Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290864 пъти)

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1005 -: Юли 15, 2016, 03:53:34 pm »
картите в Зет нямат градуси на планетните положения и няма как да видя за точни аспекти. Можеш да опиташ да направиш в астро.ком.

Ако е било по едно и също време, струпването на толкова аспекти също си има значение. Я виж колко Уран :)

Да Уран квадрат МС. въобще не ми харесва.
А и струпването на много събития по лунна прогресия в кратък период ме озадачава много, тъй като са и в комбинация с транизити на тежки планети към натални.

Особено тази прогресия прогрисвна луна съвпад плутон. Но тъй като прогресивната луна е на база час 2,26 след рактификация, а аз си знам 02,20 е възможно минутите да са сгрешени и съответно тези прогнози да са напълно погрешни. Според мен прогресии и дирекции са изключително точен метод за предсказване, но поради нуждата от точен час могат да станат много неточен метод четири минути година ако не греша. Докато при транзитите четири минути грешка не са от толкова голямо значение. Да наистина astro.com чертае много по-хубави карти.

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1006 -: Юли 15, 2016, 03:57:05 pm »
Да Уран квадрат МС. въобще не ми харесва.
А и струпването на много събития по лунна прогресия в кратък период ме озадачава много, тъй като са и в комбинация с транизити на тежки планети към натални.

Особено тази прогресия прогрисвна луна съвпад плутон. Астролога ми каза за тази дата голяма финансова възможност финансов риск за печалба или загуба. Alena от форума го интерпретира като /На 23 септ. е това, което писах за прогр. Луна - съвпада с Плутон (и с натален и с Прогресивен) на анаретен градус в 6 дом. Плутон при теб управлява взаимоотношенията. Тъй като съвпадът е в 6 дом - вероятно ще засегне ежедневието, работата, обичайните дейности, здравето. Може да е замесена жена, майка ти, колежка, друга./ и е абсолютно права защото Плутон наистина управлява взаимоотношинията при мене.  Но тъй като прогресивната луна е на база час 2,26 след рактификация, а аз си знам 02,20 е възможно минутите да са сгрешени и съответно тези прогнози да са напълно погрешни. Според мен прогресии и дирекции са изключително точен метод за предсказване, но поради нуждата от точен час могат да станат много неточен метод четири минути година ако не греша. Докато при транзитите четири минути грешка не са от толкова голямо значение. Да наистина astro.com чертае много по-хубави карти.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1007 -: Юли 15, 2016, 04:03:21 pm »
Прогресивна луна съвпад плутон би трябвало да си преживявал вече, нали си над 30 години?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1008 -: Юли 15, 2016, 04:04:10 pm »
картите в Зет нямат градуси на планетните положения и няма как да видя за точни аспекти. Можеш да опиташ да направиш в астро.ком.

Ако е било по едно и също време, струпването на толкова аспекти също си има значение. Я виж колко Уран :)

Всъщност картите в ЗЕТ имат градуси на планетите, но трябва да се сложи отметка в настройките, за да ги показва :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1009 -: Юли 15, 2016, 04:15:14 pm »
А нееее. Трябва динамика, екшън, драма. Трябва да е интересно. Много хубав форум имате изпълнен с позитивни хора и постове.  :)
Позитивни сме с кво апче да те черпим-розаво за момиче синьо за момче ;D

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1010 -: Юли 15, 2016, 04:18:19 pm »
Прогресивна луна съвпад плутон би трябвало да си преживявал вече, нали си над 30 години?

Да 32 лазарника ударих наскоро.  :72: но мисля че точно на 23,09 е съвпад прогресивна луна плутон  :)В прогресиите не съм запознат затова поисках и литература, за да се запозная с тях в детайли.  :19:

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1011 -: Юли 15, 2016, 04:20:17 pm »
Позитивни сме с кво апче да те черпим-розаво за момиче синьо за момче ;D

Айде сега хапчета.  :08: Ама щом имаш желание да черпиш черпи  :08:
Определено обаче има доста профита тука, което е много хубаво и ме радва.  :72:

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1012 -: Юли 15, 2016, 04:21:18 pm »
Ето ти картата към днешен ден, с транзити (без бързите), прогресии и дирекции

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1013 -: Юли 15, 2016, 04:22:47 pm »
Да 32 лазарника ударих наскоро.  :72: но мисля че точно на 23,09 е съвпад прогресивна луна плутон  :)В прогресиите не съм запознат затова поисках и литература, за да се запозная с тях в детайли.  :19:

На 5г си бил предния път, когато пр.Луна е била в съвпад с нат.Плутон. Пр. Луна прави една обиколка на зодиака за около 28г. Това има предвид Тери.
« Последна редакция: Юли 15, 2016, 04:35:33 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1014 -: Юли 15, 2016, 04:24:34 pm »
Айде сега хапчета.  :08: Ама щом имаш желание да черпиш черпи  :08:
Определено обаче има доста профита тука, което е много хубаво и ме радва.  :72:

Просто хората тук знаят малко/много повече от теб, за момента. За професионализъм не говорим - това е забранено :).
Не бързай с хвалбите .... ако е истина, това, което споделяш за знанията си, няма как да разбереш, кой колко е добър. Пък и да е добър, може да не е този, който на теб ти импонира и ти трябва.  ;)

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1015 -: Юли 15, 2016, 04:28:03 pm »
Ето ти картата към днешен ден, с транзити (без бързите), прогресии и дирекции

Мерси. За съжаление при програмата Зет прогресии и дирекции е в пълния платен вариант. Иначе Зета си го харесвам като програма с менюто на руски език и изчистен интерфейс.

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1016 -: Юли 15, 2016, 04:33:33 pm »
На 5г си бил предния път, когато пр.Луна е била в съвпад с нат.Плутин. Пр. Луна прави една обиколка на зодиака за около 28г. Това има предвид Тери.

Аха разбрах. Трябва да помисля дали е имало нещо запомнящо се от онзи период аз съм доста паметлив, но като се замисля може би като по-запмнящо се събитие би било че нашите са ме оставили да ме гледат баба и дядо в друг град, но точно кога и дали точно в периода на прогресивна луна съвпад плутон би било доста интересно да се провери. Това си е било събитие за мене в онзи период точно някъде 4-5 годишна възраст на два пъти съм щял да се преселя в отвъдното поради пакостливия си характер, било е интересн период  :19:

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1017 -: Юли 15, 2016, 04:35:10 pm »
Просто хората тук знаят малко/много повече от теб, за момента. За професионализъм не говорим - това е забранено :).
Не бързай с хвалбите .... ако е истина, това, което споделяш за знанията си, няма как да разбереш, кой колко е добър. Пък и да е добър, може да не е този, който на теб ти импонира и ти трябва.  ;)

Да абсолютно си прав  :) :) :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1018 -: Юли 15, 2016, 04:48:26 pm »
Один, на 23.09 освен съвпада на прогресивна Луна с натален Плутон имаш същия точен съвпад на транзитна Венера с натален Плутон :)  :29:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

odin

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1019 -: Юли 15, 2016, 04:55:05 pm »
Один, на 23.09 освен съвпада на прогресивна Луна с натален Плутон имаш същия точен съвпад на транзитна Венера с натален Плутон :)  :29:

Дамм точно така е.  :) :) :) Задължително ще споделя дали в този период ще се случи нещо интересно и ако се случи от какъв характер е било.  :58: Но да не забравям и че Плутон ще бъде в опозиция с венера, а нептун ще прави тригон и към слънцето и сатурн.  Венера също ще прави и секстил с нептун.  :72: