Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 220269 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #585 -: Август 28, 2014, 08:24:58 am »
Благодаря, Хепи, за изчисленията и насоките- нали и аз съм с ЛГ11  :29:

Моля, заповядай пак :), знаете, че това ми доставя удоволствие :)


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #586 -: Август 28, 2014, 10:06:41 am »
Аз обаче продължавам с питанките . ;)

Защо 11 и 22 някой или някои са избрали  ,да не се редуцират до едноцифрено число ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #587 -: Август 28, 2014, 10:29:16 am »
Аз обаче продължавам с питанките . ;)

Защо 11 и 22 някой или някои са избрали  ,да не се редуцират до едноцифрено число ?!?

нямам спомен да съм попадала на отговора на този въпрос. Ако се изясни за 11, ще е ясно и за 22, та дори и за 29 :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #588 -: Август 28, 2014, 11:21:11 am »
нямам спомен да съм попадала на отговора на този въпрос. Ако се изясни за 11, ще е ясно и за 22, та дори и за 29 :)

Ха,ха -това ме провокира да започна да чета н(у)омерология   ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #589 -: Август 28, 2014, 06:47:18 pm »
Рени, ето ти един цитат от Александер, има я тук, сложи я нереална преди време.

В 10 той се завръща, за да даде на своя източник - този път с проз¬рение (0) след началото (1) - завръщане към единството. 11 означава НОВО НАЧАЛО В ПО-ГОРЕН ЦИКЪЛ
Човекът е вече пратеник на Бога, Учител между хората. Негови¬те деяния са Откровение.
Това, което човек може да прозре в 11 и да разкрие на своите ближ¬ни, невинаги може да бъде облечено в конкретни форми.

Ето ти -Рибите завършват винаги някакъв цикъл, виж си и за 19, нали и датите ни са т.нар. "кармични". Връзка с ПЛутон...ще намериш.
За едно от числата липсваше-16, или 7 . Моля ако някой го има да ни го достави. :-*
« Последна редакция: Август 28, 2014, 06:50:29 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #590 -: Август 28, 2014, 08:39:54 pm »
Enigma ,благодаря ти  :38:

Обаче много хора имат рождена дата  11 и ПЖ 11 ,всички ли  са /сме Учители ,ами то не останаха ученици ?1?  :012:

Сега ще потърся ,какво е споделила nerealna по темата .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #591 -: Август 30, 2014, 03:31:27 pm »
Enigma ,благодаря ти  :38:

Обаче много хора имат рождена дата  11 и ПЖ 11 ,всички ли  са /сме Учители ,ами то не останаха ученици ?1?  :012:

Сега ще потърся ,какво е споделила nerealna по темата .
Аз ли да обяснявам на твоя Юпитер, Нептун и Уран-Плутон на МЦ ...,че всеки 11 сам си плаща билета и гяволъка. 11 са като две успоредни линии-къде се срещат, никъде, освен в не-Евклидовата геометрия. Затова казват 11-2-не допуска пресечна точка с другите. Уж да е-2-колко масов и откликващ емоционално, но той иска 11., ако иска. Колизията е в това-материално/духовна, Семейно/професионално, тъмно/светло. При 11 те си пречат, но той открива третото, като търси.Това е -tercium not datum Thunder-а да ме поправи с латинския ;) Сам е, няма как, но ако го постигне ,не е единак, макар животът да е самотно приключение. Какво беше в предния пост-завършва цикъл , и на ново ниво....как-сам решава, търси, става просветлен, знам ли, побеждава човешкото в себе си  и се осланя само на Един/ството/.
Ти си дух с човешки преживявания. Бих потърсила опозиции-винаги едната страна остава неосъзната, несъответствие по стихи, сингълтън, слънце, асц и сие...ВЪЗЛИ.
Като тръгнеш към търсене ...ще бъдеш луда, егоистка ...единак и различна. Ако търсиш одобрение, още не си на 11. То дава винаги и отворени врати към "онези" светове. Вероятно трябва да се поеме отговорност, не да се стои разкрачен между два свята. ИНИЦИАЦИЯ, ПОСВЕЩЕНИЕ.
За съжаление в описанията се казва-силен, тръгва, аха да постигне, разколебае се и ...всичко отива на вятъра ,двойнственосттта от тази вътрешна дилема му е ахилесовата пета.
« Последна редакция: Август 30, 2014, 07:08:38 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #592 -: Август 30, 2014, 05:56:53 pm »
Enigma, очарована съм и приятно изненадана от прочита ти -точен .Благодаря  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Номерология и енергия
« Отговор #593 -: Август 30, 2014, 06:35:10 pm »
Аз ли да обяснявам на твоя Юпитер, Нептун и Уран-Плутон на МЦ ...,че всеки 11 сам си плаща билета и гяволъка. 11 са като две успоредни линии-къде се срещат, никъде, освен в не-Евклидовата геометрия. Затова казват 11-2-не допуска пресечна точка с другите. Уж да е-2-колко масов и откликващ емоционално, но той иска 11., ако иска. Колизията е в това-материално/духовна, Семейно/професионално, тъмно/светло. При 11 те си пречат, но той открива третото, като търси.Това е -tercium not datum Thunder-а да ме поправи с латинския ;) Сам е, няма как, но ако го постигне ,не е единак, макар животът да е самотно приключение. Какво беше в предния пост-завършва цикъл , и на ново ниво....как-сам решава, търси, става просветлен, знам ли, побеждава човешкото в себе си  и се осланя само на Един/ството/.
Ти си дух с човешки преживявания. Бих потърсила опозиции-винаги едната страна остава неосъзната, несъответствие по стихи, сингълтън, слънце, асц и сие...
Като тръгнеш към търсене ...ще бъдеш луда, егоистка ...единак и различна. Ако търсиш одобрение, още не си на 11. То дава винаги и отворени врати към "онези" светове. Вероятно трябва да се поеме отговорност, не да се стои разкрачен между два свята.
За съжаление в описанията се казва-силен, тръгва, аха да постигне, разколебае се и ...всичко отива на вятъра ,двойнственосттта от тази вътрешна дилема му е ахилесовата пета.
:clap:Усеща се натален тригон Уран/Меркурий,ПЖ11 .Аз като се замисля няма друго число с такова вътрешно противоречие,мирише на индивидуацията на Юнг -днес я четох .

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #594 -: Август 30, 2014, 06:35:16 pm »
Днес на ЛД7 реших да препрочета една книжка за астрология, докато се пекох на плажа. ;D

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #595 -: Август 31, 2014, 03:00:57 pm »
:clap:Усеща се натален тригон Уран/Меркурий,ПЖ11 .Аз като се замисля няма друго число с такова вътрешно противоречие,мирише на индивидуацията на Юнг -днес я четох .
Благодаря, Опозит, но нямам никаква заслуга, просто цитирах и лично съм заинтересувана от този конфликт на 11. :)
А къде четеш за индивидуацията на Юнг, в смисъл в ел.вариант  има ли нещо?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Номерология и енергия
« Отговор #596 -: Август 31, 2014, 05:12:01 pm »
Enigma,Юнг го четох в електронен вариант,на книга нещо ми ,,бяга,, ,изписваш Jung на търсачката в интернет и излиза доста информация,още не съм търсил в ,,спиралата,, Харесва ми образния му,символен език,стана дума за его и аз,а в психологията основно неговите понятия са стандарт ,оказа се моите понятия за тях са други.Фройд ми е много сух и едностранчив,мисля и Юнг се нуждае от още преработка,но поне ми е по близо до истината ,И аз съм с ПЖ11,та съм чел доста,това което си намерила е обаче есенцията .Общо взето 11 го дават най-духовното-според мен именно защото е най противоречиво,аналогия са ,опозицията и деабилитираните планети-противоречията карат да се замислиш и да потърсиш духовното ,индивидуацията просто казано е да дефинираш точно противоречията на архитипите,да разрешиш конфликта и да ги обединиш,да постигнш единство на личноста-най голямото предизвикателство и задача на 11 ./ в едно число са обединени доста противоречия на различни нива/
« Последна редакция: Август 31, 2014, 05:27:34 pm от Oposit »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #597 -: Септември 01, 2014, 03:26:54 pm »
Да попитам ,месец септември под вибрацията на коя цифра е ,както и днес 01.09. ?!?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #598 -: Септември 01, 2014, 03:56:38 pm »
Да попитам ,месец септември под вибрацията на коя цифра е ,както и днес 01.09. ?!?  ;)

година 7 + септември 9 = 7 - нептун

ден 1 + месец 7 = 8 - сатурн


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #599 -: Септември 01, 2014, 05:35:38 pm »
година 7 + септември 9 = 7 - нептун

ден 1 + месец 7 = 8 - сатурн

Happy, благодаря  :38:

Аз пак зададох въпроса си като за световно  :57: -при мен кой е месеца и деня ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“