Автор Тема: Номерология и енергия  (Прочетена 221890 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Номерология и енергия
« Отговор #75 -: Януари 12, 2014, 10:49:26 pm »
ето как емоционалната аброуд вече не е толкова емоционална :)
шегувам се - липсват 2,5,8

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #76 -: Януари 12, 2014, 11:00:19 pm »
ето как емоционалната аброуд вече не е толкова емоционална :)
шегувам се - липсват 2,5,8
Вярно, че не следя темата-цялата и май не разбирам, но 2-5-8 отговарят за семейния живот според А. Но няма абсолютизиране. Аз нямам 456-втория вертикал, на парите и материалното. Работя и успявам да платя сметките, излишества нямам, но и -няма и драми. Нали има "преминаване на числата". В случая на Аброуд щом 4-2 са вързани, при осъзнаване две4-ки спокойно са равни на една2-ка.
Ако говорите за друга система, извинения. :)
« Последна редакция: Януари 12, 2014, 11:10:50 pm от enigma »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Номерология и енергия
« Отговор #77 -: Януари 12, 2014, 11:11:44 pm »
ами то няма за следене - бъзикам се с аброуд
нищо не знам още, но 2-ката си е число на луната където и да го чета

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #78 -: Януари 12, 2014, 11:42:44 pm »
Мой седми дом има три 7-ци. В тълкуванията не пише нищо хубаво...  :(

Това е при него

First number: 27
Second number: 9
Third number: 25
Fourth number: 7

1**   4*   7***
2*** 5*   8
3*    6     9**


Иначе на мен ми липсва 4, 6 и 7. Но малкото ми има съдържа 6 и 7. И с везнишкия стелиум може би компенсирам 6-цата, а с Асц и Уран на Мц 4.

Това съм аз.

First number: 23
Second number: 5
Third number: 21
Fourth number: 3

1*****   4   7
2***   5*   8*
3**   6   9*

Три двойки - екстрасенс....чак пък толкоз. Но наистина имам някакви моменти на виждане. Сещам се за много случаи, в които съм видяла нещо за части от секундата - час на раждане на някой съвършено непознат, резултат от събитие.  :93:
Аз не обичам физическия труд, много молим, Везна съм. Мога и се справям, но ако може да не си цапаме ръцете.  :93: Със здравето не съм имала кой знае какви проблеми. Като цяло съм здрава, боледувам на крак.

Иначе за седми дом - аз пък сега виждам, че и двамата имаме еднакъв брой двойки. Ако 7-цата има връзка с талантите, може многото 7-ци да показват това при него, много добър музикант е. Но не се занимава с това професионално, макар да го е правил в предходен период от живота си.
Нали тези буквални анализи на трите 7-ци не винаги се отключват?  ??? :(
Що ли погледнах? Сега ще вземе да ми домилява по-често за него, как добре си го моря с гъбки, супички и отвари - за изпитване на доверието. Сега сърце няма да ми дава да му играя осмодомно на нервите.  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Номерология и енергия
« Отговор #79 -: Януари 12, 2014, 11:46:12 pm »
ема, не ти дочетох поста - сори
твоят седми прилича на моя пети :)
хора със 3 седмици имат талант в нещо - но гледам, че няма 8 - малко с материализирането вероятно му е трудно, но предполагам ония преминавания ако са се включили - успял е

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #80 -: Януари 12, 2014, 11:54:38 pm »
Папи  :58: :88:
Много добър музикант е. Но не се занимава с това професионално в момента. Значи при него всичко си е в тон с квадрата - има талант, възможност за реализация, работил е по талантите си, но не е завършено, а не вярвам на тези години да се захване с музика професионално отново.
Знаех си, че буквалните "преводи" куцат нещо.  :88:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #81 -: Януари 12, 2014, 11:55:00 pm »
Емма, трите 7-ци са си късмет. съдбата някак дава шанс за реализация на чиляка, той дали я слуша е друг въпрос. Не са само талнт в изкуството, аз ги свързвам с юпитер, нептун, що не и венера. Може да е усет за сделки, за добрия шанс ,за птичето на рамото.
Той е с две 1-ци, ти с 5. Ти трябва да водиш-по везни, или осмодомно. Не знам как... ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Номерология и енергия
« Отговор #82 -: Януари 12, 2014, 11:58:32 pm »
Знаех си, че буквалните "преводи" куцат нещо.  :88:

аз затова не ги харесвам и не ги и чета
още търся правилната система и имам надежда :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Номерология и енергия
« Отговор #83 -: Януари 13, 2014, 12:04:05 am »
И това е вярно, има голям усет за бизнес сделки. В бизнеса е ненадминат, но не е от хората, които ламтят за много, просто да си живее нормално и без финансови състресения. Но в личните отношения няма грам емоционална интелигентност.  ;D

Ами той "води", Енигма.  ;D ;D ;D Явно интуитивно ми усеща единиците, защото в началото на отношенията ни се почувства застрашен за лидерството - той трябвало да кара влака. Без да е имал причина за притеснения.
Той се стреми да води по Овен. Но ако включи на асцендент и неговото осмодомие, тогава е страшно. Овенското му перчене не ме дразни, аз си се тая по осмия дом.
Олекна ми, без малко да изключа режим осми дом в отношенията ни, а това не бива, поддържа приятно напрежение в него.  ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Номерология и енергия
« Отговор #84 -: Януари 13, 2014, 12:09:59 am »
5 единици ми е много интересна конфигурация

ето тука още една такава, някой ако му се разсъждава...

First number: 29
Second number: 11
Third number: 23
Fourth number: 5

1*****   4   7
2**   5**   8
3**   6   9***


enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #85 -: Януари 13, 2014, 12:16:56 am »
И това е вярно, има голям усет за бизнес сделки. В бизнеса е ненадминат, но не е от хората, които ламтят за много, просто да си живее нормално и без финансови състресения. Но в личните отношения няма грам емоционална интелигентност.  ;D

Ами той "води", Енигма.  ;D ;D ;D Явно интуитивно ми усеща единиците, защото в началото на отношенията ни се почувства застрашен за лидерството - той трябвало да кара влака. Без да е имал причина за притеснения.
Той се стреми да води по Овен. Но ако включи на асцендент и неговото осмодомие, тогава е страшно. Овенското му перчене не ме дразни, аз си се тая по осмия дом.
Олекна ми, без малко да изключа режим осми дом в отношенията ни, а това не бива, поддържа приятно напрежение в него.  ;D
воденето не винаги е явно. можеш да водиш/да се разбира-да усещаш мъдро нещата с прозрение за общото ви бъдеще и да продлагаш перспективи/ някого и чрез сърцето отвътре ;), не говорим за командване точно. често жената е по-далновидна, именно защото действа на дълги вълни.Нали "в мекото е силата", в любовта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #86 -: Януари 13, 2014, 12:21:39 am »
Би трябвало този човек да изразява себе си ,без да си "цапа" ръцете ,но сякаш му липсва опит или в другия случай ползва всичко наготово ,в смисъл като "царски син/дъщеря" .Устойчивите комбинации са от 2,4 цифри ,значи тук акцента е върху някаква умение или обратното мързел; или много му щрака пипето или само имитира информираност;разчита много на късмета ,интуитивно съществуване(знае)  или просто 'води" стадото. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7905
Re: Номерология и енергия
« Отговор #87 -: Януари 13, 2014, 12:24:07 am »
Рени, това по кои цифри - моите ли?

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Номерология и енергия
« Отговор #88 -: Януари 13, 2014, 12:25:42 am »
Тук по принцип се гледат и вертикали, хоризонтали и диагонали. Колко цифри завзема първи вертикал, втори и така. Всеки има значение. Ако ви интересува ще търся линк. тоест без тях става "на парче".
Например тези много единици дали стават част от най-голям брой цифри в първи ред /1,4,7/, или в първа колонка/1,2,3/.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12533
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Номерология и енергия
« Отговор #89 -: Януари 13, 2014, 12:29:08 am »
Рени, това по кои цифри - моите ли?

Да.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“