Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 174158 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2102
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #570 -: Март 27, 2016, 03:01:22 pm »
По картата на Стреличка не мисля, че събитията са хубави.
Много натоварен е 6-ти дом, засегнати са 4/10-ти.
Пак съм за тежка болест или смърт на родител.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #571 -: Март 27, 2016, 03:55:56 pm »
И за мен едното събитие не е приятно. Подозирам смърт на дядо по бащина линия, баба по майчина линия, поемане на отговорност, промяна в партньорствата.
Нещо в дом, род, семейство се е променило.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #572 -: Март 27, 2016, 08:02:07 pm »
ако няма др. да се включват да казвам ли  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #573 -: Март 27, 2016, 08:31:19 pm »
ако няма др. да се включват да казвам ли  :012:
казвай, да ги видим тези две събития, дано са хубави, а не жена му да е умряла след раждане, пепел ми на езика, че първоначално и такава мисъл ми мина през щурата глава  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #574 -: Март 28, 2016, 02:54:23 pm »
И аз помислих, че може жена му да е умряла. Но къде е много млад, за да му умира жената.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #575 -: Март 28, 2016, 08:40:23 pm »
 :)  в разстояние на един месец ,става вуйчо,сестра му ражда първо детенце-момченце
и става за трети път баща ,от втората си жена,детенце се ражда преждевременно с опасност за живота,сърцето ,изписват го месец и половина след раждането

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #576 -: Март 28, 2016, 11:02:26 pm »
И наталната Венера е доста натегната от транзити.  :57:
Да са му живи и здрави децата.  :clap: Какви хубави събития, а ние уморихме половината му род.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #577 -: Март 29, 2016, 11:11:16 am »
няма деца
по транзити съм видяла още напреди, че всичко си излиза, но понеже отскоро следя и дирекции- при тях не видях показатели
дир Венера я видях на Иц, но нали е бенефик, не съм взела под внимание, че е У4 , както съм пропуснала карето на дир. Слънце към К8
Болестта му откриват в началото на 2008г, след като се лекувал от бронхопнемвония повече от два месеца, а не му минавало.

По принцип, не вярвам, че можем предварително да предскажем лична смърт .... поне на никой не му се иска. Но в името на статистиката, и в допълнение на това, което сте написали дотук:

- прогр Новолуние (както си написала, дир Слънце) в квадрат с К2/К8 - при Левин 2 дом е здравето. Две години по-рано дир Плутон е бил в квадрат към тази ос - Левин пише, че дава неизличима болест, с лош край (лошото е, че и аз в момента го имам това :) - оттам го знам).

- дир К12 съвпад К1

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #578 -: Март 29, 2016, 01:51:16 pm »
- дир К12 съвпад К1
дир. К12 съвпад АСЦ съм имала в периода на бременността, раждането и отглеждането на двете ми деца
дир. Плутон на К2 съм имала, когато сестра ми почина - Плутон е У3
Добър познат е с Плутон в края на 7д по натал, което ще рече, че като е бил на 2г. и половина дир. Плутон е бил в съвпад с К8, но не е неизлечимо болен, нито някой е умирал от семейството му тогава- при него Плутон е У9, така че не се вкарвай във филми, Хепи, и не приемай за чиста монета всичко написано от онзи водкаджия, който основа България през 680-та при положение, че от години на монетите ни изсичат 681г за начало на нашата държава.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #579 -: Март 29, 2016, 02:05:16 pm »
:)  в разстояние на един месец ,става вуйчо,сестра му ражда първо детенце-момченце
и става за трети път баща ,от втората си жена,детенце се ражда преждевременно с опасност за живота,сърцето ,изписват го месец и половина след раждането
Благодаря, Стреличке, за картата с щастлива развръзка!
Отбелязала съм в коментара си,  че има промени по оста асд/дсц, а дсц е производен 5-ти от 3-ти, първото дете на сестра му. А дир. Марс на негов К5 явно показва преждевременната поява на неговото дете и опасността, която е възникнала със сърцето на бебо- Марс е У8 за него и У5 от 9д- третото му дете. Като знаем отговора как всичко си излиза  :)
пр. АСЦ/ДСЦ в ингрес- промяна по тази ос- за него и/или партньорката
дир. Луна на Иц- Сериозни промени. Смяна на жителство. Придобиване на имот. Брак. Много гости у дома. Понеже Луната е У5 и има ингрес в рак съм склонна да го направя баща, още повече дир. Марс У1, У8 е на К5

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #580 -: Март 29, 2016, 02:30:36 pm »
дир. К12 съвпад АСЦ съм имала в периода на бременността, раждането и отглеждането на двете ми деца
дир. Плутон на К2 съм имала, когато сестра ми почина - Плутон е У3
Добър познат е с Плутон в края на 7д по натал, което ще рече, че като е бил на 2г. и половина дир. Плутон е бил в съвпад с К8, но не е неизлечимо болен, нито някой е умирал от семейството му тогава- при него Плутон е У9, така че не се вкарвай във филми, Хепи, и не приемай за чиста монета всичко написано от онзи водкаджия, който основа България през 680-та при положение, че от години на монетите ни изсичат 681г за начало на нашата държава.

Много точно съм отбелязала, че освен всичко, което сте споменали, съществуват и тези аспекти. Никога досега не съм дала мнение само на един гол аспект.




Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #581 -: Март 29, 2016, 02:52:27 pm »
Акрукс, вярната година е 680 г ( има си причина за това ), даже от 679г . сме тук, но България като държава е призната юридически от Византия в периода 24-30.04. 681 г.  Водката не пречи на уменията на човек. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #582 -: Март 29, 2016, 03:08:23 pm »
Акрукс, вярната година е 680 г ( има си причина за това ), даже от 679г . сме тук, но България като държава е призната юридически от Византия в периода 24-30.04. 681 г.  Водката не пречи на уменията на човек. :)
Рени, а защо тогава на всички останали държави картите са за датата, когато юридически е призната дадена държава? И то не първоначално, например на Испания картата е от 1975, нали не твърдиш, че испанците дотогава не ги е имало на пиринеите?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #583 -: Март 29, 2016, 03:15:58 pm »
Акрукс, не съм добра в разказите и това не са мои твърдения, това са исторически факти.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13595
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #584 -: Март 29, 2016, 03:21:52 pm »
Акрукс, не съм добра в разказите и това не са мои твърдения, това са исторически факти.  :)
Мен ме интересуват астрологичните факти, нали за това става дума тук?
Алдебаран работи с карта за България, която точно "разказва" , за разлика от интерпретация на Левин, който лично е казал на Алена по време на астрологична конференция в Германия, че е извършил ректификация на базата на подадената му дата от шефа на БАА , която е била за 680г.