Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220514 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Номерология и енергия
« Отговор #300 -: Март 17, 2014, 10:17:36 pm »
Според мен това са от най-устойчивите хора,защото в огледалният образ-това са 999-една малка и несъкрушима армия :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #301 -: Март 17, 2014, 10:19:01 pm »
Според мен това са от най-устойчивите хора,защото в огледалният образ-това са 999-една малка и несъкрушима армия :012:

На теория
На практика дондуркаме всякакви магове

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #302 -: Март 17, 2014, 10:22:04 pm »
Flora, комбинация на енергиите на числата 3,7,5 дават огромна любознателност и желание да се учат нови и нови неща - този интерес никога не изчезва и винаги е водещ. :) 7-цата е на окулните и психологически неща. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #303 -: Март 17, 2014, 10:25:56 pm »
Азазел, какво мислиш за 4-ките?
Ако вече си писал, сори

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Номерология и енергия
« Отговор #304 -: Март 17, 2014, 10:28:15 pm »
Азазел, аз гледах и датата, не само тази матрица. Аре, ся...ще направя един курс. Флора, тройката символизира осъзнаването и насочването на енергията, така че, тук имаме човек насочен към знанията на природата и вселената. Освен това,кармичният ти урок е да осъзнаеш, че да си сама, не означава да си самотна. За бъдещето има влагане на енергия в промени.
666 изобщо не са устойчиви хора, а са т.нар. енергийни вампири. Това не го приемам за устойчивост.

Wind:edit-без нецензурни
« Последна редакция: Март 17, 2014, 11:32:42 pm от wind »
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #305 -: Март 17, 2014, 10:35:46 pm »
666 изобщо не са устойчиви хора, а са т.нар. енергийни вампири. Това не го приемам за устойчивост.

 :clap: кефиш :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #306 -: Март 17, 2014, 10:39:47 pm »
Цитат
Flora, комбинация на енергиите на числата 3,7,5 дават огромна любознателност и желание да се учат нови и нови неща - този интерес никога не изчезва и винаги е водещ. :) 7-цата е на окулните и психологически неща. :)

AzaZael, браво  :clap: , право в целта. Наистина доста добре ме описа, имам го този нестихващ ентусиазъм за вечните предивзикателства . За 7 знам, че е е духовно число ( нептун и сатурн, май нещо като синтез)“ Аз го разбирам като помъдряване след дълги изпитания. Не случайно е "Библейсско число".  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #307 -: Март 17, 2014, 10:49:50 pm »
Цитат
Флора, тройката символизира осъзнаването и насочването на енергията, така че, тук имаме човек насочен към знанията на природата и вселената. Освен това,кармичният ти урок е да осъзнаеш, че да си сама, не означава да си самотна. За бъдещето има влагане на енергия в промени.

Благодаря, Кабала  :58:. Започва да ме обзема приятно чувство, че вървя по правилния път. Особено от няколко години все повече осъзнавам силата на това да бъдеш " сам и не самотен" , но с моята забита луничка в 12-ти не ми е много трудно ( поне тук ми е даден малко бонус )  :012: Аз обичам промените и постоянно съм им подвластна( или ги предизвиквам).
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Номерология и енергия
« Отговор #308 -: Март 17, 2014, 11:04:24 pm »
666=9.Нима в 9 има енергиен вампиризъм?3Х3,Юпитер вампир или щедър раздавщ?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #309 -: Март 17, 2014, 11:10:07 pm »
666=9.Нима в 9 има енергиен вампиризъм?3Х3,Юпитер вампир или щедър раздавщ?

Зависи какво раздава  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #310 -: Март 17, 2014, 11:14:20 pm »
 :smiley_confused1: Кабала, не си длъжна да ми отговаряш пък и зададох въпроса си с идеята, че не е сложен, за ми бъде отговорено, но явно не е така ...
Папи, за хората с път на съдбата 4 (ако за това ме питаш) мога да кажа, че са въоръжени с огромно търпение (особено ако се отнася за теб - слънчевия водолей) и способност да се минава през трудностите с разум и издръжливост - тези силни качества обаче често са тествани при 4-ките по време на жизнения им път. :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #311 -: Март 17, 2014, 11:24:53 pm »
Ребека, 6 е числото на Венера, кабала говореше за обратната страна на медала, не мисля, че трябва да се чете буквално

Азазел, имах предвид 4-ките в Питагоровия квадрат, аз съм мислела 4-та за числото на Уран и още не мога да се оттърся, не ставаше въпрос за мен, интересно ми е по принцип

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #312 -: Март 17, 2014, 11:35:46 pm »
За мен 4 е Уран и Сатурн. Когато са много четворките в питагоровия квадрат, то този човек ще е прекален перфекционист и ще гледа по сухия и дразнещ начин на живота, стремят се винаги да са свързани със сигурното и много рядко рискуват. Обратната е при дефицит на четворки - те са рискови хора, новатори, непостоянни хора, които мразят рутината във всичките и форми.   :29:
Аз хич не го харесва това число, особено за лична година е много гадно и кармично...
« Последна редакция: Март 17, 2014, 11:38:16 pm от AzaZaeL »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #313 -: Март 17, 2014, 11:47:45 pm »
Мерси :)
А има ли общо с физическата издържливост/здраве?

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #314 -: Март 17, 2014, 11:49:01 pm »
Aza, а как ще се тълкува тогава липсата на 4ки в питагоровия квадрат ( или прекално много)? Аз имам две , там съм ок.  :012: Как тълкуваш пълен питагоров квадрат ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name