Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290822 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1395 -: Февруари 06, 2017, 06:15:12 pm »
Второто дете - при зачеването:

1.) Активирани са 5 и 8 дом - с квадрати между Слънце, Сатурн и Уран. В 5 дом имам нат.Сатурн и тр.Слънце в квадрат към нат.Уран (У11) и тр.Сатурн в 8 дом  :012: Разказвала съм - беше непланирано по Уран и по волята на мъжа ми - без да е коментирал с мен ...
2.) Пр. Луна от К11 е в точен квадрат към нат.Плутон.
3.) Пр. К7 е в съвпад с нат.Венера и пр.СЛВ
4.) Пр.Слънце на К12 - полежах си в болници и т.н.
5.) СЛВ по дирекции в съвпад с нат.Слънце
Над силата е само умението да я владеем!

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1396 -: Февруари 07, 2017, 02:14:20 pm »
Алена,
значи бременност е възможна и когато Сатурн е в квадратура към Слънце доколкото разбирам от написаното. Ако Сатурн е в опозиция, като управител на 5-ти дом към Слюнце и Луна, пак ли ще евъзможно забременяване? Мислех, че се гледат съвпадите по-скоро и по-меките аспекти, когато е включен Сатурн. При гледане на карти на мои близки, които са бремеенели съм забелязала, че често Сатурн е в съвпад с натална Луна. Обикновено има още един индикатор по картата, но в повечето случай е намесен и Сатурн.

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1397 -: Февруари 07, 2017, 02:33:53 pm »
... по-меките аспекти, когато е включен Сатурн. При гледане на карти на мои близки, които са бремеенели съм забелязала, че често Сатурн е в съвпад с натална Луна.

Извини ме, rodopis - знам, че въпросът ти е към Алена.
Само отбелязвам, че съпад на тр. Сатурн към нат. Луна определено не е мек аспект  ;D
И, да, що пък да не донесе някое бебе, ако Луната е била много вироглава и неосъзната?! :012:

Освен това - Сатурн управител на 5ти опозе на Луната-майка - просто идеално! ;)
(малееее - на мен ми се сключва точно този аспект в момента, но с друга характеристика на управителство и домове  :o)
« Последна редакция: Февруари 07, 2017, 02:39:11 pm от lina »

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1398 -: Февруари 07, 2017, 02:57:57 pm »
В допълнение на въпроса ти за опозицията на управителя на 5ти дом към нат. Луна.
При мен така се появи бременност. Просто управителят на 5ти не ми е Сатурн .

Успех, ако това е желанието ти! :13:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1399 -: Февруари 07, 2017, 04:16:47 pm »
Алена,
значи бременност е възможна и когато Сатурн е в квадратура към Слънце доколкото разбирам от написаното. Ако Сатурн е в опозиция, като управител на 5-ти дом към Слюнце и Луна, пак ли ще евъзможно забременяване? Мислех, че се гледат съвпадите по-скоро и по-меките аспекти, когато е включен Сатурн. При гледане на карти на мои близки, които са бремеенели съм забелязала, че често Сатурн е в съвпад с натална Луна. Обикновено има още един индикатор по картата, но в повечето случай е намесен и Сатурн.

При мен и двете бременности бяха тежки, но не при всеки е така :)
Над силата е само умението да я владеем!

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1400 -: Февруари 07, 2017, 05:32:10 pm »
Извън темата, само за протокола - не съм имала опозиции на Сатурн. Имала съм аспекти между Уран и Юпитер - Юпитер ми е У5. И дир. Луна на К8
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1401 -: Февруари 07, 2017, 07:09:20 pm »
Вярно, че не е мек, но съвпад не се ли преживява по леко, доколкото можем да говорим за леко за Сатурн, отколкото опозиция? На мен Сатурн ми управлява 5- ти дом, но хич не ми се забременява, да не говорим,че с опозиция, ще е хеви метъл...

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1402 -: Февруари 07, 2017, 08:03:41 pm »
Вярно, че не е мек, но съвпад не се ли преживява по леко, доколкото можем да говорим за леко за Сатурн, отколкото опозиция? На мен Сатурн ми управлява 5- ти дом, но хич не ми се забременява, да не говорим,че с опозиция, ще е хеви метъл...

rodopis, в наше време, щом не ти се забременява, просто отиваш в аптеката ;)
Не ти трябва анализ на астрологични аспекти по въпрос, който можеш да контролираш, освен ако вече нямаш съмнение за нещо 'свършено'.
« Последна редакция: Февруари 07, 2017, 08:31:55 pm от lina »

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1403 -: Февруари 07, 2017, 08:43:07 pm »
Хаха, това е ясно. Нямах предвид това, но явно така ти е позвучало  ;)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1404 -: Февруари 09, 2017, 11:59:55 am »
Има ли някой , при който транизитен Сатурн през Десцедента да даде връзка , щото аз нямам , т.е. няма какво да разпада Сатурн , а уж трябва да има някакво събитие.

Изобшо споделяйте как е със Сатурн през 7-ми дом?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1405 -: Февруари 09, 2017, 12:04:06 pm »
Имам приятел от близкото обкръжение, който дори две връзки забърка, една след друга. Първата беше при транзит на Сатурн през натална Луна – в края на 6 дом, но в знака на Десцендента. Втората е баш по транзита на Сатурн през 7 дом, в опозиция с натална Венера. Но човекът не е спрял да търси, просто си го е поставил за цел. По същия начин и транзитът на Плутон през 7 дом и в опозиция с Венера беше му подействал – начало на много продължителна връзка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1406 -: Февруари 09, 2017, 12:05:22 pm »
Сатурн управител кой дом е при него, при мен е 8 ми , дома на кризите, там нещата са други ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1407 -: Февруари 09, 2017, 12:06:59 pm »
На 8, 9 и 10 – Козирог и Водолей са там. Намира се в 6ти, опозиция със Слънце и Марс в 12ти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1408 -: Февруари 09, 2017, 12:12:12 pm »
Ами той като мен тогава , същото е Сатурн в 6-ти , управител 8, 9 много подобен хороскоп ...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1409 -: Февруари 09, 2017, 12:15:48 pm »
В кой дом от солара ти попада Сатурн?