Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214619 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1380 -: Март 22, 2020, 09:22:20 pm »
С какво е известен този човек?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1381 -: Март 22, 2020, 11:33:15 pm »
С какво е известен този човек?
учен или астролог, боравил е с цифри

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1382 -: Март 23, 2020, 12:29:41 am »
С какво е известен този човек?
Четири планети се намират в гокленова зона - Луна, Уран и Плутон, Меркурий , силно натоварен 9 дом и знак Телец.
Управител на 6 дом - Уран в него се намира Юпитер още един акцент на 9 дом, упр.на 10 дом е Венера в телец в 9 дом отново.
В 10 дом се намира слънцето - човекът е бил известен с това,което работи и се занимава, Юпитер от 6 дом прави тригон към слънцето.
Силният акцент на 9 дом ме кара да мисля, че е бил философ,преподавател или учен , но има акцент на луната и уран - новатарство.Плутон и Меркурий също участват в картинката, но не знам как да ги свържа.
Посредством силен ум е бил способен да въздейства на големи групи от хора - лидер с много власт.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1383 -: Март 23, 2020, 11:09:10 am »
Браво :)

Ето и отговора - картата е на Уилям Ган, американски финансов анализатор и трейдър.

Наричан Прорицателя от Уолстрийт. Смятан за един от най-великите борсови играчи и финансови анализатори на всички времена, Ган дори не е завършил гимназия. Въпреки това създава легендарен метод за прогнозиране на борсовите котировки, който съчетава геометрия, астрономия, астрология и древна математика.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1384 -: Март 23, 2020, 11:38:31 am »

 :)
Може тук да си построиш картата и провериш творческите аспекти, като избереш определен цвят за тях в прозорчето: https://astrology.org.ua/aweb.htm[/quote]

akruks,

Имам един страничен въпрос за тази табличка под картата която излиза.
Отстрани има едни Звезди.
Първият ми въпрос е: защо само тези звезди се показват, при условие че има много?
И вторият ми въпрос е: тези звезди имат ли някакво и какво влияние върху наталната карта?
На мен ми излезе ето това:
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1385 -: Март 23, 2020, 02:28:20 pm »
Имам един страничен въпрос за тази табличка под картата която излиза.
Отстрани има едни Звезди.
Първият ми въпрос е: защо само тези звезди се показват, при условие че има много?
И вторият ми въпрос е: тези звезди имат ли някакво и какво влияние върху наталната карта?
На мен ми излезе ето това:
защото само тези звезди имат съвпад с нещо от натала ти, в случая Нептун със звездата Фациес, може да рочетеш тълкуването ѝ, като кликнеш на нея в колонката
При звезди се отчита само съвпад с орбис до половин градус.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1386 -: Март 23, 2020, 06:15:42 pm »
Имам един страничен въпрос за тази табличка под картата която излиза.
Отстрани има едни Звезди.
Първият ми въпрос е: защо само тези звезди се показват, при условие че има много?
И вторият ми въпрос е: тези звезди имат ли някакво и какво влияние върху наталната карта?
На мен ми излезе ето това:
защото само тези звезди имат съвпад с нещо от натала ти, в случая Нептун със звездата Фациес, може да рочетеш тълкуването ѝ, като кликнеш на нея в колонката
При звезди се отчита само съвпад с орбис до половин градус.

akruks,
Ето това исках да разбера.
Значи те имат някакво влияние все пак.
Интересно, сега ще видя.
Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1387 -: Март 25, 2020, 12:54:20 pm »
tagetes,

Къде пише, че е Нобелов лауреат? ::)

Пожелавам ти и на теб такъв успех, като неговия!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1388 -: Март 25, 2020, 01:42:49 pm »
Браво :)

Ето и отговора - картата е на Уилям Ган, американски финансов анализатор и трейдър.

Наричан Прорицателя от Уолстрийт. Смятан за един от най-великите борсови играчи и финансови анализатори на всички времена, Ган дори не е завършил гимназия. Въпреки това създава легендарен метод за прогнозиране на борсовите котировки, който съчетава геометрия, астрономия, астрология и древна математика.
има ли негова книга или материали, където да се запознаем с методите му на прогнозиране?
тъй и тъй боравим с тази материя, поне да ни е от полза  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1389 -: Март 25, 2020, 01:48:34 pm »

https://www.bard.bg/book/?id=2509
Нямам представа дали в книгата са описани самите методи...

Прогнозите, които се сбъдват. Какво ни е завещал Уилям Ган? - https://www.youtube.com/watch?v=i87mOIzTFMs

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1390 -: Март 25, 2020, 01:57:34 pm »
https://www.bard.bg/book/?id=2509
Нямам представа дали в книгата са описани самите методи...
в описанието за книгата пише следното:
„Тунел през въздуха“ е най-прочутото и най-загадъчното произведение на Уилям Ган. Едни виждат в него вдъхновяваща история за мястото на човека във Вселената, други смятат, че тук Ган е разкодирал послания, скрити в Библията, трети са убедени, че книгата крие тайните на борсовата астрология и феноменалните успехи на Ган.

Самият Ган определя „Тунел през въздуха“ като „мистичен роман, който съдържа безценна тайна, забулена с воала на словото. Някои ще я разкрият още с първия прочит, други с втория, но повечето ще разбулят тайната едва когато прочетат книгата за трети път.“



 

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1391 -: Март 25, 2020, 11:01:00 pm »
"Ган е разкодирал послания, скрити в Библията" - Да разкодираш послания скрити в Библията за да търгуваш на фондовата борса и да правиш милиони е... неправилно. Със сигурност в тази книга има послания, но те не са свързани с материално облагодетелстване. Зад воала на мистичното е най-лесно да се поставиш на пиадестал скривайки методите. Относно кризата 2020-та е интересно от къде идва тази информация. Определено си заслужава да се прочете неговото творчество, може да има нещо съществено. Има един с ник/име Сефариел(Dr Walter Gorn Old), който му е бил приятел и явно са споделяли разни прозрения.
« Последна редакция: Март 25, 2020, 11:03:47 pm от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1392 -: Март 31, 2020, 12:02:08 am »
Хайде да видим с какво се занимава тази дама?
« Последна редакция: Март 31, 2020, 12:06:39 am от akruks »

wiserneuron

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 223
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1393 -: Март 31, 2020, 02:15:10 am »
Хайде да видим с какво се занимава тази дама?
Тази е гениален творец, майстор на ексцентричните сътворения с любов. Може би е художник, който рисува всякакви странно-модерни картини. Успоредно с това е и голям филантроп, занимава се с разни благотворителни кампании. Страда от любов, духовна натура е, вкарва точност в хаоса.

За едно съм напълно сигурен - творец е, дали са картини или книги нз. Ако е писател ще са любовни романи, ако е художник ще е експресионист. Интересува се и от астролгоия, гледа на астрологията като "тайната наука", която може да използва за своя полза. Интимни подробности няма да споделям, защото може да ви е близка.

Ежедневно има много контакти с други хора, следователно може и да е карикатурист или сватбен кетъринг декоратор. Основни характеристики са:

- Твори гениални неща, създава ги.
- Ексцентрична, иновативна и модерна е.
- Всеки ден се вижда с много хора, много неангажиращи познанства.
- Ментално е духовно-обществено ориентирана, страдаща от любовни драми.
- Успява да вкара Нептун в ред посредством Сатурн, значи изкуство в определени граници.

Именно заради последната точка залагам на художник-карикатурист. Октомври 2017та се е омъжила.
« Последна редакция: Март 31, 2020, 02:40:14 am от wiserneuron »
AP/CU=KR/PO/MC

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1394 -: Март 31, 2020, 07:04:17 am »
Хайде да видим с какво се занимава тази дама?
специалист в своята област, може би има консултантска кантора, брачен агент, някакви ритуали или професия свързана с далечни пътешествия. Туристическа агенция.