Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220386 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Номерология и енергия
« Отговор #480 -: Юли 03, 2014, 01:42:16 pm »
9 какво е - датата на раждане или ЖП?

Раждане - 4; 1+3.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #481 -: Юли 03, 2014, 01:59:07 pm »
Раждане - 4; 1+3.

значи увеличаваме бройката на 4-ките :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #482 -: Юли 03, 2014, 02:22:29 pm »
Happy,коя цифра като дата на раждане търпи толерантност,работа в екип,смирение  и/или комбинирана с ЖП ,като развитие на същите?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #483 -: Юли 03, 2014, 02:39:29 pm »
Happy,коя цифра като дата на раждане търпи толерантност,работа в екип,смирение  и/или комбинирана с ЖП ,като развитие на същите?!?
Търпението и толерантността е по 2-ката, защо не и по 8-цата, която също обича и да работи.  :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #484 -: Юли 03, 2014, 02:58:51 pm »
Happy,коя цифра като дата на раждане търпи толерантност,работа в екип,смирение  и/или комбинирана с ЖП ,като развитие на същите?!?

2 е толерантността, смирението, както каза Азазаел, 4 е способността за работа с много хора (отворен си към тях, виждаш ги) и като комбинираш двете, получаваш най-добрата - 24 :) - тази цифра "живее" чрез работа в екип. Но по-нататък ЖП ще добави нюанси.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #485 -: Юли 03, 2014, 03:00:42 pm »
Happy,коя цифра като дата на раждане търпи толерантност,работа в екип,смирение  и/или комбинирана с ЖП ,като развитие на същите?!?

ах, тииии, така хитро ме изигра :) ...... обаче .... ЖП е 1

 :P :P :P

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #486 -: Юли 03, 2014, 03:40:44 pm »
ЖП 9 ,дата на раждане 3 /2+1/ , ЛГ5

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #487 -: Юли 03, 2014, 03:46:31 pm »
ЖП 9 ,дата на раждане 3 /2+1/ , ЛГ5

готово - отбора на 3-ките взима преднина :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #488 -: Юли 03, 2014, 03:51:08 pm »
ах, тииии, така хитро ме изигра :) ...... обаче .... ЖП е 1

 :P :P :P

 :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Номерология и енергия
« Отговор #489 -: Юли 04, 2014, 11:22:01 am »
Забелязали ли сте новата ви година да се активира предварително? Както се случва при соларите.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Номерология и енергия
« Отговор #490 -: Юли 04, 2014, 11:31:55 am »
Забелязали ли сте новата ви година да се активира предварително? Както се случва при соларите.
Миналата година го забелязах,когато бях в ЛГ4 -започна,като че ли месец-два по-рано.
Вече съм в ЛГ5- но се чувствам като в 4 все още.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Номерология и енергия
« Отговор #491 -: Юли 04, 2014, 11:36:19 am »
От 2 месеца съм в ЛГ 5, но едва отскоро чувствам лека промяна в настроение / поведение. ЛГ 4 я усетих по-рано и продължи по-късно.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #492 -: Юли 04, 2014, 12:34:11 pm »
Забелязали ли сте новата ви година да се активира предварително? Както се случва при соларите.
ами не знам какво имаш предвид с по-рано, защото на едни места пише, че ЛГ стартира с рождения ден, а на други от началото на календарната година
за себе си като направих равносметка за отминалите близки години, ЛГ започва с новата година, а не след рождения ми ден през октомври, така че каквото ново имаше да ми се случва се случи миналата година, когато бях с ЛГ1, сега съм 11 и влиянието на това число усещам още от януари

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #493 -: Юли 04, 2014, 04:40:26 pm »
А те от книгите на кого са се учили нямаш ли представа?

базата си е стандартната - ей тук качвам книжката.

и оттам нататък, Нели Колева претендира да е била проводник за знание от Вселената, което допълва тази база. Честно казано, никъде не съм срещала нейната информация, а боравя с два езика. А и предполагам, че щеше да го има и в нета по някакъв начин, затова съм склонна да й вярвам. Кристина й е ученичка, която доразвива цялата материя в една по-практическа насока, с много опит и ..... с помощ отгоре. В момента продължава да развива допълнителни методи и съм била свидетел, как наистина получава идеите "отнякъде" и след време (ако не ги запише), не си спомня всичко.

Много е интересно :)

Допълнителната информация допълва традиционната нумерологична система с информация за кармичните "багажи" на човека - олекотяващи/подкрепящи/спасяващи или пък утежняващи/изискващи/наказващи.

И оттам нататък трябва да се направи синтеза между всички модули за съответния период.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Номерология и енергия
« Отговор #494 -: Юли 04, 2014, 04:44:11 pm »
Така и не успявам съвсем да се доверя, защото стандартното жп 6 го свързват с венера, а тя някак не е особено изразена при мен
Дали пък няма значение, което не знам?