Автор Тема: Ретроградна Венера  (Прочетена 83136 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #390 -: Септември 04, 2018, 07:51:59 am »
И при мен върху СЛВ, в опозиция с наталната и тригон с диспозитора й марс. Меркурий пък е в тригон с венера и опозиция марс. Та ми се скапа лаптопа, което се очакваше предвид преклонната му възраст и добре че тъкмо наскоро правих бекъп на най-ценното от него.

Не съм го занесла на сервиз ама така като гледам ми се чини че ще трябва да купувам нов и като си помисля каква занимавка е....

Установих че се чувствам все едно ми е прекъсната връзката с любим човек - по венера явно :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #391 -: Септември 04, 2018, 09:57:51 am »
При мен преминава през 5ти дом във Везни с тригони към нат.Луна и нат.Венера, секстил с нат.Сатурн и нат.Уран: това което пак напира в мен е пазаруването на дрехи и обувки, не знам до кога, но е по-силно от мен. И се насочва към 6ти в скорпион. В 6ти е ретрограден Плутон на 9.28* градуса и очаквам при ретроградието си да съвпадне с плутон. Като имам заключен знак скорпион в 6ти.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #392 -: Септември 04, 2018, 03:48:50 pm »
От вчера Венера на 25* Везни е в ретро сянка. Имате ли наблюдения, дали градуса, в който влиза в ретро сянка започва да действа
 при вас ако имате активирани точки ?
Сетих се,че сина ми има съвпад Марс/Венера в рак,8 ми дом и Нептун в козирог съответно във втори в този градус-25*.Имаше рожден ден на 2.09. ,обадих се да го поздравя,нямаше настроение и ми се стегна душицата.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #393 -: Септември 04, 2018, 07:11:40 pm »
При мен е в 6-ти секстил Уран/Венера, а при партньорът(с който уж се разделихме, беше за кратко) е почти на К5. Бяхме на море с детето и си прекарахме уникално.  :) Имаме си и нова кухня.  :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #394 -: Септември 04, 2018, 08:59:08 pm »
Ух, влезе ли в сянка вече, как и се надявам на тази Венера, да компенсира гадорията от Марс. Ще мине през опозиция с Марс и след това в Скорпион съвпад с Луна/Плутон, тамън 3 пъти  :) но на първия ще се засече с Марс, който ще ги квадратира, нямам търпение да се маха от там, че ми разказва играта

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #395 -: Септември 04, 2018, 09:53:27 pm »
При мен е в началото на 5-ти дом, опозиция с Хирон и разходящ  тригон със Слънце У 3.
За три дни съм получила стотина покани във фейса, чудя се защо, като нямам разкрачени пози, премрежени погледи, напомпани устни и перхидролени снимки.
Това нерез до нереза, идиот до идиота, добавяли ме в Месинджър, в папка спам открих какви ли не словоизлияния.
С тоя Плутон върху Венера просто съм неустоима... :57:
Но пък няма такова забавление- с приятелка разгледахме тези култови ухажори от всички възрасти. :85:
Тези дни  съм и много широкопръста, тъкмо се бях озаптила.
« Последна редакция: Септември 04, 2018, 10:07:25 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #396 -: Септември 04, 2018, 10:23:51 pm »
Това нерез до нереза, идиот до идиота, добавяли ме в Месинджър, в папка спам открих какви ли не словоизлияния.

Късметлийка! А при мен само покани от жени!  :012: :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #397 -: Септември 04, 2018, 10:30:26 pm »
При мен няма и от жени понякога наистина мисля да не съм като във филма 6 чувство с Брус Уилис-само аз да си мисля че съм жива Наистина никой не може да ми вижда публика ааа май имам опция да не получавам покани от никой  ;D ама май я махнах  :017: Абе нямам ни една покана дори от селско читалище покер онлайн или готвач на баклави-ни-кой!  :012: Ей туй е уважаемида си дигнеш вибрацията -пръццц  :D

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #398 -: Септември 04, 2018, 11:17:48 pm »
На мен от време на време някой циганин ми праща покана, от къде ме намират не знам  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #399 -: Септември 04, 2018, 11:22:49 pm »
При мен наскоро имаше и двойка травестити – мъжки и женски, да му се не види на късмета ми!  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #400 -: Септември 04, 2018, 11:26:31 pm »
Бека, и аз покани нямам. За тази работа трябва излъскана снимчица с нужното подканящо изражение  :012:

При мен Венера е в 4ти и прави точен тригон с Луната ми в 12ти. Това са управителите на Слънцето и Асцендента ми. Предимно на апетит го усещам. Иначе го карам изолирано и долу-горе спокойно. Продължава усещането за вакум и нищо случване (то не е само усещане, ами си е направо така).
Малко преди това Венера е била в квадрат с Asc и нат. Марс и сега навлиза в квадрата с нат. Сатурн.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #401 -: Септември 05, 2018, 08:32:44 pm »
Това ретроградие е по линията Скорпион - Везни. Или ще извадим ли от блатото на взаимоотношенията нещо неподозирано, което може да доведе до нова гледна точка. Вероятно след новолунието в Дева, по време на което Венера ингресира в Скорпион, ще има по-изявен ретро ефект на Венера.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #402 -: Септември 05, 2018, 09:13:45 pm »
Това ретроградие е по линията Скорпион - Везни. Или ще извадим ли от блатото на взаимоотношенията нещо неподозирано, което може да доведе до нова гледна точка. Вероятно след новолунието в Дева, по време на което Венера ингресира в Скорпион, ще има по-изявен ретро ефект на Венера.
starinthenightsky ,
четох че ретрограната Венера акцентира върху темите за верността и предаността в любовта. Възможно ли е в картата на човек с У5 Венера, и съвпад на Венера с Плутон в Скорпион в 11 дом, да "изплуват" от блатото някакви тайни любовни връзки т.е. изневяра? Също така да разбирам ли, че ще се преразглеждат стари проблеми във връзката между двамата партньори, които са незавършени? Възможно ли е стари рани да се отворят и това да бъдат поводи за кавги, дори и раздели, поради "проглеждане" на един от партньорите. Предполагам, че в този период, точно това се случва-на някой му светва лампичката, че не е доволен от връзката си или че до сега е бил "сляп". Ще се радвам да дадете мнение.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #403 -: Септември 05, 2018, 09:24:31 pm »
Или ще извадим ли от блатото на взаимоотношенията нещо неподозирано, което може да доведе до нова гледна точка.

Мъже нЕма. У фейсо съм в котешките групи. Финансово съм го позакъсала, сега пари раздавам.  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Ретроградна Венера
« Отговор #404 -: Септември 05, 2018, 10:23:38 pm »
Това важи най-вече за Венери, които са в досег с Плутон и са подвластни и имат дали рожден или временен афинитет към партньорства, взаимоотношения, които предлагат силни, обсебващи, изваждащи от хастара, дълбоки изпепеляващи страсти, които са като наркотик  -  Венера в Скорпион, Венера в осми, Венера в аспект с Плутон,  тези с Плутон във Везни и транзитираните от Плутон натални Венери.