Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290764 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1635 -: Октомври 15, 2017, 10:08:37 pm »
Аз наистина изглеждам като "изгубена", когато не говоря, не съм  в червено и съм се сресала.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1636 -: Октомври 15, 2017, 10:09:57 pm »
"Водните Луни" сте предопределени да помагате, да сте съпричастни, милосърдни към всички, но без да очаквате, че всички ще се грижат по същия този вълшебен и уютен начин към вас
Вече и не очаквам, но се научих вече и да не помагам ей така, защото разбрах, че не винаги помагам заради това да помогна. Освен това, се чувствам прецакан, а кой иска това? Може би единствено ако някой ми помогне за нещо, когато наистина съм имал нужда, само тогава.
Рени, къде беше Луната ти?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1637 -: Октомври 15, 2017, 10:10:47 pm »
И аз вече се шегувам, че съм вдигнала вибрацията и съм станала невидима за повечето човекоподобни. Понякога и кондукторите в градския не ме забелязват, а аз си стоя с приготвени пари за билетче.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1638 -: Октомври 15, 2017, 10:14:48 pm »
Веско, в Овен ми е Луна.

Лили, а аз съм видима, моите вибрации са на 1-во ниво.  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1639 -: Октомври 15, 2017, 10:17:23 pm »
Веско, в Овен ми е Луна.
Точно като майка ми.
Обикновено, тя почти никога не разбира и не се досеща какво става с мен, но тя има Марс и Сатурн в Рак, затова и вече не очаквам да ме разбира.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1640 -: Октомври 15, 2017, 10:17:33 pm »
Сега съм решила да изтънявам, превантивно. Особено откакто Юпитер е влязъл в изгряващия ми знак.  ;D

но тя има Марс и Сатурн в Рак, затова и вече не очаквам да ме разбира.

Според мен не е толкова от квадрата на Луните, а от съвпада на двата малефика с твоята Луна. Много фрустриращо за теб, но вероятно и това е някакъв урок. Ако усеща, че не успява да те "отбие", може да ти вменява чувство за вина.
« Последна редакция: Октомври 15, 2017, 10:20:00 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1641 -: Октомври 15, 2017, 10:32:23 pm »
Абе, трудно е под един покрив с Луни, които са несъвместими. В моето семейство: сестра ми  с Луна Везни, майка с Луна Телец, татко с Луна Скорпион, аз с Луна Овен, всички с Луна/Марс, Луна/Сатурн, но и с Луна- Венера. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1642 -: Октомври 15, 2017, 10:33:59 pm »
Ако усеща, че не успява да те "отбие", може да ти вменява чувство за вина.
Не мисля, че е това, но понякога се опитва да се прави на жертва (както и баща ми също), и тъй като не съм получавал подкрепата им в тежки моменти, и аз не показвам своята външно, както те очакват и това ги дразни, понеже си мислят, че не ми пука за тях, а всъщност, аз си мисля същото за тях.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1643 -: Октомври 15, 2017, 10:45:35 pm »
"Водните Луни" сте предопределени да помагате, да сте съпричастни, милосърдни към всички, но без да очаквате, че всички ще се грижат по същия този вълшебен и уютен начин към вас-това като го разберете няма да "плачете" непрекъснато, само толкова колкото ви се полага...

Като ударя чертата за последните 2 години и нещо, тр. Сатурн научи рибешката ми Луна да бъде по-предпазлива и внимателно към помагането. Много трудно се учи това нещо, шамарите бяха безбройни... :) Разбрах, че в работата и личните отношения човек трябва да отстоява себе си и да прояви по-голяма емоционална интелигентност. Не случайно е казано: "...нито хвърляйте бисерите си пред свинете, да не би да ги стъпчат с краката си и се обърнат да ви разкъсат."

В крайна сметка човек е или боец или паразит. Никой не иска да е второто. А за другите: "Който каквото прави, на себе си го прави."

Всеки ден благодаря на овена в мен, че се събуди ;D
« Последна редакция: Октомври 15, 2017, 10:47:39 pm от romantica »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1644 -: Октомври 15, 2017, 10:50:47 pm »
Лошото е, че и на работа не мога да ги търпя , в директен текст им казах  , че извън работните отношения никакви контакти с тях не искам.
Бяха ми предложили работа на едно място и им се обадих по телефона им казах , че едната шефка не мога да я понасям и дори 5 минути с нея в една стая не бих седял и те се оплашиха хората. Звер съм станал ужас .. Подлагам на тест всякакви връзки и отношения.
Гледай да не прецакаш отношенията си с хора, които биха могли да са ти полезни! Луната ти в Дева би трябвало да е по-практична, дори и когато става дума за отношения. Сатурн също управлява земен знак, който е силно практичен, би трябвало да те научи и на това.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1645 -: Октомври 15, 2017, 10:51:46 pm »
Сега съм решила да изтънявам, превантивно. Особено откакто Юпитер е влязъл в изгряващия ми знак.  ;D

 Ако усеща, че не успява да те "отбие", може да ти вменява чувство за вина.
:08:
Обаче те хем не искат да те "отбият", хем ти натъртват" че трябва да си семеен"- познато ми е . Майка ми и тя е с Марс съвпад Сатурн Рак . Още преди да се занимавам с астрология , това с вината, семействата и отбиването го "отработихме" (уж за нея, за мен е  ок). Зададох й въпрос преди 20 г: " Ако сега си на моите години, би ли се омъжила? Веднага ми отговори : " Не!"( Все пак е стелиумен Водолей )  И за мен се затвори тази страница, тя я отваря от време на време и аз пък й позволявам да ми готви ( тя обожава), да се грижи за двора, но дотам, като стигне до стъпалата на моята къщичка може само да се възмущава, че не съм си измила прозорците, стъпалата и ей такива.

Лили , аз също когато Юпитер е транзитирал през 1-ви съм отслабвала, без да спазвам режим, така че успех, щом така те уверява същия, че ще това ще стане по-леко.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1646 -: Октомври 15, 2017, 11:01:00 pm »
Романтика , хареса ми това с "емоционалната интелигентност".  :08:
При мен работата с хора  ме учи да не съм така емоционално спонтанна и импулсивно откровена, когато видя пред себе си акцент Вода/ Въздух(  акцент Венера, 7-ми, без Огън  картата) .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1647 -: Октомври 16, 2017, 08:40:40 am »
Аз наистина изглеждам като "изгубена", когато не говоря, не съм  в червено и съм се сресала.  :012:

То това от слънчевия знак, и аз съм така. Хората решават, че съм безпомощна и безопасна, ама като видят, че много добре се оправям и ми лепват епитета "кучка". Сори ама не мога да отговарям на техните очаквания, имам си мои :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1648 -: Октомври 16, 2017, 11:49:27 am »
Скоро Сатурн ще бъде в опозиция на наталната ми Луна У6. Може ли да очаквам проблеми със здравето/ работата? Казват, че не е особено светъл период.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1649 -: Октомври 16, 2017, 01:29:24 pm »
Стар, по тази логика някой субективно може да прецени, че да отвръща на добро със зло също е вид добро, според неговата лична оценъчна скала.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui