Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 223112 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #660 -: Ноември 26, 2014, 09:31:55 am »
Аз прочетох за материални затруднения при живеещите в апартамент с число 7 и понеже ще купувам с кредит - не ми стиска... Благодаря ти.

В момента живея в апартамент 6 и виждам проявата и на положителните, и на отрицателите качества. Отрицателното при 6 е отдаването на алкохола и не само че откакто сме в този дом мъжката половина у дома започна да прекалява с пиенето, но и блокът е с номер 6 и кварталните пияници се събират от сутрин до вечер точно пред този блок...

тези 6-ци чисти ли са, или идват от 15,24 или нещо друго? - има значение.

Иначе, с 34, ще работиш и ще имаш пари, но няма да са "в повече" (казвам го заради кредита). Освен това, мисля, че е много по-подходящо да си видиш собствените цифри - дали са подходящи за нещо подобно - апартамент на кредит.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #661 -: Ноември 26, 2014, 10:37:41 am »
Апартаментът, в който живея, е чисто 6, а блокът е 105 - сборен пункт на пияниците на целия квартал е точно нашият вход, вх. А, бл. 105.

Последно се спрях на два апартамента, не му знам точната номерация на втория, но и двата са си доста парички и от мен ще се изисква да не се отпускам, а да работя. Бих могла да взема някой доста по-евтин и смотан, за да е сигурно, че няма да ми натежи и се чудя дали да "рискувам" и взема жилище с възможности, за да може всеки у дома да си има собствено пространство, или да взема евтин и непродаваем след това.

Не разбирам от номерология и дори нямах представа, че по моите цифри може да се види дали е подходящо точно аз да вземам апартамент с кредит...  Хваща ме шубе, защото сама ще си го плащам всеки месец, но пък 4 години сама съм плащала наем по 500-520 лв. и успявах. 4 години обаче не са като 30... От друга страна като дойде някой хонорар, ще мога бързо да погасявам, а ако не се изправя срещи страховете си - ще си остана без дом...

Едно знам - бачкам яко и ми се работи, харесва ми това, което работя и не ми омръзва да го правя по цял ден. На мен ми е трудно да не работя - екскурзиите, телевизията не ме привличат, постоянно ми се чете, пише, учи и търся нови начини за печелене на пари, защото нямам сигурност, но пък ми е интересно и разнообразно и доходите са ми доста над средните. По картата ми виждам, че Уран, който ми е във втори дом е в секстил със северния възел, който ми е в трети дом, но към края, пак Уран е в секстил е и с куспидата на 4 дом - затова си мисля, че точно Уран ще ми помогне да се справя с изплащането на жилището. И се чудя защо трябва да се занимавам с всички тези земни неща - купуване на апартамент, ремонтиране, договаряне, вместо да си седя наготово някъде си да си превеждам кротко...

Датата ми е 04.06.1974  - доста съм 4, но дали цифрите са ми подходящи за апартамент с кредит няма как да разбера, липсват ми знания.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #662 -: Ноември 26, 2014, 11:30:44 am »
Включвам се пак, за да кажа, че очевидно тоя ми период с търсене на жилище е урок по преговори - приятелката ми смъква от раз с по 10 000  лева за жилища, които на мен преди това не са искали да ми смъкнат, щото било абсурдно  :lol_hitting: Радвам се, че се появи тя - уроците са й безценни...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Номерология и енергия
« Отговор #663 -: Ноември 26, 2014, 01:52:48 pm »
Аз прочетох за материални затруднения при живеещите в апартамент с число 7 и понеже ще купувам с кредит - не ми стиска... Благодаря ти.

В момента живея в апартамент 6 и виждам проявата и на положителните, и на отрицателите качества. Отрицателното при 6 е отдаването на алкохола и не само че откакто сме в този дом мъжката половина у дома започна да прекалява с пиенето, но и блокът е с номер 6 и кварталните пияници се събират от сутрин до вечер точно пред този блок...
Доколкото виждам в статията, която прати за 6 дават следните проблеми:
Цитат
Проблеми: Понякога ще ви се струва, че се раздавате на другите без остатък. А и вие самите искате да получите внимание. Срещайте се по-често с жизнерадостни и ведри хора, хора с късмет. Домашните животни също ще донесат в дома ви искрена любов и привързаност.
не пише никъде за алкохол и аз мога да го потвърдя, понеже живея в ап. №6 от 13г насам, а от раждането си до 1кл. също живеех в апартамент №6, същото разположение и вход като този сега- родителите ми не пиеха и не пушеха, моят мъж през живота си само веднъж е близвал алкохол- на сватбата ни, но пък си имахме първо куче, после котка и сега ми липсва домашен любимец, но пък разполагам с цялото спокойствие, нужно за творческа работа.
По постоянен адрес се водим цялото ми семейство на адреса на родителите ми- №13, където майка ми живее все още и както пише за 4, че може да стане скръндза- такава стана с напредване на възрастта. За 5 пише, че "Този дом може да бъде дом на виното, жените и песните."- в Мадрид квартирата е ап. №5- хазяите всяка вечер са на вино, постоянно има гости на масата, някаква върволица хора денем идва, въобще екшън- имало е случаи на драматични сблъсъци между хазайката и хазаина, стигащи до сцени на домашно насилие- тя е лъв, той водолей, голяма драма прави жената, но тя си не е добре с нервите, понеже е загубила единия си син на 21г при катастрофа, лекували са я 2г психиатри в България.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #664 -: Ноември 26, 2014, 02:10:54 pm »

Датата ми е 04.06.1974  - доста съм 4, но дали цифрите са ми подходящи за апартамент с кредит няма как да разбера, липсват ми знания.

ти наистина имаш много 4 в датата си, но това е друга тема. Сега, за апартамента - в момента си в ЛГ8. По принцип най-добрата цифра за купуване на недвижимост е 9, но тук има намесени чужди пари, които обикновено вървят по 8. Но е възможно да ти излезне много скъпо в ЛГ8. Кредита е интересна специфика и предпочитам да се посъветвам, преди да ти дам акъл :)

Тези 4-ки ти дават шанса, ако работиш, винаги да имаш толкова пари, колкото ти трябват. Ако ти трябват 200 - ще имаш 200, ако ти трябват 2000 - ще имаш 2000 :) Но задължително трябва да работиш :) - и ти си работиш :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #665 -: Ноември 26, 2014, 02:24:48 pm »
Искам да попитам в кой личен месец съм в момента, след като съм в ЛГ 11?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Номерология и енергия
« Отговор #666 -: Ноември 26, 2014, 02:33:27 pm »
Искам да попитам в кой личен месец съм в момента, след като съм в ЛГ 11?  :)
2+2= 4

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #667 -: Ноември 26, 2014, 02:35:25 pm »
Искам да попитам в кой личен месец съм в момента, след като съм в ЛГ 11?  :)

11+11=22 :) а ако ти харесва повече, може и 4 :)

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #668 -: Ноември 26, 2014, 03:32:25 pm »
Апартаментът, в който живея, е ..............

разгледах ти по-задълбочено картата - ами нумерологично не се полага да имаш нов апартамент поне докъм февр-март другата година. Разгледах и астрологичната ти карта - малко на око се пада, защото няма градусите на планетите, но от това, което видях, единствено секстила на тр Юп към нат Уран дава някаква връзка с 4 дом. Ако греша, поправи ме - може би имаш прогресии или дирекции? Та този тр Юпитер сега ще се върне и после при директното движение сигурно ще ти се получат нещата - така, както и цифрите показват. А в същото време тр Нептун ти аспектира и Луната и Венера - явно има някаква еуфория, меко казано.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #669 -: Ноември 26, 2014, 05:05:30 pm »
За 6 и пиенето е от друг източник, а не от този, който съм дала тук.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #670 -: Ноември 26, 2014, 05:10:43 pm »
разгледах ти по-задълбочено картата - ами нумерологично не се полага да имаш нов апартамент поне докъм февр-март другата година. Разгледах и астрологичната ти карта - малко на око се пада, защото няма градусите на планетите, но от това, което видях, единствено секстила на тр Юп към нат Уран дава някаква връзка с 4 дом. Ако греша, поправи ме - може би имаш прогресии или дирекции? Та този тр Юпитер сега ще се върне и после при директното движение сигурно ще ти се получат нещата - така, както и цифрите показват. А в същото време тр Нептун ти аспектира и Луната и Венера - явно има някаква еуфория, меко казано.

През юни 2015 ми се сменят знаците на 4 и 10 дом - по прогресии е това. 4 дом минава във водолей и дано съвсем спре да ми пука от несигурността.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Номерология и енергия
« Отговор #671 -: Ноември 26, 2014, 05:12:57 pm »
разгледах ти по-задълбочено картата - ами нумерологично не се полага да имаш нов апартамент поне докъм февр-март другата година. Разгледах и астрологичната ти карта - малко на око се пада, защото няма градусите на планетите, но от това, което видях, единствено секстила на тр Юп към нат Уран дава някаква връзка с 4 дом. Ако греша, поправи ме - може би имаш прогресии или дирекции? Та този тр Юпитер сега ще се върне и после при директното движение сигурно ще ти се получат нещата - така, както и цифрите показват. А в същото време тр Нептун ти аспектира и Луната и Венера - явно има някаква еуфория, меко казано.

Преди много години, когато Юпитер е бил по транзит на мястото, на което е сега - родителите ми купуват жилище, което изплащат доста след това. Още помня лепенето на тапети :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Номерология и енергия
« Отговор #672 -: Ноември 26, 2014, 05:44:14 pm »
Постът ми изчезна

Значи ли, че ако искам да купя недвижимост, и съм в лг 8, най-голям шанс имам януари, а ако съм в лг 9-септември?

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #673 -: Ноември 27, 2014, 08:50:49 am »
Постът ми изчезна

Значи ли, че ако искам да купя недвижимост, и съм в лг 8, най-голям шанс имам януари, а ако съм в лг 9-септември?

не, годината е основата, предпоставката, а месеците вече са действието.

Happy58

  • Гост
Re: Номерология и енергия
« Отговор #674 -: Ноември 27, 2014, 08:52:23 am »
ти наистина имаш много 4 в датата си, но това е друга тема. Сега, за апартамента - в момента си в ЛГ8. По принцип най-добрата цифра за купуване на недвижимост е 9, но тук има намесени чужди пари, които обикновено вървят по 8. Но е възможно да ти излезне много скъпо в ЛГ8. Кредита е интересна специфика и предпочитам да се посъветвам, преди да ти дам акъл :)

Тези 4-ки ти дават шанса, ако работиш, винаги да имаш толкова пари, колкото ти трябват. Ако ти трябват 200 - ще имаш 200, ако ти трябват 2000 - ще имаш 2000 :) Но задължително трябва да работиш :) - и ти си работиш :)

да, става в ЛГ8 щом е с помощ на чужди пари.