Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214286 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1725 -: Юли 04, 2021, 01:02:25 pm »
Щом психиатрия и поезия. Значе да разбирам,че знаците на върха на домовете нямат толкова значение? Повече има значения чий е домът,например - Осми дом е на Скорпиона,нищо че в случая там има знаците Риби И Овен,и ето Скорпион - се свързва с психологията,подсъзнанието,психиатрията. И другото пък което е и което тук създава противоречие,Знакът на върха на Десети дом,който дом отговаря за професията е Близнаци,тоест тук гледаме знака и неговия управител,Меркурий - знак и планета на писането,и ето ви го писателя. И какво излиза,веднъж гледаме само дома - чий е,независимо от знаците на върха,в случая Осми дом - дом на Скорпиона,а след това гледаме Десети дом - дом на Козирога,но там има Близнаци и техен управител е Меркурий,знак на писането,предаването на информация.

Вие как съчетавате и как тълкувате Домовете,Знаците на Върха на Домовете и разположението на Планетите в Домовете и Знаците? Например една планета е в даден Дом,на Върха на този дом има даден Знак,и какво? Това може да бъде Дом на Скорпиона - Осми дом,но на върха му да има Риби и какво става,Рибите ли влияят на Скорпиона или Скорпиона влияе и потиска Рибите и тяхната природа?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1726 -: Юли 04, 2021, 01:03:29 pm »
Благодаря на всички, че се включихте с интерес. Сега ще видите кой е притежателят на картата.
Дадох пример с човек, който няма ъглов Уран, а вие преценете, дали е нестандартен, различен. :)
Това е картата на Калин Терзийски, по-известен с призванието на писател.
Връщам си думите назад- не ми е секси, но пък жените по едно време го преследваха във фейса, заради скандалната му слава, която сам си изфабрикува с цел да му купуват  книгите. Това, че се прави на интересен, не го прави интересен. Като писател не ми допада- пише скучно и трудно се чете. Не разбрах само по каква причина мрази жените, които пишат и се изказва вулгарно по техен адрес. Но не само за писателките, с изказванията си създава имидж на женомразец. Дали някоя му е разбила сърцето/егото и му е нанесла душевна травма или пък майка му го е ограничавала, но не е нормално за мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1727 -: Юли 04, 2021, 01:05:10 pm »
Щом психиатрия и поезия.
Не е поет, а е писател- пише романи

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1728 -: Юли 04, 2021, 01:10:05 pm »
Щом психиатрия и поезия.
Не е поет, а е писател- пише романи

То и на Върха на Десети дом,като се загледах сега,няма Близнаци,а Телец - и как така Телец с Планета Управител Венера - ще пише,било то поезия,било романи?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1729 -: Юли 04, 2021, 01:12:03 pm »
Въпросът на Рени беше за външен вид.
Този човек не ме привлича по никакъв начин и нищо урановско не виждам в него.
Ами то няма и откъде да има ураново с Уран във 2-ри дом - може само да се сдобива с материални блага по нестандартен начин, също така да печели бързи пари и бързо да ги харчи. Да си направи ферма за криптовалута, може да има повече успех  :)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1730 -: Юли 04, 2021, 01:12:20 pm »
Люба,
Цитат
  Рени, въобще не го познахме Калин Терзийски.
Да.
Защото казуса беше ъглов Уран и нестандартност. А тук няма такава позиция, а натива е нестандартен. :)

Ето го урана:



Слънце = Уран/Плутон = Луна/Уран

опростено:

Слънце = Уран = Луна/Плутон

Това е на 360 градуса, само 4-7 минути разлика. Най-силният аспект.

И още, MC-то съвпад с Уран на 90 градуса:
« Последна редакция: Юли 04, 2021, 01:20:46 pm от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1731 -: Юли 04, 2021, 01:22:10 pm »
То и на Върха на Десети дом,като се загледах сега,няма Близнаци,а Телец - и как така Телец с Планета Управител Венера - ще пише,било то поезия,било романи?
10 дом показва професията- той е завършил медицина, специализирал психиатрия и работил като психиатър- Венера У10, екзалтирано Слънце У1, У12 в 8д.  Венера У3 в 8д- пише на такива теми, осмодомни- романите му "Любовта на 45-годишният мъж", "Алкохол", последният е "Лудост"

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1732 -: Юли 04, 2021, 01:22:13 pm »
Нестандартното у човека не  е по чорапите, гривните и прическата, в темперамента е.
По снимка не може да се улови темперамента на човек.
И както се казва, човек е това, което мисли. С Уран още дълги години никой човек няма да мисли, колкото и да им се иска на много хора.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1733 -: Юли 04, 2021, 01:23:38 pm »
Арт,
Цитат
По мои наблюдения 
- какви, преки, разговаряла си с него ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1734 -: Юли 04, 2021, 01:27:07 pm »
То и на Върха на Десети дом,като се загледах сега,няма Близнаци,а Телец - и как така Телец с Планета Управител Венера - ще пише,било то поезия,било романи?
10 дом показва професията- той е завършил медицина, специализирал психиатрия и работил като психиатър- Венера У10, екзалтирано Слънце У1, У12 в 8д.  Венера У3 в 8д- пише на такива теми, осмодомни- романите му "Любовта на 45-годишният мъж", "Алкохол", последният е "Лудост"

Мерси. Стана ми ясно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1735 -: Юли 04, 2021, 01:32:38 pm »
Нестандартното у човека не  е по чорапите, гривните и прическата, в темперамента е.
По снимка не може да се улови темперамента на човек.
И както се казва, човек е това, което мисли. С Уран още дълги години никой човек няма да мисли, колкото и да им се иска на много хора.  :)
Рени, говорихме за външен вид, а не за ментално съдържание на черепната кутия.
Уран на АС и в 1д оказва влияние на външния вид на човека, дали физически или на начина му на показване пред другите, но го има урановото. ММ е с Уран в 1д, ами от толкова много студенти около мен, само той си връзваше косата с ластик на кокетна опашка, което за времето си беше революция. Той със светло кестенява брада и опашка, аз с много къса руса коса, с черни дълги палта- ходехме като дует Юритмикс по "Витошка"  :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1736 -: Юли 04, 2021, 01:33:42 pm »
Щом психиатрия и поезия.
Не е поет, а е писател- пише романи
ТОВА СЪМ
Калин Терзийски

Силен като лъв
Плачлив като бебе
Страхлив като бабичка
Опасен като вирус
Скромен като овесени ядки
Умен като хитра жена
Глупав като дебел мъж
Смел като мишка
Подозрителен като плъх
Безсмъртен като еднодневка
Със надежда – като дете
Без надежда – като окосена трева
Чист като вода
Това съм аз
Да!

05 Април 2009 г.

// https://litclub.bg/library/nbpr/terzijsky/9.html

Арт,
Цитат
По мои наблюдения 
- какви, преки, разговаряла си с него ?
Как се разговаря с неадекватен човек? Имала съм интеракции, избягвам да съм сред такива хора, губя вяра в човечеството.
//Занимавала съм се с литература, арт средите ни са ужасно малки;

Той със светло кестенява брада и опашка, аз с много къса руса коса, с черни дълги палта- ходехме като дует Юритмикс по "Витошка"  :)
cool!
« Последна редакция: Юли 04, 2021, 01:35:58 pm от art7ess »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1737 -: Юли 04, 2021, 01:36:59 pm »
Класик!

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1738 -: Юли 04, 2021, 01:38:47 pm »
И в крайна сметка кое показва интереса му към медицината - едната Луна в Дева ли? Която Дева показва наклонност към служене,помощ на човечеството?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1739 -: Юли 04, 2021, 01:41:34 pm »
Понеже навлязохме в тези среди, да разгледаме и този мъж- с какво е известен, с какво се е занимавал?

Картата му обаче е с рейтинг DD , да се има предвид :)