Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268694 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1770 -: Декември 12, 2016, 09:52:17 pm »
Влиянието на ъглова планета обикновено се усеща по–силно, по е на фокус като проблематика в сравнение с планети в слаби домове.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1771 -: Декември 12, 2016, 09:57:25 pm »
На теория-мъжът ти да е пиян и луд и да умреш на война или намушкана от нож. По-добрият вариант -мъжът ти да не друса, а да е така по рождение-примерно тип МУ Жул Верн и Н Тесла- пише фантасмагории за бъдещи изобретения по УРАН и да си израснала в дом с враждуващи родители :012:  А сега ти кажи кво е .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1772 -: Декември 12, 2016, 10:01:27 pm »
Никола Тесла ми е висока топка, сега се чудя какъв да си търся за отработване на марсовата енергия – битов алкохолик или някой анестезиолог, фармацевт?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1773 -: Декември 12, 2016, 10:04:48 pm »
Влиянието на ъглова планета обикновено се усеща по–силно, по е на фокус като проблематика в сравнение с планети в слаби домове.

Ами при мен все засягат работата/кариерата (6 и 10д) а още повече става дума за Уран,Нептун и Марс. От това по-ясно, че искам да съм самостоятелна в професията няма накъде..и точно така се изявяват. Само Марс на МЦ не знам дали няма да ми се изяви по много кофти, агресивен начин....уф, малко информация съм намирала за ъгловите, а ми се искаше още да почета...затова ако и останалите споделите впечатления, ще са ми полезни.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1774 -: Декември 13, 2016, 12:00:59 pm »
Някой може ли да каже с две думи как се изразяват по-различно ъгловите планети? Имам Уран и Нептун на Дсц и Марс на МЦ.
После ще споделя аз как ги чувствам, но ми е интересно на теория как би трябвало да стоят нещата?
Силата на планетите поставени в четирите ъгъла на хороскопа ( част 1 )

Боб Макрански


http://www.astro5.net/forum/viewtopic.php?t=481

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1775 -: Декември 13, 2016, 04:59:49 pm »
Благодаря ти, чела съм го това

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1776 -: Декември 13, 2016, 05:36:20 pm »
Някой може ли да каже с две думи как се изразяват по-различно ъгловите планети? Имам Уран и Нептун на Дсц и Марс на МЦ.
После ще споделя аз как ги чувствам, но ми е интересно на теория как би трябвало да стоят нещата?
Ъгловите домове са кардинални - при тях има действие, но без много мислене. Те работят с постоянно повтаряне, за да се научим - там учим от действието. Знаеш, че докато не опиташ нещо, не знаеш какво е. Затова планетите там са толкова активни в живота ни - постоянно ни ръчкат и подтикват към нови опитности в съответната област. И понеже е все нещо ново, изпитваме доза страх, несигурност.

Дано това ти даде малко по-различен поглед и поле за размисъл. :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1777 -: Декември 13, 2016, 07:26:38 pm »
Да, Хепи, права си. Затова исках да попрочета повечко, защото както казах моите засягат работа/кариера/професия и самостоятелност. Обаче изпитвам голям страх, много се плаша, макар че съм се активизирала в тази посока де.
По-скоро това, което ме интересуваше е дали ъгловите планети предполагат да успяваш в областите, които засягат, или да тъпчеш на място и да жънеш неуспех след неуспех.
Още съм много зелена, за да имам отговор на този въпрос от личен опит и натал, затова питам.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1778 -: Януари 06, 2017, 03:56:50 pm »
Има ли утвърдено понятие на български за Rex degrees  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1779 -: Януари 06, 2017, 04:16:23 pm »
Царски градуси
Но май са различни от градусите на екзалтация

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1780 -: Януари 24, 2017, 05:59:06 pm »
Любопитни ли сте за вероятните дати на изборите - БСП искат 26. март, а ГЕРБ, които май се консултират с астролози, тендират към 2. април. На пръв поглед на първата дата имаме съвпад на Мерк с Уран, Луна в Риби, два дни преди новолунието в Овен. След седмица имаме тригон Марс/Плутон, анаретна ретро Венера, Луна в Близнаци.
Специално за Ребека: анализа на Алена http://www.blitz.bg/layfstayl/alena-s-klyuchova-prognoza-za-eventualnite-dati-za-izborite-ednata-e-fatalna_news480425.html

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1781 -: Януари 24, 2017, 11:15:05 pm »
Любопитни ли сте за вероятните дати на изборите - БСП искат 26. март, а ГЕРБ, които май се консултират с астролози, тендират към 2. април.
те щот се консултират с атролози, затова не изкараха ни един пълен мандат

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1782 -: Януари 24, 2017, 11:16:18 pm »
Тия правителства, дето ни управляват, нито един астролог не може да ги оправи  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1783 -: Януари 25, 2017, 09:39:57 am »
Не знам, Акрукс, дали коментарът ти е по-скоро израз на полит. раздразнение или на схващането, че астрологията е в състояние да ни гарантира липса на неудачи? На мен ми се струва, че само монасите, отдадени на постоянно съзерцание и изолация, могат да устоят...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #1784 -: Януари 25, 2017, 11:54:19 am »
Сириус, тия въпроси и коментари не са за тази тема. Ако не харесаш подходяща стара, направи си нова