Автор Тема: Michаel Schumacher бере душа - да разгледаме картата му  (Прочетена 12408 пъти)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Майка ми има натален съвпад Юпитер-Уран в 5-ти дом, в момента транзитен Юпитер е точно върху съвпада. Казах и да очаква някакъв невероятен късмет/шанс в този период, но за жалост все още няма материализация :)

Мирабела, аз самата съм заклет фен на една британска поп звезда още от 13 годишна възраст. Всеки негатив отправен по негов адрес, приемам като лична забележка, а вече имам щастието да го познавам и лично! Не мисля че е лошо да си имаш някакъв идол, точно заради него имах много силна мотивация да успея в определена насока, защото и неговия път не е бил лек, той ми даде чудесен пример как може да изплуваш от нищото! Освен възхищение към таланта му, изпитвам и силно уважение към личността му и това е което постигнал с много труд и усилия.

Пожелавам от сърце Шуми да се възстанови, само мога да си представя какво щастие ще бъде това за всичките му фенове! :58:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Мей, радвам се, че сте се запознали с твоя любимец! :) Благодаря ти - дано пожеланията ти се сбъднат. :-*