Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214559 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1755 -: Юли 05, 2021, 05:22:39 pm »
чак пък убийства.. не е престъпник, макар да е имал проблеми с властите в един период
Толкова мога Акрукс.Да видя.И твоето секси за К.Терз.ме смая,но не си позволих да те коментирам.Сега го правя.
Те ти булка спасов ден,тоест Венера в ЛЪВ.
Сафо, не съм го написала с упрек или с цел да те засегна по какъвто и да е начин! Ти го оцвети в червено и ми приписваш мисли, които са само в твоята глава. За Калин самата аз написах, че си връщам думите назад, което означава публично признание, че съм се подвела в първия си спонтанен отговор по картата. Защото имаше и втори мой отговор, ако си го пропуснала... Венера в Лъв какво общо има в случая?
« Последна редакция: Юли 05, 2021, 05:31:24 pm от akruks »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1756 -: Юли 05, 2021, 05:42:55 pm »
Понеже навлязохме в тези среди, да разгледаме и този мъж- с какво е известен, с какво се е занимавал?

Картата му обаче е с рейтинг DD , да се има предвид :)
Понеже темата се измести в друга насока, макар да има достатъчно теми за тази насока, като "Външен вид", "Уран" и т.н., затова приключвам с предложената от мен карта, която е на https://www.astro.com/astro-databank/Nureyev,_Rudolph
 А до картата ме отведе филмът за него "Бялата врана", който гледах малко преди да потърся в Astro Databank дали случайно има натал... Роден е във влака, починал е от Спин.

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1757 -: Юли 05, 2021, 06:24:53 pm »
^о, ще изгледам филма, мерси!)

//специално за Рени послепис - Рени, аз съм нестандартна (странна*), постоянно го чувам, живея с това, отразява ми се и на бита. Досега не съм успяла да си намеря среда/място/хора, на които да пасвам, които да ми приличат. а се опитвам цял живот (напоследък не), това винаги е бил най-големият ми копнеж - да принадлежа към общо/цяло, да градим нов свят:Д. Стелиумът ми в Козирог едва ли го подсказва:Д Та така.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1758 -: Юли 05, 2021, 07:14:32 pm »
Понеже навлязохме в тези среди, да разгледаме и този мъж- с какво е известен, с какво се е занимавал?

Картата му обаче е с рейтинг DD , да се има предвид :)
Понеже темата се измести в друга насока, макар да има достатъчно теми за тази насока, като "Външен вид", "Уран" и т.н., затова приключвам с предложената от мен карта, която е на https://www.astro.com/astro-databank/Nureyev,_Rudolph
 А до картата ме отведе филмът за него "Бялата врана", който гледах малко преди да потърся в Astro Databank дали случайно има натал... Роден е във влака, починал е от Спин.

Значи,Луната - знакът на Луната си казва думата. Везни - изкуство,но не знам как да се определи точно какво изкуство,тук са танци. В случая с Калин Терзийски и там Луната подсказва за професия - Дева,тоест служене на народа,помощ,и ето ти медицина.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1759 -: Юли 05, 2021, 07:15:22 pm »
art7ess, защо един стелиум да не дава информация за нестандартност. Нали, фокусът,цялата  енергия на натива е концентрирана именно там. Не го вълнуват другите теми, не се свързва с другите по обичайния начин. Дефицитът предполага липси, а липсите често - странности ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1760 -: Юли 05, 2021, 07:33:14 pm »
Нестандартност наричаме рядка комбинация в наталната карта. Колкото по-рядко срещана поляризация, толкова по-нестандартен човек (според човешките разбирания).
What you know about rolling down in the deep?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1761 -: Юли 05, 2021, 08:11:35 pm »
Рени,Рени,мерси!Едва сега разбрах какво всъщност казваш. ;)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1762 -: Юли 05, 2021, 08:21:13 pm »
Нали, фокусът,цялата  енергия на натива е концентрирана именно там. Не го вълнуват другите теми, не се свързва с другите по обичайния начин. Дефицитът предполага липси, а липсите често - странности ?  :)
Това не е вярно;
иначе - хаха, ама разбира се;

//сори, че ти нахраних Терзийски; не исках да е лично;

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1763 -: Юли 05, 2021, 08:22:03 pm »
чак пък убийства.. не е престъпник, макар да е имал проблеми с властите в един период
Толкова мога Акрукс.Да видя.И твоето секси за К.Терз.ме смая,но не си позволих да те коментирам.Сега го правя.
Те ти булка спасов ден,тоест Венера в ЛЪВ.
Сафо, не съм го написала с упрек или с цел да те засегна по какъвто и да е начин! Ти го оцвети в червено и ми приписваш мисли, които са само в твоята глава. За Калин самата аз написах, че си връщам думите назад, което означава публично признание, че съм се подвела в първия си спонтанен отговор по картата. Защото имаше и втори мой отговор, ако си го пропуснала... Венера в Лъв какво общо има в случая?
[/color]Споменах я,защото в друга тема Рени написа,че темите ,които управлява Венера ,ще са затруднени.Факт.И толкова съм напрегната,че нищо не прочетох докрай.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1764 -: Юли 05, 2021, 08:22:50 pm »
Рени,Рени,мерси!Едва сега разбрах какво всъщност казваш. ;)

Благодаря, за разбирането.  ;)

Наскоро се срещнахме с една дама,съвсем случайно,  с която се познаваме на ниво фейсбук. И тя така каза, трудно ми е да те разбирам, когато пишеш в групата, но на живо, може и да не говориш, толкова си ясна. Ха, ха.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1765 -: Юли 05, 2021, 08:43:39 pm »
Нестандартност наричаме рядка комбинация в наталната карта. Колкото по-рядко срещана поляризация, толкова по-нестандартен човек (според човешките разбирания).

Съгласна.
+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1766 -: Юли 05, 2021, 08:48:08 pm »
Нали, фокусът,цялата  енергия на натива е концентрирана именно там. Не го вълнуват другите теми, не се свързва с другите по обичайния начин. Дефицитът предполага липси, а липсите често - странности ?  :)
Това не е вярно;
иначе - хаха, ама разбира се;

//сори, че ти нахраних Терзийски; не исках да е лично;

Кое не е вярно, че един стелиум не дърпа към темите на знака и дома ли ?! Даже е много вярно. ;)
Аз не харесвам Калин Терзийски. Както и не приемам лично, това че, с някой имаме различни вкусов, предпочитания-това е съвсем нормално.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1767 -: Юли 06, 2021, 05:48:32 pm »
art7ess, защо един стелиум да не дава информация за нестандартност. Нали, фокусът,цялата  енергия на натива е концентрирана именно там. Не го вълнуват другите теми, не се свързва с другите по обичайния начин. Дефицитът предполага липси, а липсите често - странности ?  :)
Рени,досадна ставам,обаче ме гложди ......нали на датата и годината и часът на раждане на арт,са родени още хора.Всички те ли носят нещо нестандартно?Ако ДА,значи тя не е сама в своята необикновеност.

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1768 -: Юли 06, 2021, 09:28:04 pm »
art7ess, защо един стелиум да не дава информация за нестандартност. Нали, фокусът,цялата  енергия на натива е концентрирана именно там. Не го вълнуват другите теми, не се свързва с другите по обичайния начин. Дефицитът предполага липси, а липсите често - странности ?  :)
Рени,досадна ставам,обаче ме гложди ......нали на датата и годината и часът на раждане на арт,са родени още хора.Всички те ли носят нещо нестандартно?Ако ДА,значи тя не е сама в своята необикновеност.
Доколкото съм изследвал карти на близнаци, MC и AS са от изключителна важност. Меридиана е най-личната точка в хороскопа и се влияе от локацията, Луната също е много подвижна и изключително важна. Тоест дори и да са родени в една болница с 10 мин. разминаване биха имали различни душевни влечения. А ако са родени на различни локации от земното кълбо... разминаванията стават още по-големи.

Специално за картата, която коментирате нямам идея, не съм я гледал.
What you know about rolling down in the deep?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1769 -: Юли 14, 2021, 12:12:38 pm »
С какво е известна тази жена?

Рейтинг на картата - А.