8 в сол 5д и сол 5д в нат 8д- сама си прави изводи

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #236 -: Януари 28, 2015, 08:12:23 pm »
 :'(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #237 -: Януари 28, 2015, 08:15:49 pm »
През ноември т.г. ми предстои ингрес на прогр. Плутон във Везни .
промените ще са в дома, който управлява и където се намира- 5ти и 6-ти дом
в пр. карта Плутон У5 в опозиция с Луната У1 в 8д, но секстил с Нептун У9, 10- хубавите неща ще са свързани с кариерата и с 9д
в натала ще оформи квадрат с Юпитер У7, У11-  аспектът ще засегне партньорства, колеги, приятели, колективи

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #238 -: Януари 28, 2015, 08:39:05 pm »
по тази карта има сол Сатурн У8 в сол 5д и сол 5д в нат 8д- сама си прави изводи

Вярно.. ужас.. :(

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #239 -: Януари 28, 2015, 08:50:17 pm »
промените ще са в дома, който управлява и където се намира- 5ти и 6-ти дом
в пр. карта Плутон У5 в опозиция с Луната У1 в 8д, но секстил с Нептун У9, 10- хубавите неща ще са свързани с кариерата и с 9д
в натала ще оформи квадрат с Юпитер У7, У11-  аспектът ще засегне партньорства, колеги, приятели, колективи

Благодаря Аркус - кариерата и в частност 9 ти дом са много важни за мен - аз много пътувам по света и това ме прави много щастлива.
А по натала с квадрата на пр. Плутон с Юпитер - може и да се разведа след 20 г. брак - по натала си го имам развода, ама още не му е дошло времето :)