Автор Тема: Познай професията - практикум  (Прочетена 214534 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1770 -: Юли 14, 2021, 05:32:30 pm »
Красива жена, моделка, на екран, може тв водеща. Добре задомена, майка. Акцент върху деца, семейство, пари, слово, говорене.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1771 -: Юли 14, 2021, 08:28:39 pm »
Един от у на АСЦ е съвпад с ЮЛВ, в 4-ти дом, рецепция с другия, в квадрат. Юпитер, на К2 и Луна у10 са съответно в 4-ти и 7 знак от Фортуна. Марс в нощна карта изгряващ, всички мъжки планети са източни. По някакъв начин е нарушила законите, заради свои убеждения, давала е за общо благо финанси или за назидание на другите. Много силно,  поставена Венера, която вижда и АСЦ и МЦ, подвластна на Сатурн, трябва да е ангажирана с тези които "защитават" обществото, със силните на деня.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1772 -: Юли 14, 2021, 08:35:21 pm »
Аз съм за нещо, свързано с благотворителност, социални каузи, обществени прояви, много вероятно свързано с деца- пише за деца, лекува деца.
Мисля, че е с харизматична външност.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1773 -: Юли 14, 2021, 08:39:36 pm »
С какво е известна тази жена?

Рейтинг на картата - А.
трудно ми е да се ориентирам по тази карта, ако може от астро.ком 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1774 -: Юли 14, 2021, 08:51:12 pm »
Този изгряващ  Марс, обаче, трябва да отношение към призванието й/ професията и талантите й ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1775 -: Юли 14, 2021, 10:36:50 pm »
С какво е известна тази жена?

Рейтинг на картата - А.
трудно ми е да се ориентирам по тази карта, ако може от астро.ком
разтеглих я на телефона и я видях, че на компютъра нищо не виждах- АС във Везни, Луна У10 в 5ти дом-  известна със сценични изяви и по груба сметка, според съвпада на СД Венера с Луната У10 в 5д - станала е известна на около 17г.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1776 -: Юли 14, 2021, 11:20:14 pm »
Благодаря, че се включихте!

Всички познахте, затова ще дам верният отговор - картата е на Бритни Спиърс (РД - 02.12.1981).

Позната е на всички, но накратко -  американска поп певица. Тя е една от най-продаваните певици за всички времена с над 100 млн. продадени копия на албуми и 98 млн. продадени сингли. Участва и като актриса в детски сериал. Спиърс чупи рекорда за най-млад изпълнител, когато на 17 години дебютира със сингъл на първо място в класацията Топ 100. Бритни е най-търсеният човек в интернет търсачката Yahoo за 4 поредни години. Има най-много последователи в социалната мрежа Twitter през 2010. Рекламно лице на марката за дрехи и аксесоари.

Като ученичка ѝ бях голяма фенка. Тези дни гледах документалния филм за живота ѝ и съм потресена :(

В най-общ план.
"От повече от 10 години Бритни Спиърс е под попечителството на баща си, той взима всички нейни житейски решение във всеки аспект - финансов, медицински, психологически, семеен, ежедневен, социален, дигитален, професионален. А от 2 години контролира само финансовата част, личният ѝ живот е под адвокатско попечителство. До тази мярка се прибягва в случаи с възрастни хора, които по някаква причина не могат да се справят сами. През 2007 - 2009 певицата преживява куп неща - огромна популярност с папараци буквално ровещи в живота ѝ на всяка крачка, травматичен развод, две малки деца, следродилна депресия, изтощение, преследване на най-малката грешка и провал от жълтата преса, семейни катаклизми, нечовешки работен ритъм. Фокусът е върху това, че някой НЕ СЕ СПРАВЯ, сочат я с пръст като пълен провал, предизвикват я постоянно да реагира и да се изложи.
Бащата и братът отказват да участват, майката също не се появява директно, въпреки че уж е на нейна страна. Вижда се едно уязвимо, самотно, тъжно, съсипяно и чувствително момиче, което просто е било смачкано, вкл. от най-близките си, за пари и по сметка. Бащата дълги години се бори с алкохолизъм, на практика отсъства от живота на семейството, но вече 12-13 години има пълен контрол над дъщеря си и попечителството не може да бъде нито променено, нито оспорено. “Когато порасне, дъщеря ми ще ми купи яхта.” - казва той, докато Бритни е дете и вече супер звезда. Е, изпълнил си е човекът мечтите, на цената на един напълно разбит живот и съсипана психика. Движението Free Britney набира все повече популярност, но за съжаление конкретен резултат от активизма му все още няма."
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 11:27:49 pm от romantica »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1777 -: Юли 15, 2021, 12:53:46 am »
 Дъщерята имаше Бритни на постер и Агилера- едната от едната страна на вратата, другата на обратната страна  :) аз по това време слушах Missy Elliott и H.I.M - странна комбинация  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1778 -: Ноември 04, 2021, 08:45:21 pm »
С какво е популярен този мъж?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1779 -: Ноември 05, 2021, 12:01:41 pm »
Сафо - силно застъпени Меркуриански теми - писане, дар слово, или е сръчен, прави нещо с ръцете си.
От друга страна много е възможно ли е да е музикант - по-скоро инструменталист, отколкото певец? Известност, успех, постигнати главно в родината си с много целенасочен и усърден труд?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1780 -: Ноември 05, 2021, 02:41:18 pm »
Сафо - силно застъпени Меркуриански теми - писане, дар слово, или е сръчен, прави нещо с ръцете си.
От друга страна много е възможно ли е да е музикант - по-скоро инструменталист, отколкото певец? Известност, успех, постигнати главно в родината си с много целенасочен и усърден труд?
Лисана,браво на теб!Венци Такев-цигулар.На 1.11.21г.починал.Поклон.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1781 -: Ноември 05, 2021, 03:19:26 pm »
Ооо.. може би съм започнала да задобрявам  :o
Мир на душата му.
Сега ще се поинтересувам в нета за подробности.
п.п. без да смятам много точно - и той е започнал да свири при прогресивна луна съвпад с У10.
« Последна редакция: Ноември 05, 2021, 03:51:42 pm от Лисана »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1782 -: Юни 04, 2022, 08:02:50 am »
С какво е известна тази жена  :)
« Последна редакция: Юни 04, 2022, 09:02:41 am от strelicka »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1783 -: Юни 05, 2022, 02:54:55 am »
Тъй като открих жената, ще подскажа, че линията иц-мц е изключително показателна за нея и известността й, докато асц си е за външния й вид, класика.
Ще призная обаче, че съвсем не се насочох в посоката на известността й и залитнах в посока власт, а не влияние. Не я познах ;)

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Познай професията - практикум
« Отговор #1784 -: Юни 05, 2022, 04:08:31 am »
Ооо.. може би съм започнала да задобрявам  :o
Мир на душата му.
Сега ще се поинтересувам в нета за подробности.
п.п. без да смятам много точно - и той е започнал да свири при прогресивна луна съвпад с У10.

Ти си машина, имаш някакъв вроден усет.

С какво е известна тази жена  :)








Венера и Меркурий - излъчва любов, Вулканус и Меридиан - популярна личност. Има много силно усещане за нещата, Луната е с Нептун и Плутон. Много жизнена сила, дълбока концентрация и голям инат.
« Последна редакция: Юни 05, 2022, 04:17:23 am от AlphaTauri »
What you know about rolling down in the deep?