Автор Тема: Eнергийното взаимодействие в наталната карта  (Прочетена 10205 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #30 -: Септември 25, 2013, 08:15:18 pm »
С Уран най-точно се оракулства . :)

 и аз така мисля,докато нептун ми е най-трудно предвидим,мъгла,иначе и аз ги разпознавам проявите му, с тоя дсц. риби

 Например преди трийсет години Грант Леви посочва, че Уран действува по твърде логичен начин, но тази логика работи така бързо, че изглежда като интуиция

Сега ,когато Нептун е в силата си ,каква е проявата по делата в твоя 7-ми дом и да сме в унисон с темата ,енергийно как си взаимодейства с всичко останало?

Аз не бих търсила логика в нищо,след Сатурн ,иначе се губи смисъла на тежката ,но "творческа" артилерия. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #31 -: Септември 25, 2013, 08:26:42 pm »


Сега ,когато Нептун е в силата си ,каква е проявата по делата в твоя 7-ми дом и да сме в унисон с темата ,енергийно как си взаимодейства с всичко останало?


енергийно им идвам ту мач на рибките с тази тежка плутонова енергия,той изкарва всичко на повърхността,без скрито покрито ,а там е твърде опасно за тях,стават видими рибките
плутон прави невидимото видимо,а за тях е опасност и потъват на дълбоко и безопасно разстояние от плутоновото облъчване и радиацията

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #32 -: Септември 25, 2013, 08:44:44 pm »
Ха,кои са тези Рибки ,които се "Страхуват от Вирджиния Улф" ? :D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #33 -: Септември 25, 2013, 08:49:47 pm »
С Уран най-точно се оракулства . :)

да, ама не върху тия с изявен уран в картата

С Уран най-точно се оракулства . :)

 и аз така мисля,докато нептун ми е най-трудно предвидим,мъгла,иначе и аз ги разпознавам проявите му, с тоя дсц. риби

 Например преди трийсет години Грант Леви посочва, че Уран действува по твърде логичен начин, но тази логика работи така бързо, че изглежда като интуиция

не съм го чела, но съм съгласна с определението за уран на г.леви, но това не го прави предвидим
явно говорим за различни неща, аз пак не съм разбрала - казвам, че хората с нептун са ми лесно разпознаваеми и отчетливи в прояви и действия, за разлика от тези с уран, които не можеш да предвидиш - и да вметна, че говоря за планетите, а не за знака на владение

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #34 -: Септември 25, 2013, 08:57:41 pm »
Abroad, по какво разпознаваш хората, със силно присъствие на Нептун?

За точността при проявата на Уран ,важи за всички,без значение-винаги има "бум" :D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #35 -: Септември 25, 2013, 09:13:33 pm »
Abroad, по какво разпознаваш хората, със силно присъствие на Нептун?


наживо: вглъбен, замечтан поглед, широко отворени (ококорени) очи, без натрапчивост
тих, овладян тембър на гласа, монотонен изказ, въртящ се в кръг до припадък, безмислено многословие, пърхане с мигли (отнася се и за мъжете) - всичко с непринуден чар и целящ да създаде подобно усещане, но често се явава дразнещо за отсрещния
завоалирани подмятания, но не от типа "казвам ти дъще, сещай се снахо", целящи да ги отличат от тълпата, или точно наобратно - тихо и незабелязано да дърпат конците изотзад и т.н.
тежко стъпващи, но сякаш се носят по повърхността с лекота в същото време


За точността при проявата на Уран ,важи за всички,без значение-винаги има "бум" :D

бум-а на кое, с кое - не разбрах

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #36 -: Септември 25, 2013, 09:30:13 pm »
Изкушаваш ме да поставя снимков материал . ;D

Кога реагираш ,когато си изненадана от нещо -точно в момента , след момента или  преди момента на изненадата ? Това е Уран. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #37 -: Септември 25, 2013, 09:45:24 pm »
Изкушаваш ме да поставя снимков материал . ;D


защо? аз не те причислявам към групата на нептунианците, ако това имаш предвид


Кога реагираш ,когато си изненадана от нещо -точно в момента , след момента или  преди момента на изненадата ? Това е Уран. :)

пак не разбрах

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Eнергийното взаимодействие в наталната карта
« Отговор #38 -: Септември 25, 2013, 10:02:25 pm »
Всъщност аз не попитах ,твоята гледна точка ,кои са изявени нептунови представители.

С Уран можеш да определиш точния момент на нещо случващо се ,тук няма толеранс-влюбваш се на мига,купуваш си кола на мига,удрят ти шамар на мига ,затова използвах символично "бум" ,няма време за адекватно или логично реагиране . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“