Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268897 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1020 -: Януари 03, 2016, 09:40:05 pm »
Някой може ли да препоръча астролог за годишен хороскоп? Може и любител всъщност, стига да разбира достатъчно. Основните неща и аз си ги разгледах, но искам доста по-задълбочен анализ. :08:
Не си хвърляй парите за глупости. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1021 -: Януари 03, 2016, 09:57:20 pm »
И аз така бих казал.
Повечето т.нар. "светила", които виждаме по медиите и взимат пари, всъщност не са по-добри и от много любители, само дето имат пари за реклама.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1022 -: Януари 03, 2016, 10:05:59 pm »
Прави се, затова даже съм по-склонна при непрофесионалист, но не познавам. Затова търся препоръки тук. Дали има някой от форума, който работи с клиенти /срещу заплащане естествено/, или някой познат да препоръчате?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1023 -: Януари 04, 2016, 11:25:03 am »
Прави се, затова даже съм по-склонна при непрофесионалист, но не познавам. Затова търся препоръки тук. Дали има някой от форума, който работи с клиенти /срещу заплащане естествено/, или някой познат да препоръчате?
Ти да не си от данъчното? Или си някоя от тези, дето взема  пари и проверява цените на конкуренцията  :29: Питай в бг-мама, там има цяла тема посветена на това кой при кого ходил и доколко е доволен.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1024 -: Януари 10, 2016, 06:22:50 pm »
Някой може ли да препоръча астролог за годишен хороскоп? Може и любител всъщност, стига да разбира достатъчно. Основните неща и аз си ги разгледах, но искам доста по-задълбочен анализ. :08:

Преди около две години ходих при професионалист. Прехвалена ученичка на Гали. Прави ми годишна прогноза и анализ на 2-3 определени сфери от картата. Струваше 150 лв. Срещу тези пари слушах как при съвпада на Уран с нат. Венера рязко ще ми се промени усещането за естетика и визията.
Ако напишеш в Гугъл "транзитен Уран съпад Венера" ще прочетеш същата прогноза дори в най-долнопробните женски сайтчета. Сама си направи извода дали да ходиш при "професионалист".

П.П. Вездесъщата Гали отказа да ми направи хороскоп, когато ми видя картата. И ме препрати към ученичката.  ;D

П.П.П. Ако искаш истински хороскоп търси Леон. Аз не успях да се свържа с него. Успех с търсенето.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1025 -: Януари 10, 2016, 07:17:30 pm »
И аз така. А знам, че отказва да прави хороскопи при кофти синастрия с кверента. Което ми се струва честно и за двете страни. Тя самата е с много видими марс/сатурн. Да се сбодат с тези на Едната ще е интересно :-)

Линк с координати на мастити астролози.

http://forum.delyanvasilev.org/index.php?topic=126.0
« Последна редакция: Януари 10, 2016, 07:33:22 pm от Diyana »
De omnibus dubitandum est

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1026 -: Януари 10, 2016, 07:22:02 pm »
За първи път чувам Гали да има ученички.

За Росица става въпрос.

Дияна, и други са ми отказвали. Моят хороскоп работи като по часовник, но струпването на асц с участието на Уран ги смущава. Предпочитат да откажат, отколкото да се изложат. Вярно, че заради Уран има и изненади...но в общи линии картата си е съвсем функционираща.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1027 -: Януари 10, 2016, 07:30:01 pm »
Предполагам, че вездесъщата Гали може да има определени съображения и по нейни си критерии да си подбира клиентите. Доколкото съм чувала, и друг път е имала проблем с клиентки със съвпад на Луна и Венера в хороскопа. Пък знае ли човек, може да не е било лично отношение, а да е отказала да изготви анализ поради други причини. Това не го казвам с цел да ѝ адвокатствам, тя най-добре си знае защо на някои отказва да прави консултации.

И аз недолюбвам определени астрологични конфигурации. Професионално обаче не се занимавам, не търся клиенти, така че не знам как бих подходила, ако случайно ми се натресе такъв. Днес обаче консултирах жена с проблеми в брака, неверният ѝ съпруг се оказа от любимата ми конфигурация. Но ако се появи жена с такава доминанта... хм, наистина не знам дали не бих я отсвирила, може пък да не заслужава моето внимание, нито знанията ми. Да ходят да си решават психологическите проблеми и дилеми при друг тип астролози. ;D

А има и един такъв момент с някои клиентски типажи - постарай се, дай всичко от себе си и после в продължение на няколко години ще хулят и ще ти петнят името. Има по-взискателни клиенти - в това няма нищо лошо, има и клиенти, на които нито един астролог, дори най-добрият, не е в състояние да им угоди.

За Гали знам, че не проявява интерес да изнася курсове и да прави обучения, може би с Росица има някакво изключение. Някъде бях мярнала и нейния блог. Там пишеше, че си сътрудничат.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1028 -: Януари 10, 2016, 07:31:29 pm »
Тази - http://jyotishbg.blogspot.bg/p/blog-page_20.html?m=1

Изглежда ОК, надали да прекалява чак с гадаене по Уран :-)
De omnibus dubitandum est

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1029 -: Януари 10, 2016, 07:36:01 pm »
Лили, хората с ранена и/или заточена Луна имат проблем не само с аспекта Луна-Венера. Те имат проблем с всеки, който се чувства добре, защото усещат, че не знаят как да го постигнат. Имат проблем с околните, със света, с времето, с прелетните птици. Разбирам ги. И им съчувствам.

Когато нямаш високи лични стандарти няма как да толерираш или разбереш високите изисквания. Моите съболезнования и за това.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1030 -: Януари 10, 2016, 07:38:12 pm »
Тази - http://jyotishbg.blogspot.bg/p/blog-page_20.html?m=1

Изглежда ОК, надали да прекалява чак с гадаене по Уран :-)

За мен беше астропсихология и общи приказки. Отидете, пробвайте. Ако не съм права - напишете го.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1031 -: Януари 10, 2016, 07:39:53 pm »
Пък аз тия дни се натресох на астроложка с тежка диагноза - Слънце в Козирог и Луна в Лъв, така подочух.  :012:

Наистина, може би има логика да откажеш на клиент, с който имаш много трудна синастрия и за който имаш съмнения дали изобщо ще те "чуе".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1032 -: Януари 10, 2016, 07:46:03 pm »
Сега пък леон стана супер
Ама кой го провери лично?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1033 -: Януари 10, 2016, 07:50:16 pm »
Папи, проверил го е моят най-близък приятел. Това е и човекът, който ме запали по астрологията. Имам му пълно доверие, а и той самият има осъществени прогнози. Колко е добър Леон аз сама още не съм проверила - признавам.

Стар, а кой обича?  ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1034 -: Януари 10, 2016, 07:50:24 pm »
За никой нищо конкретно не мога да кажа, не съм ходила по консултации. Но като личен опит с астролози мога да споделя, че в ретроспекция са ми познавали нещата /пост фактум/, с ректификацията са се справили много добре, но засега нито една бъдеща прогноза не се е сбъднала в периода, за който е била направена. Като цяло трудно подлежа на прогнозиране и предсказване, включително и при гледане с Таро. На всички познават, на мен не. Ядец.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui