Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214555 пъти)

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1740 -: Юли 04, 2021, 01:46:08 pm »
Понеже навлязохме в тези среди, да разгледаме и този мъж- с какво е известен, с какво се е занимавал?

Картата му обаче е с рейтинг DD , да се има предвид :)

Отново,С Този Асц - Рак,и Плутон на Асц,И Слънце В Риби. Този може да бъде Психолог,семеен терапевт - Управител на Асц - Луна в Четвърти натален дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1741 -: Юли 04, 2021, 04:22:53 pm »
Акрукс,
Цитат
ММ е с Уран в 1д, ами от толкова много студенти около мен, само той си връзваше косата с ластик на кокетна опашка
. Толкова много студенти са били родени с Уран в 1-ви дом, по това време, предполагам, ти е ясно, но както ти отбеляза, един или малцина са били с опашчица на косата. Значи не е Уран, в 1-ви дом. :)

art7ess, извинявай, не разбрах, имала ли си разговори, срещи, лично с Калин Терзийски ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1742 -: Юли 04, 2021, 04:32:53 pm »
Това че, не симпатизираме на някой, не изключва неговата нестандартност, различие, в случая.
Всъщност нестандартните рядко биват харесвани, оттам произтича и тяхното различие от общото- образецът-нормата.
Има специфика в управителя/-ите на АСЦ, при всички, които са различни.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1743 -: Юли 04, 2021, 06:57:36 pm »
Не става дума за симпатии. Въпросът ми е – по каква линия човек, който съществува в групи/общество от други, подобни на него, хора, бива определян като различен? За мен различни са хора, които не се вписват, не "пасват", не подражават, има такива, този не е един от тях;

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1744 -: Юли 04, 2021, 09:39:46 pm »
Толкова много студенти са били родени с Уран в 1-ви дом, по това време, предполагам, ти е ясно, но както ти отбеляза, един или малцина са били с опашчица на косата. Значи не е Уран, в 1-ви дом. :)
Няма как да знаеш/м дали и колко студенти около мен са били с Уран в 1д, за да го отхвърляш, само за да си държиш на своето. Със сигурност е имало и други с Уран в 1д, които, разбира се, са били нестандартни по своему- не е задължително в ню уейв стил  :)

И съм напълно съгласна с написаното от Арт за натива, който ти пусна тук за обсъждане. Между другото, той знае ли, че личният му хороскоп се обсъжда тук, дал ли е съгласието си? Иначе АС в Лъв го описва добре на външен вид, на мъжете по някое време започва да им оредява гривата на челото.

Очаквам да се включиш/те по моята карта, която качих днес.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1745 -: Юли 04, 2021, 09:51:51 pm »
Акрукс, аз пък очаквам  роднините на мъжа, на който си пуснала картата, да дадат съгласие да му обсъждаме личния хороскоп, защото може и да не е между живите ?! ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1746 -: Юли 04, 2021, 11:16:57 pm »
Понеже навлязохме в тези среди, да разгледаме и този мъж- с какво е известен, с какво се е занимавал?

Картата му обаче е с рейтинг DD , да се има предвид :)
някакъв вид изследвания/опити е правил
убийства
« Последна редакция: Юли 04, 2021, 11:18:40 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1747 -: Юли 04, 2021, 11:30:24 pm »
Това че, не симпатизираме на някой, не изключва неговата нестандартност, различие, в случая.
Всъщност нестандартните рядко биват харесвани, оттам произтича и тяхното различие от общото- образецът-нормата.
Има специфика в управителя/-ите на АСЦ, при всички, които са различни.
Рени,ти какво нестандартно видя в Калин Терзийски,което никой друг не вижда?
Нестандартен външен вид може да има един албинос,човек с различни очи на цвят,джудже,гигант и т.н.Всичко,което се забелязва,няма значение красиво,или грозно,симпатично,или противно -носи нестандартна визия.
За нестандартно мислещите хора,има такива и то са много-изобретатели като Тесла,Нютон,Нобел,Да Винчи и т.н.По Уран са ясновидците,космонавтите .......
Какво нестандртно и различно има в К.Т ?Много хора биват нехаресвани ,но това не ги прави нестандартни.Моцарт е нестандартен,детето,което смята /умножава трицифрени числа и спечели някакво тв шоу е нестандартно.Слепите хора,които творят музика са нестандартни,като Рей Чарлс,Стиви Уондър.
Мутантите са по водолей.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1748 -: Юли 05, 2021, 01:32:32 am »
Акрукс, аз пък очаквам  роднините на мъжа, на който си пуснала картата, да дадат съгласие да му обсъждаме личния хороскоп, защото може и да не е между живите ?! ;)
Рени, картата е от Astro-Databank, написах го в публикацията, че е с рейтинг DD

И недей да съдиш само по годината на раждане дали е жив, защото свекър ми е същия набор, както и родителите на много мои съученици, да са живи и здрави!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1749 -: Юли 05, 2021, 01:36:22 am »
Понеже навлязохме в тези среди, да разгледаме и този мъж- с какво е известен, с какво се е занимавал?

Картата му обаче е с рейтинг DD , да се има предвид :)
някакъв вид изследвания/опити е правил
убийства
чак пък убийства... не е престъпник, макар да е имал проблеми с властите в един период

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1750 -: Юли 05, 2021, 09:28:50 am »
Не всички са гениални с уран в 1ви,например, но всички те, имат нестандартни връзки и нещо във външния вид, по-нестандартно.
Това е на хора, които познавам, разбира се знака и диспозиторът са от голямо значение, декади, терми и т. н.

Сафо, оттук тръгна разговора за нестандартност. Аз не получих аргументация как точно Уран в 1-ви дом, е предпоставка за нестандартни връзки и нещо във външния вид, после се включи и положението му в  останалите ъгли. Дадпх пример с карта, където Уран не е ъглов и въпреки това, натива е такъв. Това че, някой не симпатизира на натива не изключва неговата нестандартност. Този човек не се вписва в стандартния модел, наложен в нашето общество- факт ! Не мога да отговарям кой какво вижда или не вижда.
Ето в теб видяха също някаква нестандартност, заради облеклото ти, а ако има такава тя не се крие там. Аз посочих къде  може да има.
Виж Иван  Вазов също е бил нестандартен. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1751 -: Юли 05, 2021, 10:52:49 am »
Това че се обличаш по някакъв начин, те прави само и единствено човек с някакъв стил, лични предпочитания. Ако не става въпрос за външен блясък, създаване на някакъв имидж. А дали някой го разбира като нестандартно, различно е въпрос на личен вкус и синхрон, разминавания с личните естетически схващания.
Външният вид е комбинация от няколко фактора - външна "опаковка" и  метафорично казано вътрешно съдържание. Вътрешното може да си коренспондира, да се разминава или да е в противоречие с вътрешното. Тогава когато човек следва своята индивидуалност, вътрешно чувство, то само може да допълва, подчертава външното.  В такъв смисъл сексапилът, атрактивността, харизмата по-скоро е въпрос на вътрешно съдържание, отколкото на стил на обличане, на правилни и идеални физически дадености.
« Последна редакция: Юли 05, 2021, 10:54:25 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1752 -: Юли 05, 2021, 11:15:40 am »
Рени, най-добре да попитаме някой от форума с уран в 1ви за взаимоотношенията и външния вид. Аз имам карти на хора с уран в 1ви дом и при тях са в сила и двете неща. При единия човек, засега само аз зная нелепата и странна ситуация в отношенията. По разбираеми причини, нямам намерение да коментирам и слагам картите на хора, които ми се довериха. Но наистина мисля, че има нещо"гнило в Англия" с уран в 1ви.
Намерих картата на Гогол, колко е достоверна незнам. Втората карта, незная как да изтрия първата ;D
« Последна редакция: Юли 05, 2021, 11:21:18 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1753 -: Юли 05, 2021, 02:32:39 pm »
Понеже навлязохме в тези среди, да разгледаме и този мъж- с какво е известен, с какво се е занимавал?

Картата му обаче е с рейтинг DD , да се има предвид :)
някакъв вид изследвания/опити е правил
убийства
чак пък убийства... не е престъпник, макар да е имал проблеми с властите в един период
Толкова мога Акрукс.Да видя.И твоето секси за К.Терз.ме смая,но не си позволих да те коментирам.Сега го правя.
Те ти булка спасов ден,тоест Венера в ЛЪВ. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1754 -: Юли 05, 2021, 05:10:09 pm »
Сафо, Сафо, колко са стандартни твоите семейни взаимоотношения ?
Уран има ли намеса - не.
Външните планети не се тълкуват както видимите. Това че, масово си позволяваме да ги ползваме  за всичко онова, което не можем да си обясним, не знаем или не сме го научили, е друг въпрос. Не напразно ги наричат траснцендентни или отвъд видимото и се свързват с груповите качества, с различията в поколенията и имат досег по-скоро до невеществените ни тела. Не сме още еволюирали да откликнем ежедневно, на лично ниво с тях, но разбира се, че будните, реформаторите, ексцентриците, нестандартните, ще реагират на аспектите и мястото на Уран, но не по земен,видим начин- с чорапки, прическа, крем за лице и други такива безалкохолни. Човек е нестандартен в мислите си и е това което мисли. Разглеждаш Меркурий с Луна, с АСЦ, с всички планети, с които се свързва и ще получиш информация, колко и къде  е нестандартен човек. Фазата му,  той е най-непостоянната планета, може цяла година да не се покаже, да не го видим. Тогава сферите, които управлява, как ще се проявят- ами може доста нестандартно, необичайно и за самия натив.
Понеже си търсещ човек и питаш, за да се учиш, си позволих този отговор.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“