Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 291003 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1125 -: Септември 19, 2016, 10:25:46 am »
Венерата ти в трети дом ли е, виж ти какво проявление на Сатурн съвпад с венера в 3ти дом - случаен секс на близко разстояние :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1126 -: Септември 19, 2016, 10:54:39 am »
Варна-София би трябвало да е по 9 дом сексът  :012:

Но за да мине по 9ти, да е съчетано с посещение на културни и религиозни обекти или някой пикник сред природата...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1127 -: Септември 19, 2016, 08:20:38 pm »
Може да съм много начинаещ, но София-Варна по 9 дом не го приемам... много ми е родно хаха

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1128 -: Септември 19, 2016, 08:24:08 pm »
Наближав съвпад на Сатурн с натален Нептун, пак там. Това как да го тълкувам като стигане до озвод от типа на : Като има секс не значи, че ще има любов, като изтрезняване все едно хахах

Сатурн съвпад Нептун   Добрите последици зависят от проявената интуиция. В живота прилагате осъзнати истини, разбирате дълбоките реалности, които Ви се разкриват в него. Това Ви прави обаятелни и привлича успеха към Вас.

Знаех си че е само секс .... 😀
« Последна редакция: Септември 19, 2016, 08:28:28 pm от mateosf »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1129 -: Септември 19, 2016, 08:31:02 pm »
Може да съм много начинаещ, но София-Варна по 9 дом не го приемам... много ми е родно хаха

Шегувам се, просто влизам в тона на форумната астрология  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1130 -: Септември 19, 2016, 08:38:08 pm »
Нептуна ми е до Венерата, поне ми дава извод за нещата :-)
Сега гледам транзитната Венера каца върху Меркурий, Слънце после, Уран и Марс... ще е палаво :-)
Транзитен Марс в трети дом със секстили по същото време с горните натални планети
Красота! хахаха
« Последна редакция: Септември 19, 2016, 08:42:01 pm от mateosf »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1131 -: Септември 20, 2016, 08:54:08 am »


Сатурн съвпад Нептун   Добрите последици зависят от проявената интуиция. В живота прилагате осъзнати истини, разбирате дълбоките реалности, които Ви се разкриват в него. Това Ви прави обаятелни и привлича успеха към Вас.


Илюзиите (не)стават реалност. Интимността, за която мечтаеш и вероятно изглежда напълно недостижима в настоящия (Нептун)момент, може да стане възможна, ако си наясно какво точно търсиш(Сатурн Стрелец) и си готов да (от)дадеш(Нептун). :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1132 -: Септември 20, 2016, 09:26:29 am »
Матео, ти на колко години беше?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1133 -: Септември 20, 2016, 06:42:57 pm »
Илюзиите (не)стават реалност. Интимността, за която мечтаеш и вероятно изглежда напълно недостижима в настоящия (Нептун)момент, може да стане възможна, ако си наясно какво точно търсиш(Сатурн Стрелец) и си готов да (от)дадеш(Нептун). :)

Всъщност точният съвпад на сатурн-венера ми е след няколко дни... Понеже гледам през астро ком с малко разминаване... Нептун е после 1 градус след Венера. Това не е важно, важно ми е когато нправи 120 градуса с наталния ми Сатурн/11 дом/ горе долу през Ноември, тогава, когато ще съм наясно с нещото, което ме вълнува :-)
 На 30.10 правя точно 40! И да снимката е моя, просто съм по младолик :-)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1134 -: Септември 23, 2016, 09:56:00 am »
споделете за тр.Сатурн през ЮЛВ

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1135 -: Септември 23, 2016, 11:00:18 am »
Стреличка, при мен Сатурн управлява 5 и е съуправител на 6 дом. Когато мина през ЮЛВ в 1 дом, смених работата. Меркурий - У1/2 и сУ1, беше на К2, а Венера - У10 транзитираше също през 1 дом.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1136 -: Септември 23, 2016, 12:30:10 pm »
Стреличка, при мен тр. Сатурн е направил съвпад с ЮЛВ, заедно с квадрат на тр. Плутон и пр. Луна в 10 ти дом,  доста преживявания имах в този период, свързани предимно с мъже в живота ми и дома ми. Утре на зеленчуци, мога и по-подробно.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1137 -: Септември 23, 2016, 02:42:54 pm »
споделете за тр.Сатурн през ЮЛВ

Когато Сатурн лазеше пред Южния ми възел  2014 беше периода в който бях без работа. Преди това обикновено работадателите ме лъжеха. В този период ми изтече временния договор , исках промяна и останах вкъщи за една година. Та това беше.  Северния възел е в Телец на 23 градуса , южния в Скоприон. 6 -ти дом идва в Скорпион , Сатурн е управител 8-ми, Сатурн и той е в 6 ти дом. Две години след това разбрах , че този временния работадател е замесен в много кофти истории и прeдишната ми работа пак беше в организация замесена в много криминални истории. Чак на секстила на Сатурн управител 8 ми секстил Юпитер управител 10-ти дойде нормална , човешка работа.

Като цяло период на разчистване на стара карма, болка както обикновено.
« Последна редакция: Септември 23, 2016, 02:46:03 pm от greg07 »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1138 -: Септември 24, 2016, 07:50:57 am »
Стреличка, при мен тр. Сатурн е направил съвпад с ЮЛВ, заедно с квадрат на тр. Плутон и пр. Луна в 10 ти дом,  доста преживявания имах в този период, свързани предимно с мъже в живота ми и дома ми. Утре на зеленчуци, мога и по-подробно.  ;)

сори,че няма да се запознаем ,но днес ще риболовстваме,щото следващите два дни в диетата е риба  ;)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1139 -: Септември 26, 2016, 08:33:09 am »
споделете за тр.Сатурн през ЮЛВ

Кармична разплата. Преминаването на Сатурн през възела, независимо южен или северен е неприятен период.
Frankly, my dear, I don't give a damn.