Автор Тема: За екстремностите  (Прочетена 10737 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За екстремностите
« Отговор #30 -: Август 08, 2013, 06:39:47 pm »
големите пари създават и големите екстремности-голям зор докато ги финализираш или те теб 8)  и натрупваш или те затрупат ,енергия по 2- 8 дом  8)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За екстремностите
« Отговор #31 -: Август 08, 2013, 07:11:07 pm »
големите пари създават и големите екстремности-голям зор докато ги финализираш или те теб 8)  и натрупваш или те затрупат ,енергия по 2- 8 дом  8)

мислиш ли?

тоест ако сме бедни - няма екстремности?
ами оная поговорка "беден човек, жив дявол"?  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: За екстремностите
« Отговор #32 -: Август 08, 2013, 07:28:39 pm »
Като се замисля какви щуротии съм правила, и 1/10 от това не са сторили децата ми. Говоря за екстремности. И само някой ангел- хранител ме е пазил мен, както и другите ми съучастници. Абе, ние, по- големите, бидейки по- свободни като деца, сме имали повече прключения- къпания в реки, язовири и други подобни безотговорности.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За екстремностите
« Отговор #33 -: Август 08, 2013, 07:38:35 pm »
големите пари създават и големите екстремности-голям зор докато ги финализираш или те теб 8)  и натрупваш или те затрупат ,енергия по 2- 8 дом  8)

мислиш ли?

тоест ако сме бедни - няма екстремности?
ами оная поговорка "беден човек, жив дявол"?  :)
борбата за оцеляване  си е  ,само дето не носи удоволствие за бедните

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #34 -: Август 08, 2013, 10:00:52 pm »
Защо слагаме под един общ знаменател ,това че по наше време сме лудували на воля с това ,да попаднем в екстремна ситуация ? ::) :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: За екстремностите
« Отговор #35 -: Август 10, 2013, 06:25:20 am »
Защо слагаме под един общ знаменател ,това че по наше време сме лудували на воля с това ,да попаднем в екстремна ситуация ? ::) :)
не сме луднали,а живее постоянно така от четвърт век в България

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #36 -: Август 10, 2013, 11:06:20 am »
Защо слагаме под един общ знаменател ,това че по наше време сме лудували на воля с това ,да попаднем в екстремна ситуация ? ::) :)
не сме луднали,а живее постоянно така от четвърт век в България

Лудували казах,не луднали ,имайки на предвид ,че сме били буйни,вършели сме глупости на воля. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: За екстремностите
« Отговор #37 -: Август 10, 2013, 08:24:37 pm »
Спомняш ли си като се роди какво видя? А какво чу ? И защо си удари главата в стената на 5 г ? Как разбра ,че е по-добре да си вежлива ,отколкото инатлива? Принципи,разбирания -едно птиченце ли ти ги подшушна тези думички , за какво служат ,кога ,защо ?!? ;)

няма значение дали съм вежлива или не ако е писано скутерът, който карам, да се счупи и да падна с последствия или не
всъщност от гледна точка на старата школа ми се струва, че тя не се интересува дали ще има падане от скутер, а само от това, че през дадения период си уязвим към опасности
което вероятно означава, че ако го знаеш, може би ще успееш да се предпазиш до голяма степен от тях

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: За екстремностите
« Отговор #38 -: Август 11, 2013, 12:51:07 am »
Всеки чете "написаното" за него през призмата на своята гледна точка ,някои даже и не го четат,други пък преписват "написаното" от другарчето си отсреща и ...така ,докато от всички тези някой го прочете обективно,съзнателно и тогава скутера му ще изгасне преди ....да се счупи. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“