Автор Тема: Синастрични аспекти  (Прочетена 82919 пъти)

Orfei

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 96
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #270 -: Юли 28, 2014, 09:13:52 pm »
Дракониада , извини ме, че няма да влезна, там където ме дърпаш в дискусията. Пробвай другаде ... :) С уважение към всички участници във форума не считам, че последният ти коментар е по темата и слагам точка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #271 -: Юли 28, 2014, 10:15:46 pm »
Ренчо,само Управителите ми на 2 и 8 домове са силно аспектирани,домовете са празни.А двата управителя са в опозиция.  :38: :)

Това е достатъчно ... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1886
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #272 -: Юли 28, 2014, 10:16:15 pm »
Значи само аз имам мания за обсебване и собственост върху интимните си отношения на земята докато ме вълнуват.
Ами "твой" значи да го консумираш по твоята представа за връзка.
Е, има и хора, които са по-далеч от консумирането и правото черво, без "твои" и "мои"... :) Какво да се прави - водолейска Венера :29:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #273 -: Юли 28, 2014, 10:20:45 pm »
Нищо лично към теб,но просто като надуша лъвското в Лъвовете,ме влече отвътре да им посчепкам гривите.   :38: :d030:  Мразя ЛъвоветееееееееееееЙ!  :91: :012: :-*

Огънят не мрази,просто Овенът иска да се закичи с ореолът на Лъва,но рогата му пречат,но пък същите единствено могат да спрат влака   ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #274 -: Юли 28, 2014, 10:22:04 pm »
Щом ти казваш.  :-*

Аз-не,хората-астролози,аз само наблюдавам ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #275 -: Юли 28, 2014, 10:40:53 pm »
Абе то и аз познавам съсели със Слънце в нелюбимия ти знак, но нали не е повод да се възгордяваме?  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #276 -: Юли 28, 2014, 10:57:20 pm »
Дракониада,ползвай същите като някой/нещо ,което те кара да си самата ти ,на Лъва ме му се налага да се поти,той затова е Цар.Можеш ли да правиш вятър -опитай ,и виж тогава какво ще е отношението ти към Лъвовете,те са деца на всяка една възраст,ако се научиш да ги галиш,даже може и да поработят в твоя полза,без да разберат. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #277 -: Юли 28, 2014, 10:57:30 pm »
Не съм имала проблеми в приятелството със слънчеви и лунни представители на този знак, но дотук с три Лъвици съм работила - изобщо не мелим брашно заедно.  ???
Със Стрелци колеги, ако са жени, също имам едно наум, а иначе като се поддържат дистанционни отношения, всичко е прекрасно, но да не са ти на главата по цял ден.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #278 -: Юли 28, 2014, 11:06:22 pm »
След като сте запознати с природата на Лъва,защото тогава не го ползвате знанието във ваша полза,а сте тръгнали с рогите към същия -"Мисия невъзможна 33".Това е урокът за Овен-ът,да служи на своя Господар (Лъв),без да губи своята идентичност-Марс-Слънце.
Между другото при мъжете Овен няма такова съперничество с мъже Лъв . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #279 -: Юли 28, 2014, 11:16:43 pm »
Цитат
ако се научиш да ги галиш,даже може и да поработят в твоя полза,без да разберат.

И това съм пробвала, но трите случая, за които споменавам, са толкова самовлюбени тапири, че с топ не можеш да ги мръднеш да свършат някаква работа за другиго. В два от случаите се налагаше да върша не само моята работа, а и тяхната. И трите случая или лежаха върху чужди лаври, или ползваха протекции. Няма по-инертно същество от Лъв, който си е въобразил, че всичко му се полага по право. А тези от тях, на които не им е било постлано червено килимче, много повече се стараят и се научават да разчитат на себе си, не друг да върши мръсната и досадна работа. Офисния тапир го уча на това, ама не вдява, все пак е жена на 44 години - те на тая възраст вече не желаят да се променят, особено ако по начало не са много интелигентни.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #280 -: Юли 28, 2014, 11:18:17 pm »
Не е хубаво човек да обобщава по едното слънце, но и аз често го правя. И винаги съм се чудела защо приятелите/лките са ми сред стрелци, а не сред лъвове. Имах навремето доста близки лъвове и лъвици, включително и любими мъже лъвове, но дълги връзки с тях - не става. Овен не може да се подчини на лъва, няма как просто. Нас ни дразни тяхната неподвижност, а не толкова командоренето. Само говорят и се перчат, ама като стане нажежено - овните действаме. Овенът определено е по-мъжка зодия от лъва, не съм видяла (досега) овен да лежи на стари лаври, на чужда издръжка.
Но стига с обобщенията, че сега ще намине Акрукс да каже, че ставаме за курбан :D
Хаха, малка си за курбан, друго си е някое 300кг теле  :012: :012:
По едното Слънце също може да се извади заключение в зависимост от това, в кой дом от натала попада, например приятелки лъвици, които съм имала са със Слънце до 15гр лъв и попадат в моя 11д, тези с повече градуси попадат в моя 12д и ги приемам като енергийни вампири; С овните и телците е същото- тези,които имат Слънце до 8гр овен попадат в моя 7д и с тях меля брашно, телците със Слънце над 8гр  попадат в моя 9д и си пътешествам на воля с тях или поне си пием сладко кубински ром и философстваме, докато тези, на които Слънцата им попадат в моя 8д ги приемам като реална заплаха и опасност за живота, колкото и да са добри иначе и да не ми мислят злото  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #281 -: Юли 28, 2014, 11:25:22 pm »
За мъжете от този знак имам много по-положителни впечатления, говоря за професионални изяви, за колегиалност.

Но за да се правят каквито и да било сравнения и обобщения, трябва да има по-голяма представителна извадка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12593
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #282 -: Юли 28, 2014, 11:25:28 pm »
Лили,ти знаеш сама,че хората не се променят,ние сме такива ,каквито сме ,но можеш да направиш нещо с отношението си към онези,които не ти импонират,щом  се налага да ги  срещаш. :)

Аз нямам проблеми в това да впрегна Лъв да работи и го правя ,както и да се забавлявам със същия-ами когато се опитат да погледнат от високо им бутам столчето и като си оближат раните ,пак се забавляваме. ;)
« Последна редакция: Юли 28, 2014, 11:30:23 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13588
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #283 -: Юли 28, 2014, 11:26:20 pm »
Леле!  :-\ Извинявай,че съм попаднала без да искам в осмия ти дом!  :-\ Не исках!Не ти мисля злото.Не съм те чела много-много,но си ми симпатична.  ;D :-* :cheer:
говорех за хора от реалния живот, а не форумния

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрични аспекти
« Отговор #284 -: Юли 28, 2014, 11:26:39 pm »
Извинявай,че съм попаднала без да искам в осмия ти дом! 

Може пък да си й точно върху Юпитера.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui