Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220463 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #120 -: Януари 19, 2014, 09:10:42 pm »
имат имат
някои и по 5 двойки
и деветки си имаме, абе почвам да си мисля, че моят квадрат най-беден  :57:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #121 -: Януари 19, 2014, 09:50:17 pm »
Не е важно количеството ,а качеството . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #122 -: Януари 19, 2014, 10:01:12 pm »
Не е важно количеството ,а качеството . ;)

качеството по коя цифра е

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #123 -: Януари 19, 2014, 10:11:42 pm »
Няма такава ,качеството е сбор от същите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #124 -: Януари 19, 2014, 10:18:53 pm »
Няма такава ,качеството е сбор от същите.

ако качеството е сбор, то тогава количеството има значение  :57:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #125 -: Януари 19, 2014, 10:32:08 pm »
Няма такава ,качеството е сбор от същите.

ако качеството е сбор, то тогава количеството има значение  :57:

1 +1 =2
1- 1 = 0

Това ще си го разтълкуваш сама, качествено като количество ,нали  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #126 -: Януари 19, 2014, 10:35:15 pm »
А, ти не каза, че събираме с отрицателни числа
Пък и в номерологията го няма (с 1 изключение)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #127 -: Януари 19, 2014, 10:43:29 pm »
Сега вече ще кажа нещо ,може да отскочиш до темата "Твърдите аспекти на Уран " и като се върнеш ще си наясно вече защо е така ,но само ако си настроена творчески. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #128 -: Януари 19, 2014, 10:44:28 pm »
Сега вече ще кажа нещо ,може да отскочиш до темата "Твърдите аспекти на Уран " и като се върнеш ще си наясно вече защо е така ,но само ако си настроена творчески. ;)

няма начин - творците са по нептун  ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #129 -: Януари 19, 2014, 10:56:00 pm »
Сега вече ще кажа нещо ,може да отскочиш до темата "Твърдите аспекти на Уран " и като се върнеш ще си наясно вече защо е така ,но само ако си настроена творчески. ;)

няма начин - творците са по нептун  ;)

Има начин ,защото по Нептун са копнежите за творчество,а "твореца" е Слънце и се твори по оста 5/11 -ти . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #130 -: Януари 19, 2014, 10:59:20 pm »
да де, ама така въпросът ще е изместен, не отговорен


хората с повечко двойки имат силна енергия и могат, да не кажа - трябва, да я раздават за другите, най-често по-слаби
ако проявят егоцентризъм заради други цифрови конфигурации, могат да страдат от хронични болести само заради задържането на енергията

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #131 -: Януари 19, 2014, 11:03:50 pm »
да де, ама така въпросът ще е изместен, не отговорен


хората с повечко двойки имат силна енергия и могат, да не кажа - трябва, да я раздават за другите, най-често по-слаби
ако проявят егоцентризъм заради други цифрови конфигурации, могат да страдат от хронични болести само заради задържането на енергията

И аз така мисля,затова и поставих няколко цифрови матрици с акцент върху тях ,точно това е общото в битието им.
А според теб ,при които липсва ,как трябва да си набавят нужната енергия ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #132 -: Януари 19, 2014, 11:06:53 pm »
Викаш-понеже ти ми отговори за комбинацията 2/5, сега аз да ти отговоря  ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #133 -: Януари 19, 2014, 11:10:08 pm »
Е,нали водим диалог ,с цел познание  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #134 -: Януари 20, 2014, 11:51:28 am »
Enigma ,ето ти една енигма ,после ще ти дам датите на раждане,три числови матрици,опитай  да интерпретираш  ;)

1111   /    7            111   4   7          1111   444   /


2222   5  /              2222  5  /            22     5  8


/         6    /             3    6     9           /        66   9
Без дати на раждане-трудно, не е цялостно. Така че-както прецениш.
С това ми казваш-имам планети в домовете на завършване и кардинални, но не ми казваш, коя планета в кой знак е.
Нямам сфера още...не съм и Риби, Рени, логика съм, но без 5 :85:

Видя ли "5" в матриците и "2-те " ,според теб какво е общото между тези хора ,защото такова има и ти давам датите .

А и за Рибите ,не се доверявай на това ,което "говорят" за тях ,не всички са "златни" . ;)
Какво да има, Рени? Нали само по-"кажи по венера и слънце, разкажи човекът и живота му..."е, така сме като озарени свише, е не че не сме, ама нали науката говори при нас-астрология, нумерология.... Аз ползвам номерологията винаги с датата на раждане и хороскопа.
Какво за 2 и 5? Значи интуицията ,енергията, логиката-биха я ползвали вярно и буквално.
Преди време търсех кой е по -ясновиждащ-по 2, 9, или 5 и-комбинациите им...Ясновидка номер 1-Ивелина...някоя си, коя беше? Е, има 3-4 двойки и поне 3 петици. При нея работи на А. системката, ама при други-не.
Зависи и от индивидуалното развитие. АЗ-2 нямам, но от години правя енергийни практики, защото те сами ми напомниха, че мога и трябва. И 4-нямам, а почти не боледувам....Изводът-това,че няма, хм, не значи че НЯМА. пОДОБНО НА РАЗГОВОРА НИ ЗА 2-НЯМА, А ИМА....изв. за капса, сам се включва, когато е важно... ;)


Третият има излишество на физическа сила, добре е да спортува, а първият-да си заземява излишъка от псисили е добре, за да не се разтоварва, като вдига скандали.
Мисля, че искаш да видим аналог между хора с четири 1-ци и разликите в много 2-ки и 4-ки. Всъщност не разбирам, а да , и наличието на 5-ца...
При втория двойките са повече от егото-сигурно най-добре се ползва от тях.


Ако правим просто само анализ на-колко 1 и 2 има човекът, то-имам случай с две1-ци и четири 2-ки, ами лидер е -неформален-винаги. Тоест 2 не е по-слабо от 1, но 2 действа малко зад кулисите, или интуитивно. Може да е велик манипулатор, да дава-взема енергийно, но може и да е личност-самодостатъчна, заета със собственото си развитие и така-косвено да е пример за подражание от другите.

Магове ли са тези, не-9 трябва в повече и 6-също, работят с енергии?

Също за работа с хора-такива професии, се иска поне едно-две 2-ки. Аз нямам и като работих в у-ще се връщах изядена, не исках да говоря с любимите домашни...а не съм такава по презумпция.
За 2 няма ги дават и суетливи и изглеждащи мързеливи. Но не са-нямат псиенергия-да си я пестят трябва. както казваш-не им е е работа да се мешат с другите...
« Последна редакция: Януари 20, 2014, 12:42:48 pm от enigma »