Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 222326 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #360 -: Май 29, 2014, 09:43:11 pm »
:)  От това , което четох , на тези две числа се дава голямо значение. Наричат се господарски числа, 22 е  Master number. Пише, че имат голяма енергия, интуиция и дарба да градят. 22 може да поема много отговорности, да гради в служба на човечеството и другите, сбора му е 4. 11 е сбор от 2 и 2, един вид голяма емоция. От това що прочетох- те трябва да овладят енергията и да я вложат в градивни цели.

голяма емоция.
Това е така ,но много рядко успявам да я "укротя" .

Цитат
те трябва да овладеят енергията 

Опитвам се ,но... ;)

Флора, а мога ли да те помоля да ми дадеш под някаква форма информация ,къде си чела за "11" и "22" ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Номерология и енергия
« Отговор #361 -: Май 29, 2014, 09:54:22 pm »
Рени, рових се в гуглето  :012:  Четох в разни англоезични сайтове, но има и хубави бг статии. Тук ще постна линка към блога на Кабала ( надявам се няма проблем), където намерих хубава статия от нея по темата.


http://kaballa.wordpress.com/%D0%93%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0-%D0%B8-%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D1%8A%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2/

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #362 -: Май 29, 2014, 10:01:45 pm »
Рени, рових се в гуглето  :012:  Четох в разни англоезични сайтове, но има и хубави бг статии. Тук ще постна линка към блога на Кабала ( надявам се няма проблем), където намерих хубава статия от нея по темата.


http://kaballa.wordpress.com/%D0%93%D0%BE%D1%81%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0-%D0%B8-%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D1%8A%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B2/

Благодаря ти  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Номерология и енергия
« Отговор #363 -: Май 30, 2014, 06:02:54 pm »
Ей сега попаднах на този линк, има доста книги на руски http://numerology2009.narod.ru/knigi.html

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #364 -: Юни 02, 2014, 11:50:15 am »
А ето и какво казва друга номероложка във връзка с лична година 11. Нещо, което се бие с това което ми е казала,моята позната номероложка ::)

Лична година 11

Лична година 11 е свързана с активност, перфектна реализация и мащабност на дейността. Човек има голям енергиен потенциал, развива сила на волята и духа. Трудно изпада в депресия и отчаяние. В комбинация с периоди 1, 3, 7, 9, 11, 22, хората стават изключително инициативни, енергични и напористи. Горепосочените периоди предразполагат към деспотизъм, агресия и властване. В година 11 паралелно вървят професионална реализация и придобити финанси. Много често бизнеса търпи трансформации, свързани с разширение и окрупняване на дейността. Непрекъснато се трупа опит, знания и умения. Тази година дава перфектен шанс за бърза реализация, динамика на събитията и финансова стабилност. Съзидателна, градивна преуспяваща. На лице са възможности за квалификация, преквалификация и усъвършенстване. Човек няма финансови загуби. Има нагласа да работи методично, последователно и системно. Не си разпилява времето и енергията напразно. Силно концентриран, борбен, пробивен. При наличие на периоди 4, 5, 6, 8, година 11 също предвещава добри и бързи резултати в професионалната кариера. Периоди 4, 5 и 8 са свързани с по – голямо разточителство на средства. Може да се каже, че независимо в какви периоди попадат, хората са максимално активни, напористи и устремени към напредък. Всичко, което човек не е могъл да постигне и реализира в лична година 1, сега има реални предпоставки да осъществи. Индивидът е в състояние да разгърне целият си енергиен потенциал, за да приведе в действие своите планове и проекти. Година 11 обикновено не носи големи шансове за работа извън страната или емиграция. В тази година човек не е лишен от поява на връзка, която да е свързана с много емоции и вътрешен комфорт.

Много често в година 11 се получават бързи, инцидентни бракове или съвместно живеене. Независимо от наличието на съществуващ брак, годината предразполага към реализиране на нова връзка с тенденция за сериозно обвързване. Удачна е за водене на съдебни процедури и тяхното спечелване. Могат да се правят инвестиции в имоти и ремонтни дейности. Не е добра за дълготрайно преместване или промяна на местоживеенето. Лична година 11 е ползотворна и просперираща, независимо от периодите, в които попада човек.
Автор Нели Колева

Забрави за всичко това :) - миналата година имах възможността да проследя на мои познати, какво се случва - ами предимно напрежение, някакви измислени промени, уреждане на някакви административни дейности ....  но нищо конкретно и ясно.

Мотото на 11 е "смирение" - смирение пред Вселената, космоса, Бог, и каквото там си имаш. Колкото повече се опъваш, толкова повече се стяга примката.

Ако наистина искате да разберете енергията на числата, вземете си книжката на Кристина Сунгарска.
Книгите на Нели Колева имат доста пропуски - това го казвам от личен опит, в смисъл, изследване.
Пример - моя период 7 трябваше да е толкова силен според нея .... направо да литна. Да, ама не е така. 7 иска вглъбяване, мъдрост ... а не енергия навън.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #365 -: Юни 02, 2014, 11:53:23 am »
Мен ме интересуваше повече за родените на 11 и 22, както и за тези с път а живота . Иначе през личната година всеки минава, но с такава рожденна дата или път на съдбата няма отърване  :012:

това удебеленото също не е вярно - аз съм от тези, които нямат такава :). А тези, които имат ЛГ11,  нямат ЛГ2 :) - например, роден на 31.10 или 30.12 или 01.02. :) - тези хора няма как да имат ЛГ2.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #366 -: Юни 02, 2014, 12:29:16 pm »
Aз съм 11 по рождение и личната ми година е 11.
Ще разказвам.
:08: И аз така и по двата параграфа. Ама не е за разказване. Най-зле от всичко е, че наистина както казват си зависим от хора, заобикалящи, проблемите им, емоциите. На мен ми остават само две седмици и влизам в л.г. 3 :clap: В предната тройка точно на р.д. като се събудих видях едно от цветята цъфнало, беше много мило. Оттогава не е цъфтяло.


 Съвсем не съм съгласна с Нели Колева, понеже 11 го нося на гърба си, изобщо не е толкова стремително, дори му се пречи "отгоре" да е житейски инициативно и прагматично., мое мнение, и има и знаци-кога си сгазил лука....Нали трябва да го измислиш това 11 на друго ниво, то е уравнение, не еготово число, иначе-стой си на 2.


Хепи, а има ли някаква връзка година, която повтаря рождената като крайна вибрация, логика -ала-възврат на планетите, нещо подобно?
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 12:37:07 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #367 -: Юни 02, 2014, 05:00:39 pm »
Happy ,

Цитат
Мотото на 11 е "смирение" - смирение пред Вселената, космоса, Бог, и каквото там си имаш.Колкото повече се опъваш, толкова повече се стяга примката    

Да.


Happy,
Аз сега съм в ЛГ 2 ,което значи ,че няма да имам ЛГ 11 ,така ли и кои имат обратният порядък -не разбрах порядъка ,би ли пояснила ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #368 -: Юни 02, 2014, 05:15:58 pm »
Happy ,

Да.


Happy,
Аз сега съм в ЛГ 2 ,което значи ,че няма да имам ЛГ 11 ,така ли и кои имат обратният порядък -не разбрах порядъка ,би ли пояснила ?!? :)

Нееее, ти си в ЛГ11 в момента. Но пък никога няма да си в ЛГ2.

Ето как се преценя:

датата + месеца = Х (редуцирано)

Ако Х е по-малко от 11, няма как математически да се получи сбор 20, откъдето и ЛГ2. (да се похваля, че това е мое откритие :) )

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #369 -: Юни 02, 2014, 05:23:55 pm »
:08: И аз така и по двата параграфа. Ама не е за разказване. Най-зле от всичко е, че наистина както казват си зависим от хора, заобикалящи, проблемите им, емоциите. На мен ми остават само две седмици и влизам в л.г. 3 :clap: В предната тройка точно на р.д. като се събудих видях едно от цветята цъфнало, беше много мило. Оттогава не е цъфтяло.


 Съвсем не съм съгласна с Нели Колева, понеже 11 го нося на гърба си, изобщо не е толкова стремително, дори му се пречи "отгоре" да е житейски инициативно и прагматично., мое мнение, и има и знаци-кога си сгазил лука....Нали трябва да го измислиш това 11 на друго ниво, то е уравнение, не еготово число, иначе-стой си на 2.


Хепи, а има ли някаква връзка година, която повтаря рождената като крайна вибрация, логика -ала-възврат на планетите, нещо подобно?

Да, много добре си го описала 11 :)

Когато имаш ЖП11, тогава ЛГ11 ще донесе нещо много важно за човека. Може да не е конкретно събитие ... При мен при такъв тип комбинация всъщност започна интересами съм нумерологията :) - Но това важи за жизнен път.

Когато датата е същата като ЛГ - няма мнения по въпроса - има теория, че тогава ЛГ11 ще е благосклонна енергия, защото е позната на човека. Аз бих ви посъветвала да се върнете назад във времето, и да видите, как сте се чувствали и какво се е случило през ЛГ, съвпадаща с датата ви - така ще знаете, как ви действа този "съвпад"/възврат. Досега даже не съм и срещала коментари на този въпрос, затова .... тест :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #370 -: Юни 02, 2014, 05:26:01 pm »
Браво ,Happy -за откритието  :clap: :38:

Обаче защо да съм в година "11" ???

1+9+3+2+1+4=20=2 ,нали така се изчислява ,или ... ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #371 -: Юни 02, 2014, 05:35:53 pm »
Браво ,Happy -за откритието  :clap: :38:

Обаче защо да съм в година "11" ???

1+9+3+2+1+4=20=2 ,нали така се изчислява ,или ... ::)

Рени, събират се редуцираните числа:

19=1
03=3
2014=7

7+3+1=11

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #372 -: Юни 02, 2014, 05:42:05 pm »
О,аз не знаех и си ги сумирам всяко следващо . :57:

Значи тази година имам "номерологичен възврат " така ли да го разбирам ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #373 -: Юни 02, 2014, 05:44:42 pm »

Тази лична година съм в 11.  И се запознах с човек, с път на живота 11.
Все още нямам по-дълбоки наблюдения.

през октомври с малката ми дъщеря навлизаме в лична година №11, а тук има за всички:
http://astro.velida.net/index.php?cmd=numerology&lang=bg#6

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #374 -: Юни 02, 2014, 05:51:13 pm »

Обаче защо да съм в година "11" ?

1+9+3+2+1+4=20=2 ,нали така се изчислява ,или ... ::)
събират се рожден ден 19 + рожден месец 3+ универсалното за тази година число 7, което дава сбор от 1+9+3+7 и правилно си го сметнала, имаш лична година 2, започнала от рождения ти ден, тази година
« Последна редакция: Юни 02, 2014, 05:52:44 pm от akruks »