Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290829 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #885 -: Март 25, 2016, 03:43:47 pm »
От часа е. Астрото засича на по-ранен час, а ти си направила нарочна карта на ретро Сатурн. Така че и ZET-а ще ти даде същото :)

Да, даже в ЗЕТ мисля е малко по-рано, аз нали гледам и домофикацията за момента ... и издребнявам до секунда  :012: Мисля в ЗЕТ беше 12:00:18  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #886 -: Март 25, 2016, 06:24:40 pm »
Качвам си табличката, ако на някого ще му свърши работа :)

Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #887 -: Март 25, 2016, 10:34:15 pm »
Къде е това тук, Акрукс? За София 12:01 по обяд на 25.03.2016 астрото го отбелязва ретро.

Ох, имаш предвид тази програма :)

За Киев ли си задала координатите или аз нещо не се ориентирам?
За Гринучич  :012:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #888 -: Март 25, 2016, 10:55:03 pm »
За Гринучич  :012:

Разбрахме се  :012:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #889 -: Март 26, 2016, 03:52:29 pm »

Вие какво мислите - дали Сатурн като беше в скорпион изпълняваще присъдата, сложена от плутон в скорпион през миналия век? А сега тази на плутон в стрелец от началото на века ::)

Плутон усилва влиянието на знака, в който транзитира през съответния период или всичко свързано със знака Козирог, 10-ти дом и Сатурн ще бъдат активни, докато Плутон е в Козирог. Всяка комбинация през периода между Плутон и Сатурн ще показва точните моменти, когато ще  има отклик, събитийност, резултат по същите. Всеки бърз транзит, лунация, затъмнение пък ще поставят началото или края на съответната проява, отразена от същите. В личен план, ако двете планети са силни в картата ти ще реагираш на всяка тяхна проява, чрез съответната активирана сфера или с дела по активира планета. Същото се отнася и ако прогресивната ти карта е с изразена нагласа към природата на двете планети и най-важното, разбира се, доколко ти откликваш на тази енергия- не е задължително да спечелиш президентски избори, защото не си поставена при такива обстоятелства или нямаш нужните качества, амбиции за  това , примерно, не е задължително и да загубиш финансовата подкрепа на мъжа, с който си интимна, защото го държиш с някакъв компромат, примерно. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #890 -: Март 28, 2016, 09:55:03 am »
Да се оплача, че Сатурн стана ретро в точен тригон с асцедента ми и ми донесе схецване в кръста. Тази сутрин едвам се облякох, а докато се обуя направо ми се прирева то болка :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #891 -: Март 28, 2016, 10:56:11 am »
Да се оплача, че Сатурн стана ретро в точен тригон с асцедента ми и ми донесе схецване в кръста. Тази сутрин едвам се облякох, а докато се обуя направо ми се прирева то болка :012:
А случайно Сатурн да е У6 при теб и натално къде се намира, и в какъв знак?
Защото тригонът е хармоничен аспект, а Сатурн бавна планета, не ми се вярва точно той да те е сецнал- кръста е по лъв, Слънцето ти как е разположено и аспектирано в момента?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #892 -: Март 28, 2016, 11:02:59 am »
А случайно Сатурн да е У6 при теб и натално къде се намира, и в какъв знак?
Защото тригонът е хармоничен аспект, а Сатурн бавна планета, не ми се вярва точно той да те е сецнал- кръста е по лъв, Слънцето ти как е разположено и аспектирано в момента?

Точно де :) Сатурн е У6, намира се на 10 лъв в съвпад с асцедента. През слънцето ми в момента минава великия съвпад хирон ЮЛВ.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #893 -: Март 28, 2016, 11:18:52 am »
През слънцето ми в момента минава великия съвпад хирон ЮЛВ.
също и тр Венера У3 (3д е движението), и ако тове се случва в 8д има логика

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #894 -: Март 28, 2016, 11:20:17 am »
Да, слънцето ми, което е У1 е в 8ми дом, тр. венера го наближава.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #895 -: Март 28, 2016, 12:05:39 pm »
Еййй, Terry, това е много гадно  как пък на такова хубаво тригонче ти се случи. Сигурно ще мине бързо и по мед и масло :)

При мен пък - квадратира АС и аз все се ослушвам къде ще ме изтряска. Гледах в ефемеридите - ама с тази стационарност - доста време ще си откара в квадрата. При мен съвпада с операцията - и се надявам да е дискомфорта от нея  :)

Пък сега ми блесна гениалното прозрение, че както ми квадратира АС-то, така и ДС-то - там хич не поглеждам :) А трябва! Защото точно там е транзитен ретро Юпитер, който е У1, У10 ... Сигурно ще има напрежение покрай престоя ми у дома :) Ама се надявам Сатурн и Юпитер да успеят да се споразумеят и да се наложи хубав ред :) С кръв, пот и сълзи  :012:

Днес пак ме изнерви колегата, с който сме уж партньори - точно напрежение и налагане на авторитети по 7 и 10 дом ... Явно и там ще има разправии, не само у дома :) където за сега все още са цветя и рози :)
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #896 -: Март 28, 2016, 05:49:07 pm »
Да се оплача, че Сатурн стана ретро в точен тригон с асцедента ми и ми донесе схецване в кръста. Тази сутрин едвам се облякох, а докато се обуя направо ми се прирева то болка :012:
Моят крак го изкълчих на опозе тр . Сатурн в 6 - нат. Марс- даже и не разбрах как се случи, вече втора седмица ми се обажда глезена, та се мажа с разни загряващи.Лошото е, че и другите стави се обаждат.
На всичкото отгоре от силното Слънце ми е излязло пигментно петно на челото, в потрес съм, преди години едвам се спасих от такива "мустаци" над устната, сега това е много видимо и потъмнява с всеки изминал ден. Трябва да си търся подходящ крем със слънцезащита.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #897 -: Април 18, 2016, 09:06:04 pm »
Алена,ето картата за 24 август. Ей сега и аз я разгледах и освен точния съвпад с Луната ми,виждам и задействане на йода с връх ЮЛВ. А Луната е диспозитор на ЮЛВ.

Днес следобед гледах картата и нещо не бях на фокус, но ми се очертаха 2 хипотези :) Ще споделя по-налудничавата - възможно ли е изненадващо да те сюрпризират с бабинство? Защото Луната е У5, Марс е У2 - и генетичния ресурс, Сатурн ти е на ИЦ в натала, а Уран дава внезапност на К2.

В солара ти за тази година - Марс и Сатурн са заградили Луната в 4 соларен дом.

Прогресивната ти луна е тронова по знак в 5 дом  ::)

Другата хрумка беше за формализиране на творческа дейност, която да ти носи доходи, вероятно през нета :)
Над силата е само умението да я владеем!

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #898 -: Април 19, 2016, 08:58:25 am »
Алена,възможно е,мислила съм също върху този вариант.Макар плановете на дъщеря ми за дете да са доста по-далеч във времето .Сега приоритет и е следването
/медицина/ и социалната дейност ,която развива.
Моята пр.Луна ще направи съвпад и с ЮЛВ. ЮЛВ беше аспектиран и в годината на брака и раждането.
Ще сложа и картата на дъщеря ми,защото и там има интересни аспекти по същото време,както и по време на СЗ през септември :
« Последна редакция: Април 19, 2016, 09:01:36 am от rroza »

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #899 -: Април 19, 2016, 09:49:24 am »
И двете имате Луна на 9 градус и в зенит :) Да, интересно е - СЗ на АС в съвпад с Меркурий и в тригон с К5.

На нея й предстои сега прогресивно пълнолуние в 6 дом, а СД Луна ще направи ингрес в Рак и съвпад с нат.Венера в 10 дом - но това след около 2г. В солара, който и започва сега август - луната управлява соалрния АС и соларната Луна е в 4 соларен дом.

Мисля го още, но дали няма да се наложи да обгрижвате някого у дома, предполагам живеете заедно :)
Над силата е само умението да я владеем!