Автор Тема: Анаретни градуси  (Прочетена 22618 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Анаретни градуси
« Отговор #30 -: Март 10, 2014, 10:30:37 am »
Анаретна Луна(но пак без час на раждане)-проблеми с жени,прекъсване на отношения с майката.Емоционалност и чувствителност,но скрити в дълбините на душата,невидими за останалите.

Забравих да напиша,че и предстои възврат на Луната по прогресии.
« Последна редакция: Март 10, 2014, 10:39:28 am от MoonLight »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Анаретни градуси
« Отговор #31 -: Март 10, 2014, 10:33:01 am »
Моя милия Мерк в анарентен градус .. явно не ми стига, че е в стрелец в 12 дом не аспектиран  :lol_hitting: :D

Имаш ли братя/сестри - по-малки, какви са ви отношенията ако да, и как беше периода на средното образование?

mail

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 93
Re: Анаретни градуси
« Отговор #32 -: Март 10, 2014, 10:50:25 am »
Моя милия Мерк в анарентен градус .. явно не ми стига, че е в стрелец в 12 дом не аспектиран  :lol_hitting: :D

Имаш ли братя/сестри - по-малки, какви са ви отношенията ако да, и как беше периода на средното образование?
Имам по - малка сестра на 16  :) И отношенията ни са нормални, един ден сме "Дннес не те обичам - не контактувай с мен" на другия " Днес много те обичам " ... имаме силна връзка :)
мерка ми е управител на 5, където мога да кажа, че не съм имала сериозни връзки до сега ...и 8 обаче е интерсептиран, тоест не ясен за мен  :D

fearless.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Анаретни градуси
« Отговор #33 -: Февруари 03, 2015, 12:01:34 am »
Предизвиквам ви да намерите Сатурн по-лош от моя - ретрограден, в падение, четвъртодомов, анаретен и прави квадратура със също така анаретния Нептун. Приказно просто  :012: На всичкото отгоре и луната, и асцендента за малко да са ми анаретни, ама поне при тях съм задържала фронта ;D.

Анаретен Сатурн - определено имам проблем с отговорностите. И наистина имам чувството, че съм изолирана/неразбрана/ощетена на моменти, като че ли много неща не съм изживяла... Проблеми с бащата също. Ох, като се сетя, че Сатурн владее кармата и лошо ми става  :012: Има го и моментът със ранната зрялост тук, междудругото.

Анаретен Нептун - хм, не мога да преценя. Попринцип моят Нептун е в първи дом, така че доста лесно се влияя и се поддавам и не мога да преценя доколко анаретният градус спомага за това. Нямам големи наблюдения в моята карта, засега огромни проблеми с Нептун нямам - освен витаенето в облаците, ама то с тая квадратура със Сатурн накъде иначе ;D

Чела съм, че много милионери имат анаретни градуси на планети във водни или земни знаци.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Анаретни градуси
« Отговор #34 -: Февруари 03, 2015, 01:30:51 am »

Чела съм, че много милионери имат анаретни градуси на планети във водни или земни знаци.
Ръшман е споделила в книгата си наблюденията за последните 27-29 градуса на земните знаци, че носели успех и материално благополучие, и аз се надявам да е истина, че моя пръч е със Слънце на 28гр 30'   :012:

fearless.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Анаретни градуси
« Отговор #35 -: Февруари 03, 2015, 12:05:01 pm »
Ръшман е споделила в книгата си наблюденията за последните 27-29 градуса на земните знаци, че носели успех и материално благополучие, и аз се надявам да е истина, че моя пръч е със Слънце на 28гр 30'   :012:
Майка ми е със Слънце в Телец и в анаретен градус, много труден живот води и не е забогатяла, макар че разбира от бизнес. :012:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Анаретни градуси
« Отговор #36 -: Февруари 03, 2015, 12:13:43 pm »
29 градуса в Телец е градуса на банкрута според Ръшман  :-X

fearless.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Анаретни градуси
« Отговор #37 -: Февруари 03, 2015, 12:43:33 pm »
29 градуса в Телец е градуса на банкрута според Ръшман  :-X
Мхм, да, сега се сетих, че и това съм го чела някъде :012:
Също така съм чела, че 29 градуса Рак е градусът на милионера - някой има ли наблюдения?

Рупърт Мърдок - 28 Марс Рак
Опра - 29 АСЦ Стрелец
Бил Гейтс - 27 Плутон Лъв, 28 Юпитер Лъв
Кърт Кобейн - 28 Сатурн Риби
Ейми Уайнхаус - 28 Плутон Везни
Леонардо ДиКаприо - 29 Уран Везни

Happy58

  • Гост
Re: Анаретни градуси
« Отговор #38 -: Февруари 03, 2015, 12:51:03 pm »
Мхм, да, сега се сетих, че и това съм го чела някъде :012:
Също така съм чела, че 29 градуса Рак е градусът на милионера - някой има ли наблюдения?

Рупърт Мърдок - 28 Марс Рак
Опра - 29 АСЦ Стрелец
Бил Гейтс - 27 Плутон Лъв, 28 Юпитер Лъв
Кърт Кобейн - 28 Сатурн Риби
Ейми Уайнхаус - 28 Плутон Везни
Леонардо ДиКаприо - 29 Уран Везни

отделен е въпроса, кой градус е 29-тия - 28 и нещо или 29 и нещо :)

аз съм с такъв и познавам още една дама (по-млада е обаче от мен) - до този момент милиони не съм видяла (освен по финансовите отчети на фирмата, в която работя :) ), но пък .... засега имам средства, за да живея.

Happy58

  • Гост
Re: Анаретни градуси
« Отговор #39 -: Февруари 03, 2015, 12:52:29 pm »
29 градуса в Телец е градуса на банкрута според Ръшман  :-X

в края на телец са Плеядите (негативно влияние), но не знам дали стигат до 29 гр

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13700
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Анаретни градуси
« Отговор #40 -: Февруари 03, 2015, 02:59:26 pm »
в края на телец са Плеядите (негативно влияние), но не знам дали стигат до 29 гр
Най-ярката звезда на Плеядите е на  29гр 19' в телец
Ето нейното значение (на руски)- Альциона
Звезда третьей величины, имеет природу Луны и Марса.
Входит в звёздное скопление Плеяды. Это первая из Плеяд, "семи сестер", которая является ключом ко всем Плеядам и их главной проекцией. Является управительницей сил природы. Альциона - это вечно плачущая птица зимородок. Связана со стихийными духами, домовыми, непреодолимые силы вмешиваются в жизнь человека. Духовное руководство мужчин осуществляется через мать, сестру, жену, вообще через женщин. А для женщин - через мужчину. Дает высокое покровительство, большую связь с природой, энергетическую подпитку от природы. Проявляется любовь животных к такому человеку, и ему дается помощь от животного мира. В соединении с Марсом и Сатурном она дает большие неприятности, способности к необратимым переменам в жизни, метаморфозам. Очень неприятна она на Асценденте - там проявляется вся негативная сила Плеяд, возможность слепоты, духовных поисков, вечных заблуждений. На медицинском уровне она, как все туманности, может давать как физическую слепоту, так и вообще нарушение работы органов чувств, глухоту и т.д.
Главная звезда в звездном скоплении Плеяды. Поэтому Альциона, будучи представителем всех звезд из Плеяд, имеет орбис больше обычного, как звезда 2-й величины.
По своему влиянию Плеяды соответствуют комбинации Луны и Марса. Иначе говоря, при хороших соединениях они указывают на честолюбие, стремление к повышению на службе, хорошую репутацию и даже славу.
Однако, при соединениях с другими соответствующими планетами, эта звезда дает сильные страсти и жестокость.
Наконец, нужно отметить, что Альциона не является добрым предзнаменованием в вопросах, касающихся взаимоотношений с другим полом. Соединяясь с Нептуном, она дает склонности к гомосексуализму.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Анаретни градуси
« Отговор #41 -: Февруари 03, 2015, 07:12:42 pm »
Имам анаретен Плутон 29.20 Дева в 5 ти дом, управлява инсептиран 6 ти дом. Отразявал ми се е зле в любовта, но не и в работата.
За куриоз ви пускам картата на дъщеря ми с анаретен Асц. в Телец, анаретен Марс съвпад Плутон в 8 ми дом( мнооого тревожно според мен ). Тя е още малка разбира се , но според мен и предстои интересен живот
 Странното е , че е с доста материален манталитет за възрастта си -  все за пари говори; все си ги спестява; брои си ги постоянно да не би брат и или ние да сме и пипали в портмонето :-\... абе с две думи изгряващ Телец :D

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7914
Re: Анаретни градуси
« Отговор #42 -: Февруари 03, 2015, 08:26:37 pm »
Освен материална, не е ли театрална тая щерка :)

fearless.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Анаретни градуси
« Отговор #43 -: Февруари 03, 2015, 08:31:43 pm »
То и само Слънце в Козирог да беше, пак би дало подобен резултат :012: Сега е такава, защото когато сме деца се изразяваме предимно чрез Асцендента си и вече в юношеството започва да се показва цялата натална карта.
Но иначе й е хубав наталът - У2 в Д9 - ще печели пари от чужбина. Плутон в Д8 - може да получи голямо наследство, попринцип този аспект носи забогатяване. (само с този съвпад на Марс и Плутон ще трябва много да се пази от всякакви куриози) Ретрограден Сатурн в Д4 - абсолютно същото нещо го имам и аз, погрижете се да се чувства обичана и закрилена в дома си. (: Като цяло и за брак, и за социално положение, и за пътувания има добри позиции в натала и ще й върви.  :)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Анаретни градуси
« Отговор #44 -: Февруари 03, 2015, 08:40:25 pm »
Освен материална, не е ли театрална тая щерка :)

Имаме вече драматични,помпозни и високопарни изказвания. а и много висока чувствителност.
Много добре се справяме с плуването - слабичка е с много здрава мускулатура, също и пее много добре :)