Автор Тема: Телепатия  (Прочетена 29969 пъти)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #45 -: Февруари 21, 2014, 10:58:19 pm »
Аз съм наъинаещ в астрологията,всъщност знаам само че има руски школи за които Прозерпина управлява дева,за моята интуиция Меркурий наистина нещо не се ,,връзва,,,за Близнаци пасва чудесно за дева нещо липсва

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #46 -: Февруари 21, 2014, 11:04:56 pm »
Аз съм наъинаещ в астрологията,всъщност знаам само че има руски школи за които Прозерпина управлява дева,за моята интуиция Меркурий наистина нещо не се ,,връзва,,,за Близнаци пасва чудесно за дева нещо липсва

Всички сме начинаещи в тази материя  ;)
Меркурий може да "изиграе" интуиция ,но иначе само я "разнася" .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #47 -: Февруари 21, 2014, 11:06:17 pm »
Последно СЛЗ съвпад Луна в скорпион,8 дом,Плутон тр. съвпад к. 11 дом,Дир. Луна на МЦ,пр.Луна от рак,4 дом прави тригон НАт,Луна,Уран не е замесен,само 11 дом куспидата има съвп. диспоситора на Луната Плутон

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #48 -: Февруари 21, 2014, 11:09:28 pm »
Забравих транз. Уран излиюа вече от съвпада с Сееврен Лунен Възел,дълго време беше там

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #49 -: Февруари 21, 2014, 11:12:20 pm »
Последно СЛЗ съвпад Луна в скорпион,8 дом,Плутон тр. съвпад к. 11 дом,Дир. Луна на МЦ,пр.Луна от рак,4 дом прави тригон НАт,Луна,Уран не е замесен,само 11 дом куспидата има съвп. диспоситора на Луната Плутон

Кажи ми ,че Марс ти е в огнен знак или  в огнен дом /в аспект Слънце /Юпитер -нещо от тези трите или ъглов ?!?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #50 -: Февруари 21, 2014, 11:13:36 pm »
Забравих транз. Уран излиюа вече от съвпада с Сееврен Лунен Възел,дълго време беше там

Не може без Уран да получаваш "факсове" ,нали ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #51 -: Февруари 21, 2014, 11:25:41 pm »
Аз виждам мои заложби за интуиция в съвпад Плутон /Юпиер постоянен ,апликиращ в точен секстил Нептун/уАсц./.,точния чрез прогресия съвп.Плутон/Юпитер е вширок съвпад с Марс/кардинален дом 7,и със Уран,като Пр. Юпитер беше съвпад  с Уран,сега отива на Съвпад с прогр. Уран,мисля имам интуиция ,телепатия-смътно- ъувства , усещания,не ми итрябва честно казано,но това с телевизора ми става вече досадно ,какво е това ,надявам се е временно ???

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #52 -: Февруари 21, 2014, 11:36:14 pm »
Аз виждам мои заложби за интуиция в съвпад Плутон /Юпиер постоянен ,апликиращ в точен секстил Нептун/уАсц./.,точния чрез прогресия съвп.Плутон/Юпитер е вширок съвпад с Марс/кардинален дом 7,и със Уран,като Пр. Юпитер беше съвпад  с Уран,сега отива на Съвпад с прогр. Уран,мисля имам интуиция ,телепатия-смътно- ъувства , усещания,не ми итрябва честно казано,но това с телевизора ми става вече досадно ,какво е това ,надявам се е временно ???

Стелиум в Дева с Марс там в 7-ми така ли да разбирам,неаспектирана Луна  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #53 -: Февруари 21, 2014, 11:42:00 pm »
Точно така,Луната може да се каже съвпад със Слънце,на 9 градуса,но в различни знаци и домове,растяща

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #54 -: Февруари 21, 2014, 11:48:48 pm »
Локус Фортуна точна опосиция на Юпитер/Плутон,точен тригон УАсц.Нептун ,в 1 дом ,риби,на 4 градуса от ЛФ е и Хирон

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #55 -: Февруари 21, 2014, 11:55:20 pm »
Имам теория че след като е един вид хипотетичен Лунен Асц. ЛФ мозе да се приеме играе роля за интуицията

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #56 -: Февруари 21, 2014, 11:56:01 pm »
Точно така,Луната може да се каже съвпад със Слънце,на 9 градуса,но в различни знаци и домове,растяща

Нептун у1 е в 8-ми ,но Венера на границата 8/9 ли е ?!?
Стелиум в Дева е "аналог" на стелиум в Риби ,но придаващ форма на онова,което го "притеснява" .
"Oposit" от Сатурн/Слънце ли е провокиран  или от Везни ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Телепатия
« Отговор #57 -: Февруари 21, 2014, 11:59:42 pm »
Разирам за Нептун,но как разбра за Венера на кусп. 9дом,стрелец,опозит Слънце/Сатурн също :clap:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #58 -: Февруари 22, 2014, 12:04:00 am »
Разирам за Нептун,но как разбра за Венера на кусп. 9дом,стрелец,опозит Слънце/Сатурн също :clap:

От теб ,нали сподели  ;)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Телепатия
« Отговор #59 -: Февруари 22, 2014, 12:05:05 am »
Имам теория че след като е един вид хипотетичен Лунен Асц. ЛФ мозе да се приеме играе роля за интуицията

Би ли я споделил тази теория около Локус Фортуна и интуицията  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“