Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214583 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1440 -: Април 01, 2020, 09:50:42 pm »
При Марс /Юпитер в Дева може да даде качество в детайлността и по-разширено разбиране на тънкостите, но по отношение на секса е "слаба ракия", няма страст-това е знак, който не е сексуален. Нито Марс, нито Юпитер имат достойнства тук. Ако говорим за секс, като количество-слабо, но редовно ще изпълнява съпружеските/партньорски задължения. :)
за размера на члена иде реч, а не какъв и колко секс прави, писали сме и друг път за съвпад на Марс с Юпитер
 
Навремето бях чела, че Марс в Дева прави всичко, за да задоволи партньорката си и е така, потвърждавам!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1441 -: Април 01, 2020, 09:51:47 pm »
Happy, за секса, не може да се тълкува само по Марс и в кой дом попада. Юпитер, когато е свързан с планета сигнификатор на секса също се взема предвид. Разглеждат се няколко фактора.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1442 -: Април 01, 2020, 09:59:32 pm »
Колко интересна е астрологията! И размера на члена ли може да се определи, а гърдите? Хаха луната ли се гледа?
Но ако се сбърка, а шанса си е голям според мен ще има разочаровани после :)

Рени, така е не може само по планета в знак и то една да се гледа. Но ми е интересно... а и каза че марс или юпитер в дева са слаби , но някой казва пък, че марс в дева правел всичко, за да задоволи партньорката си, което е повече от хубаво..Но двете са различни  по значение ???

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1443 -: Април 01, 2020, 10:08:15 pm »
При Марс /Юпитер в Дева може да даде качество в детайлността и по-разширено разбиране на тънкостите, но по отношение на секса е "слаба ракия", няма страст-това е знак, който не е сексуален. Нито Марс, нито Юпитер имат достойнства тук. Ако говорим за секс, като количество-слабо, но редовно ще изпълнява съпружеските/партньорски задължения. :)
за размера на члена иде реч, а не какъв и колко секс прави, писали сме и друг път за съвпад на Марс с Юпитер
 
Навремето бях чела, че Марс в Дева прави всичко, за да задоволи партньорката си и е така, потвърждавам!

За размера на члена и Марс, и Слънце, част от 8 ми(гениталии) ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1444 -: Април 01, 2020, 10:15:42 pm »
Happy, има хора, които могат да правят секс, има и такива, които могат да правят кекс. Това не означава, че който не е баничар, не трябва да прави баници. Предполагам, че разбра, какво имам предвид ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1445 -: Април 01, 2020, 10:16:28 pm »
Няма ли тема за тези неща, че ми стана интересно, а не знам дали е ок да се пише тук.
Ако (в картата на мъж) на 8ми дом е меркурий в риби, управител на дома нептун е съвпад с юпитер ще даде ли добър резултат 😂
А слънцето е съвпад с мерку 
Но реално и най-large member не е гаранция за пасване между вас. Просто не знаех, че и това може "да се види " в астрологията.

« Последна редакция: Април 01, 2020, 10:23:47 pm от Happy »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1446 -: Април 01, 2020, 10:58:32 pm »
Няма ли тема за тези неща, че ми стана интересно, а не знам дали е ок да се пише тук.
Ако (в картата на мъж) на 8ми дом е меркурий в риби, управител на дома нептун е съвпад с юпитер ще даде ли добър резултат 😂
А слънцето е съвпад с мерку 
Но реално и най-large member не е гаранция за пасване между вас. Просто не знаех, че и това може "да се види " в астрологията.
Ще даде големи камбани /и Нептун и Юпитер са по религията/ с изобилен лагодатен дъжд  ;D Все пак Нептун е шефа на водната шир

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1447 -: Април 01, 2020, 11:02:54 pm »
Няма ли тема за тези неща, че ми стана интересно, а не знам дали е ок да се пише тук.
Ако (в картата на мъж) на 8ми дом е меркурий в риби, управител на дома нептун е съвпад с юпитер ще даде ли добър резултат 😂
А слънцето е съвпад с мерку 
Но реално и най-large member не е гаранция за пасване между вас. Просто не знаех, че и това може "да се види " в астрологията.
Ще даде големи камбани /и Нептун и Юпитер са по религията/ с изобилен лагодатен дъжд  ;D Все пак Нептун е шефа на водната шир
Ако камбани са метафора са тестиси не е така. Другото не го разбрах...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1448 -: Април 01, 2020, 11:06:37 pm »
Благодатен дъжд-семенна течност камбани -превод-топки-тестиси

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1449 -: Април 02, 2020, 01:34:17 am »
Картата е на мъж. Каква е професията?
  екзалтиран Сатурн с Плутон в гокленова зона, Маркурий и Венера също
Слънце съвпад Марс в 5д- това може да даде талант в спорт, където е нужна сръчност, бързина на ума
Сатурн У1 с Плутон У10 в 9д, който освен с чужбина/университети. издателска дейност, се свързва с юридически институции, везните ми клонят към последното- юрист, човек на закона и властта

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1450 -: Април 02, 2020, 05:02:22 am »
Професията на моя човек е артист оркестрант.Свири на почти всички големи концерти,които се представят/организират.Всъщност той работи в голямо представителство на автомобили,търговец/консултант,а за концертите е на повикване.Оркестрите към бъл.нац.радио са големи,състоят се от много хора.Той свири на виола,завършил е музикална академия.Участва в изявите на почти всички известни бъл.и чуждестранни артисти,които ангажират големи оркестри.
Замислих се върху вашите тълкувания за юрист/адвокат,та е възможно в някакъв момент от животът му да се насочи и към това.Знае ли човек!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1451 -: Април 02, 2020, 05:07:14 am »
При Марс /Юпитер в Дева може да даде качество в детайлността и по-разширено разбиране на тънкостите, но по отношение на секса е "слаба ракия", няма страст-това е знак, който не е сексуален. Нито Марс, нито Юпитер имат достойнства тук. Ако говорим за секс, като количество-слабо, но редовно ще изпълнява съпружеските/партньорски задължения. :)
Благодаря Рени.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1452 -: Април 02, 2020, 05:13:51 am »
Малко да оспамя ,какво дава съвпадът Марс/Юпитер в дева,женска карта.Като телесно разширение?
ами дай картата да видим, в мъжка карта съвпадът на Марс с Юпитер го вади голям  :)
Акрукс,съвпадът е на к9 опозиция Слънце.Понеже написа за оная мадама,голямо тяло,заради Слънце/Юпитер в теле,та ми стана интересно за съвпадите на Юпитер по принцип като разширение.Благодаря.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1453 -: Април 02, 2020, 05:23:07 am »
По картата на Хепи,жената е медицинско лице,гинеколог.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1454 -: Април 02, 2020, 07:48:50 am »
По картата на Хепи,жената е медицинско лице,гинеколог.
:) медицинско лице е, но не гинеколог , а анестезиолог :)
Може би затова някой каза химични препарати хм