Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290678 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2025 -: Ноември 02, 2023, 09:20:28 am »
Айде да се размърдват бавните малко, по малко. И юпитер да тръгва директен че баси стагнацията е при мен ( и на двете светила е диспозитор) а е ретро точно в юпитеровия ми период на годината.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2026 -: Ноември 09, 2023, 11:55:18 am »
Тези дни наблюдавах при една позната как тр. Сатурн с влизането си в 6 дом и задействан точен квадрат към У4 и У7 може да доведе до тотален срив и неочакван провал в работния процес, въпреки всичките отмъстителни атаки, които се опитваше да активира и организира (има стелиум в Скорпион) и вероятната ѝ заблуда, че ще има подкрепа от много хора (тр. Нептун в 7 дом).
През последните години въпросната жена тотално се беше самозабравила в злоупотреби, унижение на обикновени хора и великото си его (има нат. опозиция Луна/Сатурн). Дойде и нейния ред да стане по-ниска от тревата.
« Последна редакция: Ноември 09, 2023, 03:50:12 pm от romantica »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2027 -: Ноември 10, 2023, 10:40:30 am »
Сатурн се е закотвил в риби ,в критичен 0*,на 4.11.23г.вдига котва,ден на Сатурн(събота),задушница-тръгва директен.


Не смея и да се зарадвам още, че си тръгва от 0-левия ми градус. Толкова време закотвен там, да свършва тая мъка  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2028 -: Ноември 10, 2023, 01:14:13 pm »
Да,но ще ни удря с ляв квадрат близнашките планети.Аз имам асц на 3* и Луна в 21*.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2029 -: Ноември 10, 2023, 01:39:30 pm »
Да,но ще ни удря с ляв квадрат близнашките планети.Аз имам асц на 3* и Луна в 21*.

Да за втори и трети път вече някой от тях при това ретроградие. Плюс и луната при мен. Но тази безкрайна стационарност в 0 градус наистина не се търпи. Нонстоп имам чувство, че съм с кръвно 200 нещо ме стяга в гърдите и треперя, а ни кръвно, ни нищо. Всичко е наред. Да не говоря колко е зациклило всичко.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2030 -: Ноември 10, 2023, 03:46:48 pm »
Лисана какво имаш в 0* Риби ,че така?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2031 -: Ноември 11, 2023, 04:19:52 pm »
Ребека, СЛВ на 0 в Риби и Слънце на 0 в Близнаци.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2032 -: Ноември 11, 2023, 04:49:12 pm »
Ахаа, каре към Слънцето, ще мине.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2033 -: Ноември 12, 2023, 11:04:53 am »
И Плутон ще започне да го тригонира.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2034 -: Ноември 13, 2023, 03:02:01 pm »
Сатурн се върна в съвпад с нат.ми Венера.
При мен Венера е в 1*на риби.Имам Нептун почти на к7,откъм 6ти дом.0*на стрелец.
И след като Меркурий направи ингрес в риби и активира квадрата Нептун/Венера ,някак ме размекна ,разтревожи,размисли,разбуни съпричастност у мен.Няколко роднини и родители с тревожни симптоми.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2035 -: Февруари 20, 2024, 01:35:40 pm »
Здравейте, при мен наближава транзитния Сатурн (9 дом - риби) да направи квадрат с наталния (6 дом - Стрелец). Може ли някой да каже до какво най-често води този аспект? Какво да очаквам?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2036 -: Февруари 20, 2024, 06:04:41 pm »
Здравейте, при мен наближава транзитния Сатурн (9 дом - риби) да направи квадрат с наталния (6 дом - Стрелец). Може ли някой да каже до какво най-често води този аспект? Какво да очаквам?
този квадрат ще го имат всички твои съученици, всички с рожден Сатурн в Стрелец. С транзита си през 9д може да донесе  спънки и ограничения по отношение на висше образование, ако все още учиш, при престоя си в чужбина, ако живееш зад граница, но се гледа цялостно какви аспекти прави с Луна, Слънце, личните планети, тези до Сатурн, ако са хармонични няма от какво да се притесняваш.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2037 -: Февруари 21, 2024, 11:51:00 am »
Здравейте, при мен наближава транзитния Сатурн (9 дом - риби) да направи квадрат с наталния (6 дом - Стрелец). Може ли някой да каже до какво най-често води този аспект? Какво да очаквам?
този квадрат ще го имат всички твои съученици, всички с рожден Сатурн в Стрелец. С транзита си през 9д може да донесе  спънки и ограничения по отношение на висше образование, ако все още учиш, при престоя си в чужбина, ако живееш зад граница, но се гледа цялостно какви аспекти прави с Луна, Слънце, личните планети, тези до Сатурн, ако са хармонични няма от какво да се притесняваш.

Много благодаря! Като чуя за Сатурн и Плутон и винаги имам едно на ум. Друг аспект освен, че е в съвпад с МЦ не успях да видя ;)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2038 -: Март 06, 2024, 08:55:05 pm »
Момичета,

Моля за някакво мнение относно тр. Сатурн през 1 дом?
 
Не ми е чужда енергията на Сатурн (най-високо издигнатата планета в 10 дом, съвпад с МС в картата при мен), но нещо не успявам да се справя за момента... Чувствам се забила в нищото, разпиляна, уморена, моментно безразличие към всичко/всички и едно неприятно тягостно чувство. Почти постоянно съм сред много хора, а се чувствам ужасно сама.
При предишното преминаване на Сатурн през 1 дом съм била в 1 клас. Труден период, свързвам го с депресията на баба ми (Козирог) как я придружавах да ходи на гробищата по 3 пъти на ден, тъй като не можеше да преодолее смъртта на дядо. Почти постоянния ѝ плач, изхвърлянето на всичките ѝ цветни дрехи, пребоядисването на останалите в черно, отричането ѝ от Бог и желанието ѝ да се самоубие (постоянно бяхме на линия, за да я опазим). Истериите на майка ми - късане на тетрадки и чупене на химикали, и моето писане по цяла нощ, за да бъда перфектната ученичка по нейните разбирания (стелиумна Дева в 9 дом). Няма да забравя, че за една буква съм изписвала по една тетрадка... Най-хубавото като че ли беше, че ходих на аеробика и пиано.

Как да го преработя, че този път да стане по-леко на душата ми?
« Последна редакция: Март 06, 2024, 09:02:21 pm от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2039 -: Март 07, 2024, 07:41:18 am »
Романтика,1ви дом е много личен,но в периода Венера и Марс квадратят нат.Марс в картата ти.Транзитът им през 1ви дом ,ще те активира.Малко търпение.Промени нещо във външния си вид,боядисай нещо,стая,врата,прозорец,стари неща.Уран през Марс натяга положението,изнервя.
При предишното преминаване на Сатурн през първият ти дом,Юпитер,като диспозитор е транзитирал през скорпион.Сега е във венерин знак.
Направи си някакъв режим,на хранене например.Сатурн е минал през Луната ти ,това е цикъл,който ще се разгръща във времето.Квадрат,опозиция,падащ квадрат.При мен опозицията на транзитен Сатурн с нат.Луна беше много тежък период.