Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268982 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1755 -: Декември 09, 2016, 03:52:01 pm »
Благодаря, Лили  :58: Ще си разгледам довечера и в ЗЕТ :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1756 -: Декември 09, 2016, 04:04:19 pm »
Но това натрапване е от страна на мъж, а ти наскоро си имала транзит на Марс към Луна/Венера. А Сатурн трайно ти натиска Марса. По опозициите често излизат наяве въпроси, свързани с конфронтация, конфликт на интереси. Казваш, че е мъж на годините на баща ти, пред кариерен залез - още една препратка към Сатурн. За мераци ли става въпрос? Те на тая възраст повечето едва ли могат, но меракът да пускат лиги по някоя готина млада мадама им мъти главата.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1757 -: Декември 09, 2016, 04:42:51 pm »
Има нещо такова  :(
« Последна редакция: Декември 09, 2016, 06:40:47 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1758 -: Декември 09, 2016, 04:49:49 pm »
Алена, да не кажат, че пак се хвалиш? Шегувам се, но имай едно наум.  :lol_hitting:

А мен вече ме боли кръста от работа... затова тръгнах да жужа.  :ecomcity:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1759 -: Декември 09, 2016, 05:36:03 pm »
Алена-защо търсиш врагове,пък и тайни .... От това, което описваш,той ти е просто мераклия и заедно с това се страхува за себе си,работата си. Подходи професионално - не се връзвай и ядосвай, гледай си спокойствието.  Марс активира нодалната-ос и луната. Решение - юлв

Плюс транзитен юли в 12 дом
« Последна редакция: Декември 09, 2016, 05:37:52 pm от Happy58 »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1760 -: Декември 09, 2016, 06:33:35 pm »
Лили, права си - ще редактирам  :38: Аз нищо хвалебствено не виждам в това, ама знам ли кой как ще го възприеме :(

Хепи, враг ми се явява и то без да го очаквам. Таен враг, така да се каже. Знам ли от кога ми крои шапката, без да подозирам. Сега просто излезе наяве и започна да е по-видимо.... Опитва се да ме изолира, абе ... няма да завърши добре това :(

Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1761 -: Декември 09, 2016, 06:51:28 pm »
Не му бях гледала картата, но реших направо да видя една синастрия :( Часът му ми е неизвестен, ползвах 12ч. Обезсърчаващо :(

Ще си изтрия после.
« Последна редакция: Декември 09, 2016, 06:54:45 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1762 -: Декември 09, 2016, 06:56:23 pm »
Стелиумен Лъв ли? Венера, Марс и Плутон в лъчите на Слънцето, квадрат със Сатурн. Такива трудно се отказват и не разбират от тънки намеци.  :72:

Негов Сатурн върху твоята Венера – дърт козел млада върба лющеше.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1763 -: Декември 09, 2016, 07:09:04 pm »
Аз все съм гледала да не съм груба, но в момента е единствения човек на работа с когото не говоря, не поздравявам, нищо ...
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1764 -: Декември 09, 2016, 08:19:45 pm »
Неговия Нептун въобще не влиза в сметката. Та той просто иска да го забележиш и да го погалиш по гривата ... Но щом си решиЛа,  воювай - само не знам как ще стане ... всичко лично в Лъв +Плутон .... късмет :08:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1765 -: Декември 10, 2016, 08:44:21 am »
Аз все съм гледала да не съм груба, но в момента е единствения човек на работа с когото не говоря, не поздравявам, нищо ...
не бягай от проблема,два земни мерка с говорене ще се разберат
кажи му директно,че изхождайки от възрастовата разлика мераците са му педофилски и смачкай фасона лъвски
намесен ли е плутон преследват до край обекта на желания без деликатност и финес

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1766 -: Декември 10, 2016, 12:48:26 pm »
Благодаря, Стреличка. В момента не му говоря, но явно ще се наложи, защото е уж в недоумение какво "ми" става и защо съм "сърдита"... ама може и наистина да не разбира. Четох наскоро тук някъде в темите за рибешкото мълчание - заради рибешкия ми асцендент и за мен е характерно. По-рано ъгловият ми Марс хвърляше гръмотевици, но сега е рядкост. Случва се, но по-често "млъквам".

Пълнолунието в сряда ми е точно на оста МС/ИЦ, в съвпад с натален Марс и опозиция на тр. Сатурн. Предполагам ще има "разправия", а четвъртък и петък съм в отпуск.
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1767 -: Декември 10, 2016, 04:47:14 pm »
Аз останах с впечатление, че вече е имало разговор  ... Но ако не е, наистина това е най-доброто.  С повишено внимание за егото му.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1768 -: Декември 10, 2016, 06:28:37 pm »
До последните глупости много сме говорили. След глупостите аз млъкнах. Имам чувството, че ако си отворя устата - Марс ще размаха копието. Ще погледна Меркурий как ще е. М, да, тъкмо на възврат. Дано има добро ново начало :) Нямам нужда от война на работа, но и не мога да приема лицемерие в екипа :( . Не мога да си затворя очите и да се усмихвам благо.

Тук аспектите от пълнолунието ще се появят и в семеен план, сега ми просветна, но ще го коментирам в пълнолунната тема :)
Над силата е само умението да я владеем!

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1769 -: Декември 12, 2016, 09:50:45 pm »
Някой може ли да каже с две думи как се изразяват по-различно ъгловите планети? Имам Уран и Нептун на Дсц и Марс на МЦ.
После ще споделя аз как ги чувствам, но ми е интересно на теория как би трябвало да стоят нещата?
« Последна редакция: Декември 12, 2016, 10:05:06 pm от 666 »