Автор Тема: Транзити на възлите  (Прочетена 112391 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Транзити на възлите
« Отговор #45 -: Юни 04, 2014, 12:53:38 am »
Това му е хубавото сега ,че не можеш да ги реализираш ,защото ще са нерентабилни ,"въздух под налягане"-само ги осмисляй и ги визуализирай ,чрез въображението си и когато настъпи момента -старт!
Задавала ли си си въпроса ,защото по картинките Овенът е със силно завити рога и то в каква посока ?!?  :)

Честно казано не, но сега щом казваш  :) Но съм обърнала внимание на рогата, да - малко като плитки са като на невестите в народните приказки  :D  , в посока надолу , две кравайчета и после се издигат  ;)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на възлите
« Отговор #46 -: Юни 04, 2014, 02:27:54 am »
При мен към средата на август, северния възел ще съвпадне с ИС. Този съвпад какви събития носи? ::)
Малко преди това ще направи тригон с наталния във водолей ,който е в съвпад  с ДС.
при мен беше на Иц март 2012, не съм имала някакви съществени събития, а като мина в 3д на следващия месец се поглезих с тридневна екскурзия в Будапеща с голяма група приятели от  аюрведа, правеше тригон с Луната У11 и секстил със Слънцето у12

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Транзити на възлите
« Отговор #47 -: Юни 04, 2014, 07:06:27 am »
при мен беше на Иц март 2012, не съм имала някакви съществени събития, а като мина в 3д на следващия месец се поглезих с тридневна екскурзия в Будапеща с голяма група приятели от  аюрведа, правеше тригон с Луната У11 и секстил със Слънцето у12
Дано и при мен да няма разтърсващи събития,че аман от такива.
Но в трети дом са ми уран и плутон.Първо ще съвпадне с уран у7 и 8, а после с плутон у5.А като погледнем ,че и в 9ти дом имам планети....

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #48 -: Юни 04, 2014, 09:13:38 am »
При мен към средата на август, северния възел ще съвпадне с ИС. Този съвпад какви събития носи? ::)
Малко преди това ще направи тригон с наталния във водолей ,който е в съвпад  с ДС.

едва ли ще е свързано с някакво конкретно събитие, по-скоро може да е насока за изразяване на характеристиките му, подтик някакъв. При мен последен съвпад е имало с Десц - като събитие - нищо. Но по това време изявявах СЛВ по-уверено.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на възлите
« Отговор #49 -: Юни 04, 2014, 10:21:57 am »
Най-много къща или кола да си купите/продадете
Или разправии около къща и коли да имаме  :012:
От скоро сме разделени -стана много буквално- на лунното затъмнение в средата на  април ми каза ,че ни напуска, 2 дена след  слънчевото в края ,се изнесе.Но има дълга предистория.Слагам му картата за 15 април-като по учебник е всичко :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Транзити на възлите
« Отговор #50 -: Юни 04, 2014, 10:32:51 am »
Уф, роза, това за раздялата и аз си го помислих, ама си викам-по-добре некадърно предсказание, отколкото да филмирам момичето
Но щом вече е факт...да кажа, че се предполагаше

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на възлите
« Отговор #51 -: Юни 04, 2014, 10:49:03 am »
Понеже темата пак е излязла на дневен ред  :) - споделете опит за транзитен юлв върху слънце..
При мен ЮЛВ мина през Слънце-0,49 гр Телец и Венера-3 гр.Телец през февруари т.г.
Кулминацията и краят бяха налице 2 месеца след това. Но нещата  започнаха октомври 2012- при опозиция на тр.Сатурн с горните 2 планети.

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #52 -: Юни 04, 2014, 11:20:03 am »
Или разправии около къща и коли да имаме  :012:
От скоро сме разделени -стана много буквално- на лунното затъмнение в средата на  април ми каза ,че ни напуска, 2 дена след  слънчевото в края ,се изнесе.Но има дълга предистория.Слагам му картата за 15 април-като по учебник е всичко :)

а може ли карта с транзити+прогресии?

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на възлите
« Отговор #53 -: Юни 04, 2014, 11:28:17 am »
а може ли карта с транзити+прогресии?
Ето картата:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на възлите
« Отговор #54 -: Юни 04, 2014, 11:52:38 am »
Ще реагираш агресивно ,защото няма да имаш възможност за съзнателен  избор ,в смисъл ще си в позицията на съобразяващ се.
Ще се разделиш с някой ,който те води ,за да се срещнеш с някой ,който не си избрала преди време .
Навиците ти ,начинът ти на живот,изразяването ти ,може да ти покажат,че по някакъв начин са в ущърб на здравето ти ,водещи до намалени тонус,жизненост .

И спецификата ,ще е в натала ти -къде ,защо ,с кой се случва в периода. :)

Замислям се преди 18г къде съм била и какво се е случвало. Нищо, съвпадът е бил на април 1997г, спокоен период, гаджета, училище... дори още не съм била почнала кандидатстудентските курсове. Единственото, което отговаря на описанието е, че тогава намерих учителя за частните уроци, който да ме подготви, ако това е "Ще се разделиш с някой ,който те води ,за да се срещнеш с някой ,който не си избрала преди време ." Но съвпадът е бил в домове 5 и 11.
Замислям се, защото и след година и половина ще се повтори, предполагам със същата неусетност  :012: То сега СЛВ през АЦ не усетих, камо ли ЮЛВ през Слънцето...
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #55 -: Юни 04, 2014, 11:59:55 am »
Замислям се преди 18г къде съм била и какво се е случвало. Нищо, съвпадът е бил на април 1997г, спокоен период, гаджета, училище... дори още не съм била почнала кандидатстудентските курсове. Единственото, което отговаря на описанието е, че тогава намерих учителя за частните уроци, който да ме подготви, ако това е "Ще се разделиш с някой ,който те води ,за да се срещнеш с някой ,който не си избрала преди време ." Но съвпадът е бил в домове 5 и 11.
Замислям се, защото и след година и половина ще се повтори, предполагам със същата неусетност  :012: То сега СЛВ през АЦ не усетих, камо ли ЮЛВ през Слънцето...

Яя, влиянието по лунните възли е в по-късна възраст - след 30г. СЛВ май трудно се усеща, но при ЮЛВ при всички положения нещо ще има - не е задължително да е събитие, но ще е свързано с минало или отработката му.

При мен - току що прогр Слънце в комплект с прогр Венера излезе от съвпад с ЮЛВ. Занимавам се да си изяснявам една връзка, която не е съвсем връзка, една такава измислена работа, ама ме държи вече 9 години :) - само го мисля, и тамън реша да действам и нещо се случи и аз увисвам. :) Не знам дали е подобна ситуцията, когато слънцето и юлв са наобратно ... просто споделям :) - ама това е при прогресии ... а ти имаш транзит
« Последна редакция: Юни 04, 2014, 12:04:50 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #56 -: Юни 04, 2014, 12:12:19 pm »
Върнах назад при последния транзит на ЮЛВ върху Слънце .... нищо, което да си спомням ... значи не е било важно ...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на възлите
« Отговор #57 -: Юни 04, 2014, 12:13:09 pm »
Хепи, трябва да има, защото ЮЛВ ми съвпада с Луната на К7. Но няма - ежедневието си продължава. Само прекарах 10 дни с приятелка от детските години, но не го броя като единствено събитие, защото беше планирано преди половин година, а и е свързано с приятел, а не със 7д - взаимоотношения, договори, връзка, партньори... Дори и да приема, че Луната е откъм 6д, както смята Скарлет, то пак не е свързано с работата, служене, здраве...

Аз ти казах за тази връзка - единият трябва да действа наобратно на другия (него ;-) )
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на възлите
« Отговор #58 -: Юни 04, 2014, 12:18:10 pm »
Хепи, трябва да има, защото ЮЛВ ми съвпада с Луната на К7. Но няма - ежедневието си продължава. Само прекарах 10 дни с приятелка от детските години, но не го броя като единствено събитие, защото беше планирано преди половин година, а и е свързано с приятел, а не със 7д - взаимоотношения, договори, връзка, партньори... Дори и да приема, че Луната е откъм 6д, както смята Скарлет, то пак не е свързано с работата, служене, здраве...

Аз ти казах за тази връзка - единият трябва да действа наобратно на другия (него ;-) )

Не разбрах, каква връзка има Луната и К7? нали говорим за Слънцето  ???

За моята история - само като пример я дадох :) .... явно е, че ЮЛВ ще си каже думата при нея :) Но пък не те разбрах - как така наобратно? ....... тр Марс е вече почти съвпад с натален Меркурий - сигурно оттам не мога да разбирам нормално хората :)

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на възлите
« Отговор #59 -: Юни 04, 2014, 12:21:08 pm »
Връзката е, че настоящият ми транзит е СЛВ на АЦ, ЮЛВ на Луната, а ЮЛВ върху Слънце ми предстои след година и половина :-)

Наобратно ще рече, че той теб те държи и дърпа към себе си чисто егоистично. Не изключвам чувства, но помня, че за него ти беше като вид престиж. Затова, ако единия иска да приключи връзката, това трябва да си ти, защото той няма да те пусне лесно :-) Но това трябва да е свободен избор - дали да прекратиш, ако ти тежи, или те устройва повече в тази връзка.  :38:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински