Автор Тема: Изключенията  (Прочетена 18526 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изключенията
« Отговор #15 -: Септември 18, 2013, 10:25:01 pm »
в телец, в 8-ми, какво повече би си поискал човек :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Изключенията
« Отговор #16 -: Септември 18, 2013, 10:38:07 pm »
8-ми дом май не и е от най-любимите домове на Луната. Някъде четох, че Луна в 8-ми е равнозначна на Луна съвпад Плутон.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изключенията
« Отговор #17 -: Септември 18, 2013, 10:40:14 pm »
8-ми дом май не и е от най-любимите домове на Луната. Някъде четох, че Луна в 8-ми е равнозначна на Луна съвпад Плутон.

ама нали е бил актьор, не е ли добре за него

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изключенията
« Отговор #18 -: Септември 18, 2013, 10:47:34 pm »
Кое в картите показва събития?

Казусът не губи смисъл, защото разчита на "здравата" психически луна в телец, че няма да посегне на живота си

Събитията са "отражения" (ако мога така да се изразя ) ,на онова ,което ще преживеем във всеки един период .
Луна във Водолей лабилна ли е психически ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изключенията
« Отговор #19 -: Септември 18, 2013, 10:52:55 pm »
Събитията са "отражения" (ако мога така да се изразя ) ,на онова ,което ще преживеем във всеки един период .
Луна във Водолей лабилна ли е психически ?

интересна гледна точка
нещо като конституцията на планетите и тяхното "здраве" се отразява на "здравето" на тялото, в което понастоящем е душата и съответно двете заедно - със здравето на въплатената душа, влияят върху външните събития, така ли?

луна във водолей не е здрава психически, освен ако нещо друго не я заздрави, така мисля

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Изключенията
« Отговор #20 -: Септември 18, 2013, 10:55:44 pm »
луна във водолей не е здрава психически, освен ако нещо друго не я заздрави, така мисля

Що да не е здрава?

Коя Луна е здрава психически?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изключенията
« Отговор #21 -: Септември 18, 2013, 11:00:49 pm »
А, не, Гаури, не ми беше идеята за самоубийците (интересни са, но за малко ще ги оставя настрана)

Просто виждаш една карта и си мислиш някакви неща, и както казваш, започваш да четеш, или да ти разказват- и излиза съвсем друга или поне - неочаквана картина

Затова е изключения, просто като я видях тази карта малко се ... :o

Ха, докато пишех, и ти пишеш - какво значи луната да е по-голяма от половината, младите луни не са ли по-жизнерадостни?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изключенията
« Отговор #22 -: Септември 18, 2013, 11:07:57 pm »
луна във водолей не е здрава психически, освен ако нещо друго не я заздрави, така мисля



Коя Луна е здрава психически?
Да, наистина, коя Луна... Тя е винаги толкова променлива. Най-променливата планета в картата. Но казват, че когато е по-голяма от половината и в  благоприятен дом и знак, с благоприятни аспекти и съединения позволява на човек да остане  спокоен и ментално уравновесен.

Потвърждавам ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изключенията
« Отговор #23 -: Септември 18, 2013, 11:12:56 pm »
Поне във Ведическите книги за стабилна Луна се смята Луната, която се намира във 2-ра или 3-та фаза..Пълната е оптимална. Иначе нещо не и достига...Може би светлина... :)

балсамичната в 4-та ли я броим, или в 3-та:)

никой човек не е щастлив постоянно, и това е абсолютно необходимо за светлото бъдеще :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изключенията
« Отговор #24 -: Септември 18, 2013, 11:15:47 pm »
Ама - ей, вие си обичате да си нищите луната, аз тука пръст подадох, то ръката ми отиде

да се върнем на картата на спортиста, някой позна ли го от пръв поглед какъв е

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изключенията
« Отговор #25 -: Септември 18, 2013, 11:20:37 pm »
Гаури, има ли вариант, при който съвпадът марс/сатурн е благоприятен (тоест дава само благини в живота на човек), не просто- силен (за добро или лошо)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Изключенията
« Отговор #26 -: Септември 18, 2013, 11:23:38 pm »
Имам една карта с Марс съвпад Сатурн в 1-ви дом, никакви проблеми.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изключенията
« Отговор #27 -: Септември 18, 2013, 11:24:18 pm »
Сега разгледах картата ,която е "набедена" за самоубиец -мъжка карта ,със заточен Марс съвпад Сатурн ,диспозитор на Слънце,Луна /Венера в женски знаци ,Огънят не знам доколко е компенсиран от стелиума ,силен акцент на Вода/Въздух ,комбинация подкрепяща знака Риби,Луна екзалтирана в мъжка карта ,ако не е подкрепена от мъжки планети или Сатурн ...
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Изключенията
« Отговор #28 -: Септември 18, 2013, 11:30:13 pm »
Имам една карта с Марс съвпад Сатурн в 1-ви дом, никакви проблеми.

слага ли си я? а може ли :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Изключенията
« Отговор #29 -: Септември 18, 2013, 11:45:56 pm »
Марс /Сатурн комбинацията без значения под каква форма, винаги търси постижения чрез състезателна проява/изява.
Слънце /Сатурн ,чрез творческа.
Юпитер/Сатурн чрез професионална ,бизнес такава.

Луна /Сатурн комбинацията без значение под каква форма, винаги прекомпенсира с памет.
Венера /Сатурн -със съхраняване на формите.

Меркурий /Сатурн комбинацията без значение под каква форма винаги поддържа ума в работен режим.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“