Автор Тема: Астрологични дребосъци  (Прочетена 268705 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #450 -: Юни 04, 2015, 10:58:12 pm »
Няква цикличност очаквах...дето съм я изтървала

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #451 -: Юни 05, 2015, 10:08:33 am »
Наблюдавате ли как  (не) действат при вас  вътрешните планети и Юпитер/ Сатурн,когато са без курс ? Ето тези дни Венера в Рак е без курс-загрижени ли сте, за дадени финанси, че не идват, бавят се плащанията, чувствате че взаимоотношенията особено в семейството и по-близки такива сякаш не вървят, въобще няма динамика в партньорствата, няма развитие ?
При мен същите се забелязват тези дни, особено в посока партньорски работни взаимоотношения и забавяне на малка сума .
При мен единствено наблюдавам забавяне на поръчката ми от Амазон, иначе всичко друго си е ок. Поръчките по интернет обаче мисля, че са по Меркурий, а не по Венера.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #452 -: Юни 05, 2015, 10:18:40 am »
При мен отношенията със семеиството сякаш куцат някак си .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #453 -: Юни 05, 2015, 12:37:22 pm »
Не мисля, че за планетите може да се каже, че са без курс, това не важи ли само за луната?

Ето венера може да е без курс в момента, но на мен ми квадратира хирон, и пр. слънце дето е в съвпад с него, и много добре я усещам. Ред сълзи, ред сополи цяла сутрин, без причина.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #454 -: Юни 05, 2015, 05:51:01 pm »
Венера от 02.06.-05.06. (17:00ч ) нямаше сходящ аспект преди да напусне знака, в който се намира.Знам, че няма такова понятие като Венера или Марс без курс, но има периоди ,когато вътрешните планети, Юпитер, Сатурн нямат сходящи аспекти, затова попитах дали имате наблюдение делата по същите биват ли блокиране, да им липсва развитие по това време ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #455 -: Юни 05, 2015, 08:07:43 pm »
Стар, питаш кои планети са ретроградни в натала ми ли ?

И благодаря за споделеното за Венера. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #456 -: Юни 05, 2015, 08:32:51 pm »
Сатурн съвпад АСЦ на  1* разходящ откъм 12-ти дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #457 -: Юни 06, 2015, 07:15:52 am »
Меркурий е спрял ретро в 7-ми, упр. 7 /10-ти, поставен в 3-ти (квадрат Марс)
Сатурн е спрял ретро в 1-ви, упр.2-ри и втори упр.3-ти,поставен в 5-ти (съвпад Луна/Венера)
Плутон е спрял ретро във 2-ри, втори упр.12-ти, поставен в 10-ти (опозиция Слънце)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #458 -: Юни 06, 2015, 04:24:58 pm »
Аз попитах въобще за вътрешните планети в такава позиция,както и за Юпитер и Сатурн дали във времето някой е наблюдавал или обърнал внимание на същите като на "период без развитие ", иначе да, Стар,още като стъпи Венера в Лъв и в нейните сфери нещата си тръгнаха и то точно по домовете ,които ми управлява и в дома, в който е поставена. :)
Сега ще наблюдавам и за Марс преди да направи ингрес в Рак, защото за мен същия е важна планета.Не че е нещо важно ,просто в последните 2-3 месеца нещо ми щукна да проследя този казус. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12558
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #459 -: Юни 07, 2015, 02:13:45 am »
При ингреса на Венера в Лъв сега, първият аспект е със Сатурн и за мен същия е познат, имам по натал Венера/Сатурн и може би затова така бързо са се раздвижили при мен нещата. :)
Да, Стар, една Венера или например  един Марс няма как да отразят даден период или  случващ се процес, но според мен за момент,къс  от време 2-3 дни, могат да изяснят ситуация в съответната сфера-просто интересна и може би полезна информация ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #460 -: Юни 07, 2015, 10:39:00 am »
Срещала съм void of course и за други планети/сигнификатори, не само за луна. Но и по отношение на луната има разни вариации

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #461 -: Юни 07, 2015, 11:08:01 am »
Срещала съм void of course и за други планети/сигнификатори

В мунданните прогнози, в хорарната астрология?

При интерпретация в натална карта нали се водят неаспектирани.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #462 -: Юни 07, 2015, 11:43:36 am »
В мунданните прогнози, в хорарната астрология?

При интерпретация в натална карта нали се водят неаспектирани.

Примерно тук

Happy58

  • Гост
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #463 -: Юли 08, 2015, 12:18:44 pm »
Според вас, какви домове да гледам при: смяна на офиса, в който работя (като местоположение)

явно че почваме с 6-ти, ама нататък .... 3-ти от 6-ти, или просто моя 3-ти ... не знам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Астрологични дребосъци
« Отговор #464 -: Юли 08, 2015, 12:40:57 pm »
Според вас, какви домове да гледам при: смяна на офиса, в който работя (като местоположение)

явно че почваме с 6-ти, ама нататък .... 3-ти от 6-ти, или просто моя 3-ти ... не знам
Според мен е 4-ти от 3-ти мястото на офиса.