Автор Тема: Прогностика- практичеси упражнения  (Прочетена 201852 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #285 -: Март 03, 2015, 04:32:26 pm »
Акрукс, нямах това предвид , дали е той бащата, за мен този въпрос е до голяма степен решен , мисля , че е той. Искаше ми се да видим това момиче дали ще се задоми с някой по-свестен мъж , според мен го заслужава.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #286 -: Март 03, 2015, 04:58:36 pm »
...............ако може по-накратко виждането ти като цяло по картите- станал ли е баща този човек на тази дата или са го излъгали, че е от него детето?
Работата му няма нищо общо с Венера и 5д, платен боец е и ходи по мисии- Ирак, Афганистан.

за мен отговорът е, че той на този ден се сдобива с дете, но събитието е придружено с неясноти, незаконност, но също така е съдбовност/кармичност.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #287 -: Март 03, 2015, 05:08:30 pm »
Хепи много си добра , винаги готова да помогнеш :)

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #288 -: Март 03, 2015, 05:14:15 pm »
Хепи много си добра , винаги готова да помогнеш :)

Грег, то не е ясно на 100% дали сме прави - само един тест би могъл да го докаже. Но бабата, ако иска, може да рискува парите си за такъв - наистина съществува много, много висока вероятност да й е кръвно внуче. А и акрукс казва, че приличало на нея. Мисля, че всъщност то това е въпроса - струва ли си да се дават парите за тест?

П.С. а за помощта - стига да мога, с удоволствие, винаги, за всеки.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #289 -: Март 03, 2015, 05:35:35 pm »
Мисля, че всъщност то това е въпроса - струва ли си да се дават парите за тест?

Ако съм сигурна, че детето е от мъжа и само с него съм била, а неговата рода се чуди дали да се прави днк тест и дали си струва да се дават пари за него ( :57:), такива тесногръди махленски хорица повече никога не бих погледнала. Първо - подлагат на съмнение морала ми, второ - от самото начало настройват бащата срещу собственото му дете, още докато го нося в утробата си.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #290 -: Март 03, 2015, 05:53:58 pm »
Грег, то не е ясно на 100% дали сме прави - само един тест би могъл да го докаже. Но бабата, ако иска, може да рискува парите си за такъв - наистина съществува много, много висока вероятност да й е кръвно внуче.
бабата е потънала в борчове, единият ѝ заем е за ченето за 2000лв, което си сложи преди две години, че ѝ окапаха зъбите, и не тя е инициатор за тест, нейният син е поставил въпроса, че ще си даде името само след днк тест

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #291 -: Март 03, 2015, 06:00:45 pm »
Ако въпросът е само в едното име, което евентуално щял да даде, детето има ли нужда от такъв баща? Ако все пак бащинството му се потвърди, готов ли е да се грижи за детето?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #292 -: Март 03, 2015, 06:15:05 pm »
ДНК тест за бащинство можете да поръчате на цена от 367,50 лв от ТУК или на телефон 02 492 5447

хайде моля ви се един ДНК тест няма дори 400 лв , това е излагация , просто не мога да повярвам :( , а ако никога няма други деца освен това бебе?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #293 -: Март 03, 2015, 06:19:14 pm »
а ако никога няма други деца освен това бебе?

Не се притеснявай, Грег, на безхаберници се дават по няколко. По-често съм проследявала репродуктивни проблеми сред по-интелигентните двойки и хора с по-високо ниво на съзнание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #294 -: Март 03, 2015, 06:25:01 pm »
ама това е безобразие Лили , направо на нищо не прили4а , хората 4акат дете с години и не могат да имат този Рамбо , дето не помни какво е правил .... дали си мислиш ,че след това момиче не е и спал с други жени, докато тя била бременна с неговото дете, Безобразие , нямам думи.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1444
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #295 -: Март 03, 2015, 06:44:13 pm »
Аз имах една колежка на работа, много умна , много добро момиче и доста позитивна. Намери си гадже забременя и роди момиченце сладурана, след като роди , на същия ден мъжа и чао. Питах я , как може такова  нещо , тя каза , че той не проявил никакъв  интерес , но най-трагичното е родителите му също , което за мен е грехота. Тя се беше отдръпнала от хората около сбе си , превъзмогна травмата, осъди го и му отне бащинството , намери си страхотно ново мом4е , той осинови дете и в момента чакат второто си дете. Евала на мацката, но тя и като човек беше много добра, заслужи си щасието.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #296 -: Март 03, 2015, 07:06:33 pm »
бабата е потънала в борчове, единият ѝ заем е за ченето за 2000лв, което си сложи преди две години, че ѝ окапаха зъбите, и не тя е инициатор за тест, нейният син е поставил въпроса, че ще си даде името само след днк тест

Значи съм се объркала нещо, сори. Но ти имаш вече някаква странична гледна точка, с астрологични обосновки - ще успееш да ѝ дадеш правилната информация.

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #297 -: Март 03, 2015, 07:43:05 pm »
Акрукс, ако приемем, че отклонението в минутите на раждането на мъжа няма да наруши домовото разпределение, ще е интересно нещо, което ще се случи скоро. У5 е Юпитер, а той в момента е ретро в 12 му дом и ще обърне на 1 гр от У9, след което ще премине през Асц на момъка. Може би, ако по това време се случи събитие, това ще даде допълнителни насоки, а защо не  и разрешаване на проблема ... В стационарната точка Юпитер ще прави и секстил към СЛВ - верно, че аспекта е слаб, но .... все пак ... може да даде нещо.

Сега видях, че по време на раждането тр Юпитер е бил в квадрат с нодалната ос - ако по това време не му се е случило нещо по-така от любовна и творческа насока, значи си има бебе :) И така като гледам нумерологично, то това бебе май ще му даде сериозно за душата един ден :)

Happy58

  • Гост
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #298 -: Март 03, 2015, 07:54:15 pm »
Опитах да изключа часа на раждане, да премахна домовете и да видим, така дали ще се появи "бебе" :) - изхождам от това, че детето в картата на мъж, е Меркурий, а приятелката/любовницата е Венера. Е, .... и така си излизат нещата, но нодалната ос все си е замесена - това явно е трябвало да се случи :)

Много интересна задачка за моя мозък, тенкю, акрукс  :08:

ще е голям майтап, ако евентуалния днк-тест вземе та излезе отрицателен :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13704
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогностика- практичеси упражнения
« Отговор #299 -: Март 11, 2015, 07:25:42 pm »
ДНК тест за бащинство можете да поръчате на цена от 367,50 лв от ТУК или на телефон 02 492 5447

хайде моля ви се един ДНК тест няма дори 400 лв , това е излагация , просто не мога да повярвам :( , а ако никога няма други деца освен това бебе?
gerg07, това "ТУК" не е активно, може ли линк към мястото където ме насочи?
Значи сега по казуса има продължение, жената не е лъв, както съм запомнила, а априлски овен, бебето е момче, родено на 18 април 2014г в 17,40ч Плевен
майката го била записала на баща си, той го е припознал, а сега в момента е подала в съда иск за бащинство към сина на моята приятелка, в иска писала, че са живели на семейни начала 6м, а реално няма такова нещо, имали са 3-4 интимни контакта, поне така твърди той и още нещо, моята приятелка каза, че синът ѝ имал документ, че не можел да има деца- оттам е тръгнал проблема и той е реагира така когато му е казала, че е бременна от него