Автор Тема: Кой привлича и кой преследва ?!?  (Прочетена 12239 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #30 -: Декември 26, 2013, 12:41:33 pm »
Интересно поверие. Значи докато човек не е приключил нещо някъде, нишката трудно ще се скъса, ако ще и хиляди врати да стоят отворени пред него.

Що се отнася до Луната, поставена в определени домове, тя трудно къса нишката и се стреми към мистификации, с особена сила това важи за 8 и 12 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #31 -: Декември 26, 2013, 12:46:05 pm »

Цитат
Що се отнася до Луната, поставена в определени домове, тя трудно къса нишката и се стреми към мистификации, с особена сила това важи за 8 и 12 дом.

За съжалние потвърждавам абсолютно ( от личен опит).

Цитат
поверието гласи, че богинята на смърта (ако не се лъжа) ще дойде и ще вземе душите им, ако са "завършили" всичко в земния си живот...та явно за това щипка мистицизъм винаги придава особен вкус в човешките отношения ;)

Звучи логично в предвид езотеричните принципи, че човек си отва, когато завърши всичко, което трябва на земята като уроци и др. Ако повече не е потребен на себе си или други, адио , Рио  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #32 -: Декември 26, 2013, 02:13:05 pm »
С тази цел на Венера са й поставили мидичката (кой ?!? ) ,за да има посока копието на Марс и да не ръждясва  (с каква цел ?!? ).По-късно "Прет-а порте-то" е дооблякло изкусителката (кой ?!? ) ,защото нещо интереса се загубил ,в следствие някакви си революции (с каква цел ?!?) .Резултатът-Венера преследва Марс,Марс привлича Марс,Марс отвлича без да съблича,Венера привлича ..кича.
Мъжка Луна в женски знак популязира цялата тази "игра" ,за да задоволя своята потентна природа . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #33 -: Май 14, 2014, 01:49:49 pm »
Интересна тема!
Аз също съм с Венера в овен,и обожавам преследването и манипулирането.
Като съм влюбена съм бедствие като опустошителен ураган. :57:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #34 -: Май 15, 2014, 03:40:01 pm »
Аз съм с Венера в Лъв и марс в Лъв, квадрат Плутон, куинконс Нептун. Изключително пряма съм. Казвам си всичко - първо с леки намечета и после доста по-дебелички и така, докато съм сигурна, че човека е разбрал. Не играя игри никога, чужди са ми. Искам да получа прям и окончателен отговор, а не да играем на гоненица, защото не сме в крайна сметка, на три. Искрено се погнусявам от хора, които се опитват да си играят и да си чешат егонцата. Тогава и аз се заигравам - 1000 различни начина да смажа нищожеството по 1000 различни параграфа, жестоко се активизира Плутон. В крайна сметка, тази игра винаги я печеля.  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #35 -: Май 15, 2014, 06:02:24 pm »
Thunder,при теб кой привлича и кой преследва,Венера или Марс ,а АСЦ ;коя роля изпълняваш  на Диана  или на Робин Худ ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #36 -: Май 15, 2014, 07:28:45 pm »
Искрено се погнусявам от хора, които се опитват да си играят и да си чешат егонцата. Тогава и аз се заигравам - 1000 различни начина да смажа нищожеството по 1000 различни параграфа, жестоко се активизира Плутон. В крайна сметка, тази игра винаги я печеля.  ;)
:012: Тук и земята в хороскопа ти трябва да помага според мен.  :012: Или?

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #37 -: Май 15, 2014, 07:38:00 pm »
Thunder,при теб кой привлича и кой преследва,Венера или Марс ,а АСЦ ;коя роля изпълняваш  на Диана  или на Робин Худ ?!?  ;)

В миналото все аз преследвах, сега пък все мен преследват. Повече се отъждествявам с Марс, отколкото с Венера в този тип отношения с хората, инциативната страна съм. Даже може да се каже, че твърде много се налагам. Повече съм Робин Худ сякаш.  :012: Но като се ядосам, ставам като Диана, ахаххаах -  тя има доста лютичък гняв.  :012: :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #38 -: Май 15, 2014, 07:47:09 pm »
В миналото все аз преследвах, сега пък все мен преследват. Повече се отъждествявам с Марс, отколкото с Венера в този тип отношения с хората, инциативната страна съм. Даже може да се каже, че твърде много се налагам. Повече съм Робин Худ сякаш.  :012: Но като се ядосам, ставам като Диана, ахаххаах -  тя има доста лютичък гняв.  :012: :012:

Ха,ха ... :012:

А АСЦ не"помага " ли тук по някакъв начин?!?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #39 -: Май 15, 2014, 08:05:41 pm »
Според теб как би трябвало да помага асц?

Иначе Азазеле, земята има общо с това, че не обичам флентифлюшки и непреки пътеки, вкл в отношенията си с хората, искам всичко да е максимално изчистено, ясно и комфортно, това ми е емоционалната нужда, а другото вече е браненето й спрямо хора, които отказват да го разберат.  :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #40 -: Май 15, 2014, 08:22:06 pm »


Иначе Азазеле, земята има общо с това, че не обичам флентифлюшки и непреки пътеки, вкл в отношенията си с хората, искам всичко да е максимално изчистено, ясно и комфортно, това ми е емоционалната нужда, а другото вече е браненето й спрямо хора, които отказват да го разберат.  :)

Ама това не е от земята. Аз като нямам земя по същия начин обичам чистите отношения и правите пътеки и като не се разбира от околните и аз размахвам я метла, я тиган, я дилаф - каквото имам под ръка  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #41 -: Май 15, 2014, 08:30:24 pm »
Според теб как би трябвало да помага асц?

Иначе Азазеле, земята има общо с това, че не обичам флентифлюшки и непреки пътеки, вкл в отношенията си с хората, искам всичко да е максимално изчистено, ясно и комфортно, това ми е емоционалната нужда, а другото вече е браненето й спрямо хора, които отказват да го разберат.  :)

Да,привличаш стегнати ,похотливи научни работници с чисти потници  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #42 -: Май 15, 2014, 08:32:15 pm »
По мен такива си падат, но с тоя рибешки десцендент аз повече се прехласвам по непоправими мечтатели, идеалисти, интроверти.  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #43 -: Май 15, 2014, 08:36:19 pm »
Според теб как би трябвало да помага асц?

Иначе Азазеле, земята има общо с това, че не обичам флентифлюшки и непреки пътеки, вкл в отношенията си с хората, искам всичко да е максимално изчистено, ясно и комфортно, това ми е емоционалната нужда, а другото вече е браненето й спрямо хора, които отказват да го разберат.  :)
Това с опростените неща и на мен ми се нрави, докато не се заиграе Венерата в близнаци и Мерка в 1 дом. :)
Иначе Слънце, асц, Луна и Меркурий в земни знаци ...  :72:


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Кой привлича и кой преследва ?!?
« Отговор #44 -: Май 15, 2014, 08:38:42 pm »
Е,значи лъвскитв Венера/Марс поне в началото си стоят на "сянка " в джунглата и оставят бракониера да атакува ,в тази посока ми беше предполагаемият отговор . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“