Автор Тема: Елекции - практикум  (Прочетена 59450 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Елекции - практикум
« Отговор #315 -: Март 20, 2020, 06:45:12 pm »
Аз не разбрах, извинявай. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Елекции - практикум
« Отговор #316 -: Ноември 09, 2020, 09:19:32 pm »
Надявам се не се сърдите, че повдигам стара тема.
Преди писах в друг форум и там имаше тема за елекциите, но по специално за козметични процедури.

В случая, реших да си направя елекция за боядисване (1-во в живота ми - на цялата коса, преди мнооого години само веднъж съм била на кичури)

Oбикновено, когато ходя на фризьор, също избирам часовете и съм забелязала, че има значение за резултата - дали ще е просто добър, или ще е Уау!.

Та, за пръв път се боядисах днес (цялата коса), избрах си час, ето и картата, а ще напиша и резултата какъв е.

9/11/2020, 19:00pm
Ден на Луната, час на Меркурий.

Асц. Близнаци, Меркурий във Везни, диспозиторът е на трон (Венера във Везни), в 5-ти дом - дом на радост на Венера. Картата е нощна, управители на въздушния триплицитет са Меркурий и Юпитер.
Подходяща карта за първото боядисване, според мен.

Избрах цвят, който не е обичаен за мен - вероятно тук има роля Меркурий, който макар и във Везни, не е планета на красотата per se, това си е една планета без пол, по-интерена и необичайна ли, как да кажа. Поне за мен изборът на този цвят (dark violet)) си беше крачка към нещо различно, но резултатът е лек и все пак естетически - знакът е Везни и няма нищо прекалено в крайната визия. Боята хвана добре, и то много, няма поражения по косата. От резултата съм доволна.

Странно е, защото на моята тъмна коса въпросната боя не хвана по начин, по който да е много видим, и все пак е видим, за да се чувствам различно и красиво.

Това беше моят опит за анализ на карта за елекция, за козметична процедура.
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #317 -: Ноември 09, 2020, 09:26:07 pm »
можеше да изчакаш Луната да мине във Везни, за боядисване е добре да е в този знак

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Елекции - практикум
« Отговор #318 -: Ноември 10, 2020, 06:06:58 am »
Yeah, не разбрах защо си избрала точно този ден и час. Меркурий тук не е добре поставен.

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Елекции - практикум
« Отговор #319 -: Ноември 10, 2020, 12:55:28 pm »
Заради добре поставения диспозитор... ???
I deserve the best.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Елекции - практикум
« Отговор #320 -: Ноември 11, 2020, 10:08:12 am »
Заради добре поставения диспозитор... ???
важно е ти да си се харесваш

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #321 -: Януари 26, 2021, 12:58:11 pm »
Guys, избирам си следващия час при ендокринолога си. Казах му, че по ретро Меркурий никакви изследвания няма да правим повече, а и имам нужда да си почина малко, за да не се срина при евентуални тежки диагнози.

Датата ще е 19.03. (алтернативата е 26. или 12., но с много неприятни часове за 12.)
Ще гледаме изследвания и съответно - или ще ликуваме и ще си отдъхваме, или ще се плашим и подготвяме за големи гадости.
Часовете са: 14:00, 14:20, 14:40, 15:00, 15:20, 15:40, 16:00, 16:20 //като времето за изчакване се увеличава с по-късните часове.
Клоня към първите 2 часа, Сатурн ме притеснява. Знам, че не трябва да е в ъглов дом, но май го предпочитам в 7д, отколкото в 6д с Плутон.
Какво мислите?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #322 -: Януари 26, 2021, 12:59:02 pm »
15:40
16:00
16:20

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1877
Re: Елекции - практикум
« Отговор #323 -: Януари 26, 2021, 03:11:44 pm »
Мисля, че нито Сатурн, нито Плутон са ОК за 6 дом, а и в случая става въпрос за здраве. Опитай се да ги избегнеш, позицията им в 6 дом ми върви към хронифициране...
Добре е и ел. карта да я наложиш върху твоята рождена.
С квадратурата Уран/Сатурн ми се струва, че ще е добре преди всичко да успокоиш нервната с-ма.

Не съм астролог.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Елекции - практикум
« Отговор #324 -: Януари 27, 2021, 05:06:35 am »
art,Според мен Луната трябва да е намаляваща за изследвания,а не да расте.Не мога да се съглася с карта асц фиксиран лъв и Слънце в критичен градус без помощ от нищо и никой.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #325 -: Януари 27, 2021, 11:04:52 am »
Ох, знам, но не виждам подходяща дата, по-ранната възможна е 12.03 с цялото струпване в Риби около Нептун, Марс в мой 1д, близо до АСЦ.

//Изследванията ще ги направя края на февруари (не мога да ги отлагам във времето, не съм чил, а и са в определени дни от МЦ, не мога да си избирам Луна там), като се видим, ще обсъждаме стратегии, а ако резултатите са добри, може изобщо да не се виждаме, но аз все пак трябва да си запазя час, преди да свършат.

Притесненията са ми в посока да имаме сполучлива комуникация, той да не се/ме филмира, да не ми се ядосва и да успее да ме изтърпи и аз да си тръгна спокойна, а не да се срина или пак да откача.
Ако е сериозно, не искам да чакам месеци.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Елекции - практикум
« Отговор #326 -: Януари 27, 2021, 07:34:17 pm »
art,сполучлива комуникация с квадрати Луна/Меркурий не виждам как ще стане.
Ти си родена с ретро Меркурий,защо отлагаш във времето да чакаш директен?Намаляваща Луна е най-важното условие .

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #327 -: Януари 27, 2021, 08:23:08 pm »
Права си. Мерси!!!
//ще си мисля алтернативи, честно казано изобщо не съм в настроение за планиране;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Елекции - практикум
« Отговор #328 -: Януари 29, 2021, 05:36:30 pm »
Ох, знам, но не виждам подходяща дата, по-ранната възможна е 12.03 с цялото струпване в Риби около Нептун, Марс в мой 1д, близо до АСЦ.
Не разбрах конкретно коя жлеза ще изследваш, но всички жлези са по Нептун, в картата за 14ч е в 9д, по който са лекари специалисти.
Щитовидната е по Венера/Телец

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Елекции - практикум
« Отговор #329 -: Януари 30, 2021, 12:07:05 pm »
Ох, знам, но не виждам подходяща дата, по-ранната възможна е 12.03 с цялото струпване в Риби около Нептун, Марс в мой 1д, близо до АСЦ.
Не разбрах конкретно коя жлеза ще изследваш, но всички жлези са по Нептун, в картата за 14ч е в 9д, по който са лекари специалисти.
Щитовидната е по Венера/Телец
притесненията са ми по Слънце, което ми е затиснато от тр. Плутон и цикълът Венера-Плутон започна върху него.
и по Сатурн през Венерата ми също.
//не искам да пиша конкретно, за да не си ги манифестирам, ако ги няма;
Марс и Уран през 12д ме правят дива и щастлива - нервност, постоянна тревожност, липса на сън, целият пакет.

Благодаря и на теб за включването! //запазих си час за април, когато по принцип трябва да се видим за контролен, другото ще се случва непланирано, както дойде.