Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 290627 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #435 -: Февруари 12, 2015, 08:44:24 am »
Хепи,точно тези страници имам предвид,сега ми е удобно да ги изследвам в/у себе си .Не ми казвай,че всичко си разбрала,не знам Брейди или преводача не си е свършил работата,но обяснението не е ясно. Транзитът бил ,,вътре,, от първото до последното преминаване над рождената точка,добре,но точки е,ф,д на графиката са чувствителни точки по какъв начин?Не се разбира добре,не се съмнявам в професионализма на Брейди,но по една или друга причина не се разбира добре ,или аз поне не ,,преведох,, добре аналогиите които се правят в случая,единствения начин за изследване и корекция е практическото ,това имам предвид .Три докосвания,кое е причина,кое действие,кое следствие не е толкова ясно .Пъвия сблъсък давал най-голямо въздействие-не е така,ако транзитиращата планета натално е ретроградна,както при мен Сатурн,не първото,а второто докосване би трябвало да даде най-силен ефект теоретично,понеже само когато Сатурн тр. е ретрограден е наистина Сатурн от натала ми .Брейди или който да е друг автор по различни съображения говорят на широка аудитория за общия случай,частния случай специфичното се нуждае от прецизиране .Венера при мен е на 1,40 *стрелец,дотук наблюдавах точка d от графиката даде ефект,който съм описал/Сатурн тр. на 28* скп./,на 1,40 първи съвпад -никакъв ефект.     

Аха, сега те разбрах ....  :). Не претендирам да съм разбрала всичко от книгата (или от каквото и да е) - прав си за изказа/превода, дори бях споделила тук някои конкретни примери от неправилен превод, но нямаше коментар (както и да е).

За транзита на натално ретроградна планета потвърждавам - и при мен е така, но не сметнах за необходимо да усложнявам обяснението - идеята беше да се формулира принципа, какво се случва при 2-3 пъти преминаване през точка. А вече конкретния човек да си направи изводите.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #436 -: Март 02, 2015, 12:01:27 pm »
Продължавам да следя тр.Сатурн към нат.Венера,точната дир./ретр.станция на тр.Сатурн е на15.03.15,на 4,56* стрелец,това е точка ,,е,, от графиката на Брейди,ИМАМ СЪБИТИЕ !!днес тр.Сатурн е на 4,46* стрелец,в рамките на 12минути до точка,,е,, ,отивам днес до банков клон където имам срочен депозит и гледам-закрит е !Това беше клон на една от най-стабилните банки,клонът доста оборотен .Една от възможните прояви на тр.Сатурн съвпад с нат.Венера е точно стопиране,блокиране на пари,да си призная точно това очаквах,но не ми се вярваше .Объркват ми се плановете,трябва да контролирам финансите така около 6 месеца,не ми се ходи спешно до най-близкия клон в друг град,последния път във връзка с банковата криза развалих договори и ми наложиха разни глоби така,че се налага ограничаване на харчовете .По принцип очаквам най-силна проява когато тр.ретро Сатурн направи съвпад с Венера,понже моя нат.Сатурн е ретро,но пък прогресивния е вече стационарен,така,че предвидих проявата по време на станцията на Сатурн .

Happy58

  • Гост
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #437 -: Март 02, 2015, 12:09:35 pm »
Продължавам да следя тр.Сатурн към нат.Венера,точната дир./ретр.станция на тр.Сатурн е на15.03.15,на 4,56* стрелец,това е точка ,,е,, от графиката на Брейди,ИМАМ СЪБИТИЕ !!днес тр.Сатурн е на 4,46* стрелец,в рамките на 12минути до точка,,е,, ,отивам днес до банков клон където имам срочен депозит и гледам-закрит е !Това беше клон на една от най-стабилните банки,клонът доста оборотен .Една от възможните прояви на тр.Сатурн съвпад с нат.Венера е точно стопиране,блокиране на пари,да си призная точно това очаквах,но не ми се вярваше .Объркват ми се плановете,трябва да контролирам финансите така около 6 месеца,не ми се ходи спешно до най-близкия клон в друг град,последния път във връзка с банковата криза развалих договори и ми наложиха разни глоби така,че се налага ограничаване на харчовете .По принцип очаквам най-силна проява когато тр.ретро Сатурн направи съвпад с Венера,понже моя нат.Сатурн е ретро,но пък прогресивния е вече стационарен,така,че предвидих проявата по време на станцията на Сатурн .

Опозит, а кои домове са намесени?

Това в коя държава се намира???? Как така депозитът ти ще е закрит? То това не се случва даже при фалит ....

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #438 -: Март 02, 2015, 12:24:30 pm »
Хепи,не ми е закрит депозита,а изненадващо бързо е закрит банковия клон в който е сключен,просто падежа на депзита е днес,а не мога да го изтегля от закрития вече банков клон. Сатурн ми е в 1дом,в интерсептиран овен,падение,у11д-изненада по 11д,закриване по това,че е ретро и падение в интерсептиран знак,в момента тр.Сатурн прави съвпад с нат.Венера в 9д,у2,транзитната решетка като следствие дава засгнати 11 и 2дом,изненадваща стагнация с парите,действие в 9д,но пък съвсем в началото,може би затова е намесен и 8д :017:В България.Не е голям проблем ,бях предвидил нещо подобно,но трябва да се ограничавам,което не ми беше в стила .Понеже се чудех защо действието,средния ред от транзитната решетка е 9д,оказва се пощенска банка се води българска,собственост на гръцка банка,това обяснява,не го знаех.Вече се притеснявам какво ще стане когато тр.ретро Сатурн направи съвпад с Венера,не се знае какво ще става в Гърция :-\
« Последна редакция: Март 02, 2015, 01:17:07 pm от Oposit »

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #439 -: Март 15, 2015, 07:51:32 pm »
Честито ни ретрограден Сатурн ;D
До 2 август все ще е така. Който е изтеглил късата клечка от първия тираж при влизането му в Стрелец - сега ще намаже и при вторият тираж, а лятото - и при третият.
« Последна редакция: Март 15, 2015, 08:46:56 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #440 -: Март 15, 2015, 08:02:31 pm »
Мерси, но Сатурн дефлорира по веднъж. Вече мина през АЦ-то ми и сега ще се върне точно до там, за да заспи стационарен ву мен преди да потегли напред. Вече няма да ме изплаши, защото опознах вкуса на банския старец :012: Ако има нещо ще известя :012:  ;D

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #441 -: Март 15, 2015, 08:51:27 pm »
Бека, ако не известиш - ние си знаем. Ще си спомняме за теб  ;D ;D ;D
Пък аз мислех, че дедо първо дава задачката, после изпитва и накрая проверява. То така с дефлорация от първата среща много по Плутон ми идва. Сатурн може да не е толкова бавен, но не е по мащабните изпълнения. Там е на час по лъжичка.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #442 -: Март 15, 2015, 09:01:13 pm »
Не мисля да мра, ако това имаш предвид, съмнява ме да заслабна, не искам болест, вече плаках доста-стига толкова .

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #443 -: Март 15, 2015, 09:04:36 pm »
Беше неуместна шега. Една февраурска мряна с кво да се шегува освен с мренето? ;D

Сатурн къде ти е и какво управлява? Нещо за 4/6 дом помня, но не съм сигурна.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #444 -: Март 15, 2015, 09:22:52 pm »
Сатурн ми е в съвпад с АЦ на 28гр Скорпион, Козирог ми е инетрсеп. в 2 дом .Притеснявам се, но ще видим.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #445 -: Март 15, 2015, 09:23:07 pm »
Да ни е честит ретро Сатурн-а. Честно и аз мисля , че Сатурн руши по веднъж , след това при ретро работи , а при третия транзит дава окончателна присъда дали сме издържали изпита :)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #446 -: Март 15, 2015, 09:30:00 pm »
Сатурн ми е в съвпад с АЦ на 28гр Скорпион, Козирог ми е инетрсеп. в 2 дом .Притеснявам се, но ще видим.

Ребека , няма ли да поотслабнеш малко с този Сатурн на Асцедента?

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #447 -: Март 15, 2015, 09:33:16 pm »
Ребека, спокойно - тоя филм вече си го гледала. Сега могат да излязат формалности покрай основната тема при първото преминаване.
Прави ли ти аспект с лични планети? Първия път с пари ли бяха свързани проблемите?
Ако искаш, сложи карта - така няма да ти задавам по 16 въпроса в минута, а и ще мога да видя общата картина.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #448 -: Март 15, 2015, 09:33:45 pm »
Не знам, ако да- то дано е от хубаво, а не от негативни емоций облечени в болест Дай боже здраве.Няма проблем не ми се чопли картата като мине ще видим :012: Благодаря ви
« Последна редакция: Март 15, 2015, 09:37:56 pm от Ребека »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #449 -: Март 15, 2015, 09:37:37 pm »
Не мисля да мра, ако това имаш предвид, съмнява ме да заслабна, не искам болест, вече плаках доста-стига толкова .
За първи път ли ти минава Сатурн през асц,че така го мислиш?  :d030: :012: На мен ми е минал 2 пъти и съм си много добре.Първия път съм била много малка,но втория път като ми мина асц ми стана по-леко.Докато беше в 12Д се счупвах от сериозни мисли   ;):08: А сега вече хич не мисля,защото измислих всичко докато беше в 12Д  ;D :043: :043: :043: :043: :043:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: