Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 291066 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1500 -: Март 12, 2017, 07:12:40 pm »
Ти си дисциплинирана и амбициозно вдъхновена по рождение, трудностите те мотивират, при теб няма да е така мъчителнооо, ородължителноооо Сатурн/Марс, може би дните около стационарността, сега и месец август, както и кулминацията Сатурн-Слънце юни.:-)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1501 -: Юни 13, 2017, 09:44:57 pm »
Леко ме плаши предстоящата опозиция Слънце-Сатурн. При мен ще бъде почти на оста МС/ИЦ. Леко успокоително ми действа големия огнен тригон, който Сатурн заформя с Уран и СЛВ. При Вас засяга ли чувствителни точки?
Над силата е само умението да я владеем!

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1502 -: Юни 13, 2017, 11:27:49 pm »
Алена, не мисля, че трябва да му се плашиш толкова на опозицията на Сатурн. По-страшен е при карета и съвпади  ;D

Аз сега карам опозе на тр. Сатурн към нат. Луна - песен е в сравнение със съвпада му с нат. ми Луна преди 14-15 години  ;D (чукам на дърво, глава, кухо и пр., че още има време де...)
Разбира се, домът на транзитиране на Сатурн говорят какво ще е... Изпитанията са там, където е Сатурн.

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1503 -: Юни 14, 2017, 09:49:14 am »
На мен ми предстои опозиция на Сатурн към Стелиума от март 2018та. Но след опозицията към МЦ, от която си мислех, че ме чака борсата, а всъщност си смених работата и оправих дома, се надявам и опозето да мине леко. Но и аз си спомням преди 14-15 години, съвпада на Сатурн с Луната и Слънцето, понесох много отговорности, трябваше да съм силна, но ми беше някак пусто отвътре, все едно в каторгата- такова усещане.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1504 -: Юни 14, 2017, 11:49:38 am »
Аз имах предвид мунданната опозиция Слънце-Сатурн. Зная, че ще мине бързо. А иначе при мен сега Сатурн е в 10 дом и на градуси от нат.Слънце.

Погледнах за съвпада с нат.Луна, при мен тя е У5 в 6 дом. тъкмо бях започнала доста тежка и трудна работа и нова връзка. Точно при съвпада - успях с любимия да отида на море и да не съм с служебния джаз :) Беше много хубаво :)
Над силата е само умението да я владеем!

Samoella

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 104
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1505 -: Юни 14, 2017, 03:10:48 pm »
Да, наистина трудностите са в дома, където се движи Сатурн, при мен беше в 3 дом съвпада на Сатурн с натална Луна, трудности в близки отношения, учене, но тогава родих моя син преди 2 години, така, че отговорностите бяха и много сладки...
« Последна редакция: Юни 14, 2017, 03:12:34 pm от Samoella »

rodopis

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 306
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1506 -: Юни 14, 2017, 03:42:34 pm »
Ами при мен в 3-ти дом - имах пренареждане в роднинските взаимоотношения, както и изкарах едни допълнителни курсове във връзка с работата ми. Не съм го усетила тежък, като период. Засега в 4-ти дом, го усещам, че ме тласка да съм по-организирана вкъщи, да е по-подредено, обновявам дома с нови неща, както и се грижа много повече от преди. Това ми е направило впечатление до омемнта. Но аз много гледам и опозицията, защото докато беше в 3-ти дом, буквално ми "забрани" пътешествия по 9-ти дом, а докато е в 4-ти натален, ми даде смяна на работа. Сега си спомням, че преди години като беше на 10-ти дом даде смяна на дом.  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1507 -: Юни 15, 2017, 12:16:41 am »
Когато Сатурн преминаваше през 5 дом, ми даде една хубава любов, не беше споделена, но въпреки това се чувствах щастлив и беше един от най-хубавите ми периоди. Тогава мина и през наталната ми Луна, баба ми почина, но за нея и за нас, това си беше по-скоро освобождение.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1508 -: Юни 15, 2017, 02:37:10 pm »
Леко ме плаши предстоящата опозиция Слънце-Сатурн. При мен ще бъде почти на оста МС/ИЦ. Леко успокоително ми действа големия огнен тригон, който Сатурн заформя с Уран и СЛВ. При Вас засяга ли чувствителни точки?

В натала са в куинконс, но нищо не усетих.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1509 -: Юли 11, 2017, 06:26:50 pm »
Тр. Сатурн куинконс Слънце(на 23г. и сега)

И понеже е в 5 дом тр. Сатурн пак го свързвам с детето. В последно време целият ми свят около него се върти.
При първия куинконс родих, а сега при втория се опитвам да се налагам като авторитет, макар много да не ми се получава. И затова изпадам в депресии(Сатурн - У6 и Слънце - У1)  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1510 -: Юли 14, 2017, 02:17:43 pm »
Получих предложение за работа. През февруари бях кандидатствала на 2 места, след като чашата ми на работа започна да прелива. После започна да ми минава и не съм търсила повече. Но сега по едната от позициите имам покана и то по тази, която много исках. Не се хвърлям през глава, много обмислям и претеглям плюсовете и минусите.

Сатурн е на МС. Предстоящото новолуние в съвпад с тр.Марс върху моя нат.Сатурн. В края на годината - соларът ми започва с нов цикъл Слънце-Сатурн. Венера по дирекции тъкмо направи ингрес в Козирог, в 10 дом, в съвпад с нат.Слънце У6.

Допускам, че е възможно Марсовото новолуние върху нат.Сатурн да бъде тригер.

А при мен в служебен план промените изглеждат неизбежни и в перспектива има низ от преобръщащи аспекти - освен Сатурновия почерк, за който споменах по-горе, предстои Уран по дирекции да квадратира оста МС/IC, следва урановата опозиция и СД Уран от МС да направи опозиция на нат.Марс; оста АС/DC ще направи ингрес в Телец/Скорпион,  Сатурн ще застане нa DC. Меркурий по прогресии се обръща и още и още ....

Аз не се съпротивлявам на промяната, отдавна я искам, но липсваше импулса. Отключването започна с преминаването на директен Сатурн през МС, сега се връща назад и още един път ще мине отгоре директен. Стационарното му зависване ще е съвсем близо там.

Ще си направя довечера анализите, че тук без SW ми е тегаво.
Над силата е само умението да я владеем!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1511 -: Юли 14, 2017, 02:49:22 pm »
Алена, Юпитер още не е стигнал градуса, в който спря, Сатурн е ретро , Марс е сходящ квадрат Уран, дали да не изчакаш малко и да обмислиш ситуацията ? Може би по Меркурий- Юпитер в момента е дошла тази оптимистична нагласа, а те държат картата ти, но пък Уран ще спре тригон със Слънцето ти- виж това може да "преобърне' ситуацията ? Юпитер и Сатурн се срещат пак директни в края на август, като резултат от заложеното през декември 2016 г. , заедно с ингрес на Венера и Марс съвпад възел- това повтаря ли нещо в картата ти ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1512 -: Юли 14, 2017, 03:18:55 pm »
Аааа  :29: не бързам за никъде :)

Като стана реч за Юпитер - транзитният е в точна опозиция с наталния (4 секунди орбис). Мина 2 пъти от там - напред, назад, сега е финално напред. И като се засили - през ноември му предстои да направи съвпад с нат.Уран, нат.Венера  (  :29: :29: :29: ) и СЛВ.

А относно края на август - тогава нали има СЗ - то ми попада в 6 дом, в тригон с нат.Слънце У6 в 10 дом.
Над силата е само умението да я владеем!

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1513 -: Юли 14, 2017, 05:19:51 pm »
Понеже с Алена имаме еднакви куспиди сега се сетих че срещнах вчера един клечо , бивш шеф ме заговори за работа, обаче на мен не ми е в интересите, в БГ работа само в краен случай 🙃
« Последна редакция: Юли 14, 2017, 05:30:49 pm от Bin »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1514 -: Юли 14, 2017, 06:00:01 pm »
Понеже с Алена имаме еднакви куспиди сега се сетих че срещнах вчера един клечо , бивш шеф ме заговори за работа, обаче на мен не ми е в интересите, в БГ работа само в краен случай 🙃
абе някои вземат добри заплати и в бг, но ние не сме от тях, за съжаление, та за това опираме до крайния случай... ей го на, нови съседи- жената в съда на 2000лв, новоизлюпена правистка, нейният съдебна охрана на 1000лв, двойно от обикновен, редови полицай, когото скъсват от дежурства